• Juniorka

• 11.11.2012

Juniorka: V úterý proti Slovácku

V úterý i před zraky televizních diváků změří své síly šestnácté Slovácko s osmou Duklou. Začíná se v 16,00 hod 13. listopadu. Utkání můžete sledovat na ČTsport.

V minulém kole sehrála juniorka utkání proti Mladé Boleslavi, kterou porazila 2:1. Zaznamenala tak svou devátou výhru a s třiadvaceti body se nachází na osmém místě tabulky.

Slovácku se v podzimní části prvního ročníku Juniorské ligy příliš nedaří. Do předposledního kola podzimu nastupuje s bilancí dvou výher (Sparta, Jablonec), čtyř remíz (Plzeň, Olomouc, Bohemians 1905, Hr. Králové) a devíti proher (Brno, Táborsko, Teplice, Příbram, Budějovice, Ml. Boleslav, Slavia, Ostrava, Jihlava). V posledním kole zajíždělo do Jihlavy. První poločas byl vyrovnaný a po gólech Kleibera a Fojtáška skončil remízovým stavem 2:2. Ve druhém poločase už měli navrch domácí, kteří ještě přidali dvě branky, a tak utkání skončilo výhrou 4:2 pro Jihlavu.