FANSHOP

Disciplinární komise udělila Jánu Ďuricovi třízápasový trest

15. 11. 2018 | Redakce

Disciplinární komise udělila Jánu Ďuricovi třízápasový trest

Stopkou na tři zápasy potrestala dnes odpoledne Disciplinární komise FAČR obránce Dukly Jána Ďuricu za faul na Lukáše Masopusta během zápasu 14. kola mezi Duklou a Jabloncem. Trest začne platit počínaje zítřejším zápasem Mol Cupu, obránce si nezahraje proti Teplicím ani v lize a vynechá následující zápas s Bohemians.

Stoper Dukly dostal v zápase za zákrok žlutou kartu, později se vzhledem k Masopustově zranění rozhodlo o zahájení disciplinárního řízení.

„Kdybych se mohl vrátit v čase, šel bych do souboje také tvrdě, to zranění Lukáše Masopusta mě ale velmi mrzí. Po zápase jsem mu psal sms, že mě mrzí, že se to stalo, bohužel to nejde vrátit. Dnes se na disciplinárce rozhodlo, že dostanu 3 zápasy, což přijímám. Lukáš teď nebude moct nějaký čas hrát, trest beru jako chlap, začíná mi od zítra. Doufám, že to bude rychle za námi, je mi líto, že nemohu hrát zrovna v důležitých zápasech, které nás teď čekají. Takový je fotbal. Neměl jsem v úmyslu nikoho zranit a ještě jednou se omlouvám,“ řekl po odchodu od komise Ján Ďurica.

Ján Ďurica byl před disciplinární komisí poprvé za svou bohatou fotbalovou kariéru. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu