• Rozhovory

• 28.11.2015

Aldin Čajič hodnotí utkání s Teplicemi

Aldin Čajič se velkou měrou podílel na jednoznačném vítězství domácí Dukly nad Teplicemi. Postaral se o zásadní moment zápasu, a to když po narážečce s Branislavem Miloševičem otevřel skóre zápasu.

Myslíte si, že to byl nejlepší výkon Dukly za celou podzimní část ligy?
Myslím, že to byl určitě nejlepší zápas, protože utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou a na konci jsme to zvládli.

Čím si vysvětlujete takovou jasnou výhru?
My jsme si už před zápasem na Teplice věřili, protože víme, že s nimi máme dobrou bilanci. Šli jsme do toho s tím, že poslední zápas doma musíme vyhrát.

Na jaře jste Teplice porazili 5:1, teď to bylo 4:0, jsou Teplice týmem, který vám svým stylem sedí?
Teplice hrají takový fotbal, který nám vyhovuje. Vždycky, když jsme s nimi hráli, padlo hodně gólů, což se potvrdilo i dneska.

Jak vnímáte to, že jste dal opět gól svému bývalému týmu? Je to pro vás v něčem speciální?
Kluci vždycky říkali, že si to nechávám pro ně. Ale pro mě je každý zápas úplně stejný a nic z toho nedělám.

Jak byste popsal ten svůj gól?
Dostal jsem balon na vápně, udělal rychlou narážečku s Braněm, viděl jsem, že zadní tyč je volná a trefil jsem to.

Je to důležitá výhra z toho pohledu, že na podzim těch bodů nebylo tolik a dostali jste se blízko sestupovému pásmu?
Určitě jsme chtěli vyhrát a dotáhnout se na 19 bodů. Za to jsme moc rádi.

Co vám píší kluci z Teplic, když jim dáte gól?
My jsme s klukama v kontaktu do dneška. Nějaké zprávy proběhly a i teď určitě něco proběhne. Ale jsme všichni kamarádi. Hecování jenom v pozitivním slova smyslu. Budeme si volat a uvidíme, co bude. (smích)

Šancí jste měli opravdu hodně, a tak se z určitého úhlu pohledu může zdát, že těch gólů jste také mohli dát více…
Šancí jsme měli tak na deset gólů, ale buď v zakončení nemáme štěstí nebo tu finální přihrávku nevyřešíme dobře.