FANSHOP

Teribear rozhýbal kromě Prahy i Duklu

19. 9. 2017 | redakce

Teribear rozhýbal kromě Prahy i Duklu

V Praze proběhl 3. ročník charitativní akce s názvem Teribear, která spadá pod Nadaci Terezy Maxové dětem. A Dukla u toho opět nechyběla.

Co je Teribear? 

Jedná se o sportovně-charitativní akci. Každý účastník si symbolicky zaplatí čip, na který následně "sbírá" kilometry. Může běžet, ale je povolena i chůze. Za každý kilometr partneři akce přispějí 50 Kč. Příběhy, na které Teribear přispívá, si můžete přečíst zde.

Teribear se letos poprvé konal na Vítkově, předešlé dva ročníky proběhly v Letenských sadech. Ani vzdálenost nás ale neodradila a vyrazili jsme sbírat kilometry. Od nejmenších po největší, holky i kluci, rodiče i další příbuzní. V úterý 12. 9. 2017 Vítkov doslova zalila žlutovínová barva, sešla se zde většina kategorií z celé mládeže chlapců i dívek. Za necelé 4 hodiny úterního odpoledne jsme pro děti v nouzi nasbírali přes 3 500 km (tuto vzdálenost jsme uběhli v loňském roce v průběhu celé akce, pozn. redaktora).  Na Vítkově bylo sice těsno, ale nadšení a radost fotbalistů a fotbalistek musela zahřát každého dukláka. O to víc nás těší, že se mnoho dukláků a duklaček vydávalo na trať opakovaně, možná překonávali rekordy, ale především sbírali cenné kilometry pomoci. 

Děkujeme všem, kteří se připojili k našemu týmu a přidávali kilometr za kilometrem. Nasbírali jsme 6470,4 km a tím přispěli neuvěřitelnými 323.520 korunami těm, kteří to potřebují. Dukláci a duklačky, jste úžasní.

Rádi bychom poděkovali Teribear za příležitost a množnost spojit sport s pomocí potřebným. Těší nás, že jsme se mohli zúčastnit, budeme se těšit zase rok. Věříme, že naše tradiční žlutovínová barva opět zalije celou trať Teribear a poběží pro dobrou věc.

Jak naši účast viděl Teribear?

 

Fotogalerie


Partneři klubu