PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Konečně normální výjezd!

15. 5. 2018 | Redakce

Konečně normální výjezd!

Jediný „normální“ výjezd nás letos na jaře čeká až v předposledním kole, kdy jedeme do blízké Mladé Boleslavi. Tímto zveme fanoušky, aby s námi vyrazili fandit!

Omlouváme se tímto i za slabší organizaci dalekých výjezdů předchozích – po zkušenostech očekávaný slabý zájem se spojil s osobními, zdravotními i pracovními komplikacemi. Přesto se obě slezská vítězství – byť jedno v baníkovském moravském exilu – odehrála před zraky alespoň několika nejvěrnějších, a prohra na Slovácku před velmi slušnou žlutovínovou návštěvou. Sobotní zápas v „blízkém zahraničí“ si však přímo žádá pořádnou kulisu. Zejména proto, že i Boleslav se potácí v problémech a z bezprostředního ohrožení sestupem se dostala až minulou neděli v Ďolíčku. Lze tedy očekávat, že tamní náročné publikum bude projevy nadšení spíše šetřit – o to víc bychom tam mohli vyniknout my, toho času už rovněž zachráněni pro další prvoligovou existenci. Pojeďte tedy s námi, v letošním ročníku už naposled!

Výkop všech zápasů předposledního kola je v sobotu 19. května v 16.00, odjezd z Prahy je ve 14.30. od metra Černý Most – autobus zastaví přímo na výpadovce z Prahy u budovy stanice metra, kousek za zastávkou autobusů PID. Cena dopravy je 100 Kč pro člena a 150 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Hlaste se všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu

 

Fotogalerie


Partneři klubu