• Články dorost

• 09.09.2015

Mladší dorostenci v Plzni neuspěli. Rezerva dorostu remizovala se Střešovicemi.

O víkendu cestovaly týmy mladšího dorostu do Plzně, odkud se jim vracelo těžko, a to po dvou vysokých prohrách. Rezerva dorostu nastoupila do utkání 3. kola Krajského přeboru a se Střešovicemi remizovala.

3. kolo Pražského přeboru SD, 5. 9. 2015, 17:00, UMT Střešovice

FK Střešovice – FK Dukla Praha 2:2 (0:1)

Branky: Kadlec, Švarc.
FK Dukla Praha: Nosek - Bíba, Studnička, Masopust, Bell - Čureja (45. Švarc), Vyleta, Trávníček (45. Palivec) - Doležal, Kadlec (45. Mruvčinský), Brewer (60. Fyman).

5. kolo České ligy dorostu U16, 6. 9. 2015, 10:15, UMT Luční

FC Viktoria Plzeň – FK Dukla Praha 6:0 (2:0)

FK Dukla Praha: Pakeš – Hamborský (57. Bíba), Šmalcl (63. Kysela), Mašek, Lauko – Bělíček, Štědrý, Mentberger (51. Macháček) – Bažo, Janko, Kott (57. Šolaja).

První branku jsme obdrželi po nedorozumění stopera a brankáře hned ve druhé minutě utkání. V dalším průběhu prvního poločasu byla hra oboustranně aktivní a ve vysokém tempu. Šanci na vyrovnání měl ve 35. minutě Bažo, křižnou střelou však těsně minul. O dvě minuty později naopak domácí zvýšili na 2:0 po rychlém protiútoku. V úvodu druhého poločasu neproměnil Janko 100% šanci na snížení. Domácí naopak v 53. minutě přidali třetí gól a do konce utkání již měli hru pod kontrolou. Po rychlých akcích přidali další tři branky a zaslouženě vyhráli.

Tomáš Kulvajt: „Do 50. minuty jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem, v náznacích šancí jsme však neměli dostatečnou přesnost v předfinální a finální fázi, abychom se dostali k výraznějšímu ohrožení branky domácích častěji. Ze dvou velkých šancí jsme gól nevytěžili a po třetí inkasované brance se naopak naplno projevila kvalita plzeňských, jednoho z nejlepších týmů soutěže. Plzeňským nezbývá než pogratulovat k zaslouženému vítězství podloženém pestrou hrou.“

5. kolo České ligy dorostu U16, 6. 9. 2015, 12:30, UMT Luční

FC Viktoria Plzeň – FK Dukla Praha 6:1 (5:1)

Branky: 28. Bohdan (Rogers).
FK Dukla Praha: Trávníček - Jůza (40. Rattay), Novák, Pelc, Ferreira (40. Štěpánek) - Ullman (50. Švihálek), Soukup, Drozd (40. Vácha) - Rogers (50. Houha), Čermák, Bohdan (40. Popovič).