• Fanoušci

• 16.09.2015

Výjezd do Jihlavy! Přidejte se k nám!

Přidejte se k výjezdu pořádaném fanklubem FK Dukla Praha. Realizovat se bude individuálně soukromými vozidly. Kontakty, kde se hlásit, naleznete dále v článku.

Tentokrát se výjezd nebude realizovat společnou autobusovou dopravou ale individuálně soukromými vozidly. K tomuto řešení bylo přistoupeno mimo jiné s ohledem na dobu zahájení utkání a dopravní situaci na D1.

Zájemci o účast na výjezdu se mohou přihlásit do středy do 20:00 hod. a kontaktovat fanklub na adrese fanklub@fkdukla.cz nebo na telefonním čísle 737 170 022

Fanklub bude následně ve spolupráci s jednotlivými zájemci řešit jejich dopravu do Jihlavy a obsazení jednotlivých vozidel.

Utkání začíná v pátek 18. září od 18 hodin na Městském stadionu Jihlava! Dukla do toho!