• A-tým

• 20.01.2022

Útočník Marek Fábry opouští Duklu, přestupuje do Polska

Slovenský útočník Marek Fábry se po dvou letech loučí s Duklou. Jeho novým působištěm bude klub GKS Jastrzębie v druhé polské lize.

„Markovi patří poděkování za dva roky, které v Dukle strávil. Měl smůlu, že přišel v době, kterou ovlivnil covid a zároveň se nám během jeho působení příliš výsledkově nedařilo, a to zejména v uplynulých 18 měsících. Je škoda, že se mu nepodařilo vstřelit víc branek a podstatněji se zapsat do statistik, protože do šancí se dostávat umí. Přejeme mu, ať mu to v novém klubu střílí,“ uvedl Jan Staněk, sportovní ředitel Dukly.

Marek Fábry přišel na Julisku v lednu roku 2020 ze slovenské Nitry. V dresu našeho A-týmu nastupoval od té doby takřka pravidelně. V letošní sezoně naskočil na podzim do všech ligových duelů a vstřelil čtyři branky.

Markovi děkujeme za všechnu práci, co pro Duklu odvedl. Ať se Ti daří!