PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Starší žáci proti Liberci body sbírali i ztráceli

25. 8. 2015 | Redakce

Starší žáci proti Liberci body sbírali i ztráceli

Třetí kolo České ligy starších žáků skončilo v podání Dukly půl na půl. Kategorie U15 zvítězili 6:4, kategorie U14 prohrála 1:5. V příštím kole přivítají obě kategorie týmy Admiry.

3.kolo Česká liga žáků U15 (skupina B), 22.8.2015, 10:15, Ruzyně, P6 

FK Dukla Praha - FC Slovan Liberec 6:4 (4:2)

Branky: Kozel (Mentberger), Neruda, Hodek (Dostál), Ludvíček (Jarovský), Verbík (Menberger), Jarovský (Dostál).
FK Dukla Praha: Přibyl - Ludvíček, Bican (47. Linhart), Březina (35. Jarovský), Verbík (47. Petrouš) - Dostál (47. Novák), Mentberger (47. Urban), Kozel - Hodek, Neruda, Podzimek (35. Matoušek).

Tomáš Večeřa: "Oba týmy se prezentovaly otevřeným fotbalem. Už ve 2. minutě po rychlé kombinaci orazítkoval Podzim břevno. Za chvíli se řítil sám na brankáře Javier - 1:0. Po několika neproměněných šancích na obou stranách se zpoza vápna do míče opřel Kozlik a za 3 minuty chytře rozehrál Matouš přímý kop na Verbíře a bylo to 3:0. Ke konci poločasu zvýšili hosté produktivitu v šancích a během chvilky snížili na rozdíl jediné branky. Klid do kabiny nám přinesl gól Hodyho. Začátek druhé půle opět patřil Dukle a po dobrém presingu Berta zvýšil skóre Ludvajs. Také Bert se po několika šancích dokázal prosadit. Liberec se nechtěl vzdát lacino, zvýšil úsilí, které vedlo ke dvěma rychlým brankám - 6:4. Utkání nabídlo nespočet pohledných akcí, ale i ztrát z obou stran. Nám se dařilo o něco lépe kontrolovat míč a vytvářet si brankové příležitosti. Děkujeme Liberci za pěkné utkání."


3.kolo Česká liga žáků U14 (skupina B), 22.8.2015, 10:15, Ruzyně, P6 

FK Dukla Praha - FC Slovan Liberec 1:5 (1:2)

Branka: Novotný J.
FK Dukla Praha: Bičiště, Noll (35. Ježek), Kočí (45. Peřina), Mejdr, Kleče (35. Pařízek), Spáčil, Kozojed, Veleba (45. Beran), Šátek (35. Štefan), Novotný J., Hypius (35. Šebrle).

Pavel Sedláček: "Ve 3. kole žákovské ligy jsme za pěkného počasí přivítali v Ruzyni tým Liberce. Od začátku se hrál oboustranně útočný fotbal. My jsme se však na rozdíl od libereckých nevyvarovali individuálních chyb v obranné fázi a celkem pětkrát inkasovali. Kromě toho dalších spoustu příležitostí hráčů Slovanu zneškodnil výborně chytající Dan Bičiště. My jsme v útoku také předvedli několik velice pohledných akcí, z nichž některé po brance přímo volaly, ale dokázali jsme se prosadit pouze jednou, když se po standardní situaci dobře zorientoval Jindra Novotný. V tréninku budeme nadále intenzivně pracovat na zlepšení hry v obraně, která nám zatím činí největší potíže. Děkujeme všem zúčastněným za příjemně strávenou sobotu a těšíme se na další utkání."

 

Fotogalerie


Partneři klubu