FANSHOP

WU15B: Mladší žákyně si odehrály turnaj

20. 9. 2017 | Redakce

WU15B: Mladší žákyně si odehrály turnaj

Do druhé ligy starších žákyň naskočil tým mladších žákyň, který tak měl možnost odehrát další utkání v této nové sezoně. Proti starším hráčkám z Třebše i z Minervy si nakonec hráčky odehrály velmi dobrá utkání a nasbíraly cenné zkušenosti.

V neděli se mladší žákyně opět sešly, tentokrát aby odehrály dva zápasy v druhé lize starších žákyň. Dukle chyběly obě gólmanky a tak se v bráně vystřídaly celkem čtyři hráčky z pole. Doma na Julisce jim prvními soupeřkami byly hráčky Třebše. Soupeř přijel se staršími, ale i s mladšími žákyněmi a zápas byl vyrovnaný. Oba týmy se dostávaly do šancí, jako první se však radovala Třebeš. Hráčky v tradiční vínové však vzápětí odpověděly, po křídle utekla Kačka Šebrlová a s míčem zamířila přímo na bránu, kde prostřelila brankářku. Přestože oba týmy se snažily vítězství strhnout na svou stranu, obrany byly spolehlivé a zápas tak skončil 1:1.

V druhém zápase čekala na Duklačky Minerva. Těžký soupeř se staršími hráčkami. Holky z Dukly se soupeřek nezalekly a snažily se si s Minervou vyrovnaně zahrát. Přestože věková převaha byla znát na hřišti a projevila se i na výsledku naše hráčky předvedly i přes únavu místy velmi dobrý výkon a především je i tento zápas bavil. Povedly se jim kličky, hezké přihrávky na křídla i dobře vybojované a rozdané míče v obraně. Odměnou byla jedna vstřelená branka. Konečný výsledek 6:1 není žádnou ostudou a děvčata se každým dalším zápasem jen zlepšují.

Dukla Praha – Sokol Třebeš 1:1 (0:0)
Branky: 36. Šebrlová – 34. Pakostová
Rozhodčí: Kušta
Diváků: 20

Sestava Dukla Praha:
Kanzelsbergerová, Šebková – Köhlerová, Posledníková, Mocová, Hamouzová, Jirousková, Lábusová, Smetanová, Janoušková, Šebrlová

Sestava Sokol Třebeš:
Lášková – Smutná, Čičaiová, Fiedlerová, Doležalová, Vítková, Pakostová, Al Sabagová, Machová, Spišáková, Pokorná

Dukla Praha – Minerva FF 1:6 (0:2)
Branky: 32. Šebrlová – 9. a 36. Procházková, 57. a 60. Slabá, 22. Rezková, 46. Hájková
Rozhodčí: Kušta
Diváků: 20

Sestava Dukla Praha:
Hamouzová, Smetanová – Köhlerová, Posledníková, Mocová, Jirousková, Janoušková, Šebrlová, Kanzelsbergerová, Šebková

Sestava Minerva FF:
Tůmová, Lásková – Barochová, Budilová, Dušková, Hájková, Koukalová, Kratochvílová, Opavová, Pištěková, Procházková, Slabá, Rezková, Suchomelová

 

Fotogalerie


Partneři klubu