PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Dívčí týmy mládeže v nové sezoně!

8. 9. 2020 | Redakce

Dívčí týmy mládeže v nové sezoně!

Po dlouhé pauze se nám vrátil zpět školní i fotbalový svět, tak jak jsme ho znali. Ačkoliv nevíme nikdo, na jak dlouho to bude, přinášíme vám informace k dívčím týmům na Dukle. Jak se změnili trenéři a jaké soutěže budou hrát?

Doba koronavirová je pro všechny složitá a my si velice vážíme toho, že tu stále máme sport a pohyb na čerstvém vzduchu. Naším cílem je nastavit pozitivní atmosféru kolem všech, kolem hráček, rodičů i fanoušků, a to nejen na hřišti, ale i v osobním životě.

Trenérské obsazení kategorií mládeže dívek:

KATEGORIE WU18 + ŽENY B
Jakub Kowolowski, Martin Kuchař, Martina Žilinská, Daniel Dufek
Soutěže: Divize žen B, 2. liga dorostenek, Okresní přebor U15 Praha-západ

"V nové sezoně jsme spojili kategorii dorostenek a ženského B týmu do jedné kategorie. Obě kategorie jsou nyní provázané a z nich nominujeme děvčata na utkání 3 soutěží tak, aby všechna měla vytížení. Spojení přináší i kvalitní přípravu pro tréninkový proces a navázání a propojení herního stylu a sjednocení daných principů v návaznosti na A tým. Pokud se počty příští rok zvednou, uvažovali bychom o znovurozdělení," připomněl Jakub Kowolowski, šéftrenér dívčí mládeže.

KATEGORIE WU15
Tomáš Zábojník, Martin Blažek, Michal Dufek
Soutěže: 1. liga starších žákyň, Okresní přebor U15 Praha-západ

KATEGORIE WU13
Tomáš Lauko st., Tomáš Lauko ml., Kamil Dvořák, Marcela Hrubošová
Soutěže: 1. liga mladších žákyň, 1.B třída mladších žáků Praha

KATEGORIE WU11 + WU9
Jan Zima, Karolína Myslíková, Aleš Kohout, Adéla Bačkovská, Tereza Žáková
Soutěže: soutěž starších a mladších přípravek Praha, turnajová soutěž starších a mladších přípravek dívek

"V přípravkách po několika změnách bude stěžejní osobou Jan Zima, jenž zastřeší starší i mladší přípravku dívek. Cílem je do ledna vybudovat kádr děvčat tak, abychom obě kategorie mohli rozdělit a rozšiřovat nadále základnu. Zejména mladší přípravka má nižší počet, ovšem i nyní má propojení své výhody. Dokážeme mít více individuální přístup k děvčatům a v tréninku můžeme připravit skupinový trénink zaměřený nejen na rozvoj fotbalových dovedností, ale hlavně na pohybovou průpravu, která je v tomto věku daleko důležitější," doplnil Jakub Kowolowski.

 

Fotogalerie


Partneři klubu