• Juniorka

• 11.03.2015

Juniorka odehraje vložené kolo na Slovácku

Junioři Dukly se utkají ve čtvrtek od 14 hodin se Slováckem. Duel byl na programu původně v rámci posledního kola, z důvodu nadcházejícího ME do 21 let bude ale zápas odehrán již tento týden.

Slovácko má za sebou, tak jako Dukla, utkání proti velmi silnému soupeři. V regionálním derby byla ale nakonec úspěšnější Zbrojovka Brno, která porazila mužstvo z Uherského Hradiště 2:0.

Dukle se dařilo o poznání lépe, se Slavií sahali svěřenci trenéra Jaroslava Hynka po třech bodech, když po poločase vedli 2:0, sešívaní ale ukázali svou kvalitu a v druhé půli vyrovnali na konečných 2:2.

Nadcházející zápas můžete sledovat v online přenosu zde.

Poslední utkání soupeře:
FC Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko
Branky: 79. Vávra, 81. Krška (pen.). Rozhodčí: Dobrovolný – Caletka, Hrůza.
FC Zbrojovka Brno: Záleský – Bednář, Sedlo, Sedlák, Lutonský – Vávra (89. Pospíšil), Duda, Weber (59. Krška), Brigant (60. Brigant) – Slančík (59. Přichystal), Klán (85. Štrombach).
1.FC Slovácko: Daněk – Rusňák, Reinberk (54. Fojtášek), Holek, Michna (74. Groulík) – Janečka, Sadílek, Valenta, Prajza – Civič, Galuška (88. Palička).

Poslední vzájemné utkání:
FK Dukla Praha - 1.FC Slovácko 0:3 (0:2)
Branky: 31. Daníček, 34. a 56. Haša. ŽK: 40. Reiter, 46. Tetour - 74. Břečka. Rozhodčí: Julínek – Kubr, Vlček.
FK Dukla Praha: Vávra - Kulikov, Toman, Reiter, Kpozo (85. Zoubek) - Brejcha, Kasim (65. Farkaš), Bezpalec (46. Tetour) - Bezdička (75. Schindler), Vopat, Manzia
1. FC Slovácko: Nemrava – Daníček, Mezlík, Břečka, Reinberk - Havlík, Sadílek, Civič (71. Fojtásek) - Galuška (85. Prajza), Haša, Ťok (67. Michna)