• Napsali o nás

• 24.04.2015

Nejlépe umí zápasy otáčet Dukla. Slavia je naopak nejčastěji ztrácí

Co by se stalo, kdyby zápas skončil náhlou smrtí, tedy po prvním vstřeleném gólu na jedné či druhé straně? Jak by v takovém případě vypadala ligová tabulka? Který tým prokazuje nejsilnější charakter a dovede otáčet nepříznivě se vyvíjející utkání? A který si naopak počíná lehkovážně, nebo mu s blížícím se závěrečným hvizdem ubývá energie a tím pádem přichází i o důležité body? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v našem článku.

Nejsilnější morálku v SYNOT lize má tým pražské Dukly. V aktuálním ročníku vybojoval už deset bodů v utkáních, ve kterých obdržel první gól. Podařilo se mu to proti Hradci Králové, Slavii, Liberci a naposledy Jihlavě. Ve všech případech prohrával jednobrankovým rozdílem, ale třikrát nakonec zvítězil a jednou remizoval.

Více na synotliga.cz.