• A-tým

• 09.07.2015

Duklu čeká první zápas v Rakousku. Soupeřem jim bude SV Mattersburg.

Bude se Dukle dařit i na půdě našeho jižního souseda?Zítra v rámci desetidenního soustředění odehraje první ze tří zápasů na soustředění v Rakousku. Na stadionu Kapfenberg se střetne s navrátilcem do rakouské Bundes ligy týmem SV Mattersburg.

SV Mattersburg v loňské sezoně hrál druhou nejvyšší fotbalovou soutěž - Erste liga. Se ziskem 71 bodů a bilancí 21 výher, 7 remíz a 8 proher jasně vyhrál ligu a postoupil zpět do Bundes ligy, kterou naposledy hrál před dvěma roky.

Tento tradiční klub byl založen roku 1922 a jeho domácím hřištěm je Pappelstadion s kapacitou 17 100 diváků.

S Mattersburgem hrála toto léto Sigma Olomouc. V pátek 3. července s ním remizovala 1:1 (0:0). Na sestřih zápasu se můžete podívat ZDE.

Zápas začíná v pátek 10. července od 18 hodin. Live stream můžete sledovat ZDE.

Prohlédnout fotogalerii ze třetího dne ZDE.