PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Autogramiáda legend či dražba dresu. Dukla slaví 73 let od svého založení

27. 9. 2021 |

Autogramiáda legend či dražba dresu. Dukla slaví 73 let od svého založení

V den našeho pátečního domácího utkání proti Prostějovu budeme zároveň slavit výročí 73 let od založení klubu a vzniku armádního sportu na Dukle. K této příležitosti jsme si pro vás, fanoušky, připravili několik speciálních akcí.

Dukla byla založena dne 1. října 1948, tehdy ještě pod názvem ATK Praha (Armádní tělovýchovný klub). V pátek tomu tedy bude na den přesně 73 let. Za tu dobu jsme posbírali jedenáct československých titulů a vychovali řadu československých reprezentantů i hráčů světových kvalit.

Zápas s Prostějovem začíná v 16:00, doporučujeme ale dorazit už s hodinovým předstihem, jelikož se hned po otevření stadionu v 15 hodin bude na západní tribuně konat autogramiáda klubových legend (zatím potvrzeni: Jan Brumovský, Jan Fiala, František Knebort, Ivan Novák a Václav Samek), kteří se vám budou několik desítek minut podepisovat. Tak si pospěšte, ať jste na místě včas! 

Až do neděle budete mít také šanci vydražit retro dres Dukly Praha podepsaný Ladislavem Vízkem, Petrem Radou, Josefem Jelínkem, Milanem Luhovým a dalšími. Aukce už běží na webu www.sportovniaukce.cz a potrvá až do nedělní půlnoci. Celý její výtěžek poputuje na Nadaci fotbalových internacionálů.

Do retro kabátu se k výročí převlékne náš zápasový zpravodaj Hlasatel z Julisky, kde najdete kromě aktuálního zpravodajství také průřez klubovou historii a vzpomínání našeho sekretáře Miloslava Jíchy, který tuto funkci vykonává na Julisce už více než 60 let. 

Připravujeme pro vás také slevové akce produktů z naší historie v našem fanshopu a připomínku tohoto výročí v grafikách na našich sociálních sítích. 

Vstupenky na páteční zápas můžete zakoupit ve výhodném předprodeji snadno online z pohodlí domova přes odkaz ZDE

 

Fotogalerie


Partneři klubu