• Klub

• 05.11.2015

Armádní sportovec roku 2015

Ve středu 4. listopadu 2015 v 18.00 hodin v Domě armády Praha, na Vítězném náměstí v Praze 6, zahájil ministr obrany Martin Stropnický slavnostní večer, ve které byli vyhlášeni nejlepší armádní sportovci roku 2015.

Anketu o nejlepšího sportovce Dukly ovládla mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová. Na druhém místě se umístil mistr světa ve skifu Ondřej Synek. Třetí skončil Martin Fuksa, který vybojoval zlato v MS v rychlostní kanoistice.

Zároveň byli vyhodnoceni i nejlepší hráči Dukly ve fotbale, házené a ve volejbale.

Nejlepším hráčem fotbalové Dukly se stal Tomáš Berger, který patří mezi ikony novodobé historie klubu. Tomáš v letošním ročníku vstřelil již 7 branek a v sobotu proti Příbrami naskočí do svého 100. ligového utkání.

Ministr obrany Martin Stropnický s nejlepšími hráči kolektivních sportů Dukly. Zleva otec házenkáře Milana Kotrče, volejbalista Lubomír Staněk, Tomáš Berger a Martin Stropnický.

Reportáž ze slavnostního vyhlášení můžete sledovat na ČT Sport v sobotu 7. listopadu od 10:25. Nebo také na jejich webových stránkách ZDE.