• WU9

• 08.06.2021

Dětský den v ZŠ Horoměřice

Klub Dukla Praha již nějakou dobu spolupracuje se ZŠ Horoměřice a teď přišla společná myšlenka na dětský den. Trenéři si pro žáky prvního stupně v Horoměřicích připravili sportovní program.

Postupně si děti první až páté třídy mohly vyzkoušet cvičení na různých stanovištích. Mladší děti probíhaly opičí dráhu, skákaly v pytlích, podbíhaly pod vodopádem, přeskakovaly divokou řeku, podbíhaly pod padající hradní bránou, hrály disk golf, sbíraly míčky, skopávaly kužely a hrály fotbálek. Starší děti si navíc zahrály vybiku s velkým míčem a válku s tenisáky, a také poměřily síly v přetahování provazem. Na závěr všechny děti čekala sladká odměna. Všichni účastníci si program užili. Tímto také děkujeme ZŠ Horoměřice za příjemnou atmosféru a budeme se těšit na příští akci.