PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Mario Holek: "Škoda, že jsme v závěru nepřidali druhý gól"

20. 10. 2017 | Redakce

Mario Holek: ”Škoda, že jsme v závěru nepřidali druhý gól”

Poprvé od svého letního přestupu oblékl žlutovínový dres a po boku svých nových spoluhráčů vyběhl na trávník. Mario Holek po premiérovém utkání hodnotil svoji souhru se spoluhráči, remízový výsledek i to, jak se cítil po fyzické stránce.

Mario, odehrál jsi první zápas po hodně dlouhé době. Jak jej hodnotíš?

Byl to můj první zápas po pěti měsících a je jen škoda vývoje utkání. Myslím si, že v prvním poločase jsme celkem kontrolovali hru, ale dostali jsme zbytečný gól, což se občas stává. Poté se nám podařilo srovnat, ale bohužel jsme už v závěru druhý gól nepřidali.

Byl to pro tebe také první zápas za Duklu. Jak ses doposud sehrát se svými spoluhráči, nebo s parťákem ve stoperské dvojici, Martinem Jiránkem?

Byl to sice první zápas, ale v tréninku jsem s klukama nějaké tři týdny, takže jsem si na ně už nějakým způsobem zvykl. Martin Jiránek je velice zkušený hráč, navzájem jsme si pomohli, jen škoda toho jednoho gólu, protože jinak Slovácko příliš šancí nemělo.

Jak ses v zápase cítil po fyzické stránce?

Cítil jsem se dobře především v prvním poločase. V tom druhém se začalo hrát více nahoru dolů a přece jenom trošku síly chyběly. Ale první zápas jsem přežil ve zdraví a jsem rád, že jsme neprohráli.

Během utkání se hodně zapojuješ do rozehrávky, je to styl, který ti vyhovuje?

Myslím si, že každý hráč rád hraje s balonem, ale jak už jsem řekl, bylo to teprve první utkání, tak uvidíme, jak to bude fungovat dál.

 

Fotogalerie


Partneři klubu