• B-tým zápasy

• 15.09.2019

Dukla B: Otočený zápas a nakonec zaslouženě vybojované tři body

V šestém kole přivítal B-tým Dukly v Jirnech hosty z Ústí nad Orlicí. Hosté v dosavadních pěti kolech získali, stejně jako Dukla 9 bodů, když v minulém kole porazili doma FK Přepeře 2:1 a Dukla padla v Chlumci n. C. 2:4. Po rozhárané první půli, kdy hosté nastřelili tyč Jandovy branky a v 36. minutě se dostali po pěkné akci do vedení 0:1, mohl Douděra hlavou ve 44. minutě srovnat skóre, ale jeho hlavička v plném běhu z 8 metrů skončila vedle odkryté branky domácích. Ve druhé půli vystupňovala Dukla tempo, zpřesnila kombinaci a výsledkem byla neproměněná šance Ullmana. V 75. minutě se již Dukle podařilo vyrovnat vlastním gólem Falty a pět minut před koncem gólem Kovernikova otočit vývoj utkání, a potvrdit tak herní převahu ve druhé půli.