• A-tým

• 06.09.2014

Aldin Čajič odpovídal na otázky od fanoušků

Přinášíme odpovědi hráče A týmu Aldina Čajiče na otázky, které jste mu položili Vy, naši fanoušci.

Dobrý den, jakému týmu fandíte ve formuli 1? Pavel
Dobrý den. Fandím Ferrari.

Ahoj Adine, jak se ti hraje u nás v Dukle, s kým si nejvíc rozumíš, co říkáš tréninkům, jaký je rozdíl mezi Teplicemi a Duklou a bude hrát letos Dukla o evropské poháry? Aldine ať se ti v Dukle daří. S pozdravem fanoušek Roman
Ahoj. Tady v Dukle se mi hraje dobře, jsem rád, že tu jsem. Rozumím si s každým, takže to není problém, tréninky jsou taky super, něco podobného jako v Teplicích. Uděláme všechno proto, aby Dukla hrála letos o evropské poháry.

Ahoj Aldine, sleduji Duklu již řadu let a vím, že tam působí mj. také kondiční trenér T. Čepek. Jak se Ti s ním spolupracuje, jaké jsou jeho tréninky a jaký je??? Děkuji za info. Honza – Dukla, Teplice olé!!!!!!
Tonda je super trenér a skvělý člověk, má výborné cvičení na posilování.

Zdravím, jaké to zatím je v Dukle? Na jaké pozici nejraději nastupujete? Děkuji, ať se daří!
Ahoj. Zatím to je dobré, jsem spokojený a nejraději nastupuji na pozici ofenzivního záložníka.

Ahoj, chtěl bych se zeptat na to jak se ti hraje mezi dospělými. Děkuji Tadeáš
Ahoj. Tak už jsem na to zvyklý, na začátku to bylo těžké, hodně těžkých soubojů, ale teď už je to, dá se říct, v pohodě.

Ahoj, jak si zapadl do kolektivu Dukly? A jak se ti líbí, kolik zatím bodů má Dukla po 4. kolech? Díky :-) Kuře
Kolektiv je tady super, zapadl jsem docela dobře, jsme parta. Dukla má po čtyřech zápasech zatím 5 bodů.

Aldine, kdy Tě uvidíme v repre Bosny? Džeko
Ahoj. Tak já nejdřív musím odehrát dobrou sezonu tady na Dukle a pak bych o tom mohl začít přemýšlet, teď je to takhle těžké říct, ale jsem v repre U-21, takže doufám, že se brzy dostanu do áčka.

Jak se ti hrálo v Berouně s Varnsdorfem??
Tak ten zápas si moc ani nepamatuju, ale myslím si, že jsme vyhráli 4:0 a hralo se mi celkem dobře.

Ahoj Aldine, chtěl jsem se zeptat, proč si neprodloužil smlouvu v Teplicích, prý se s tebou počítalo do základní jedenáctky. Díky Ixnay
Ahoj. Protože jsem uz chtěl nějakou změnu, nějakou novou motivaci. Jak říkám, jsem rád, že jsem tady v Dukle.

Ahoj Aldine, máš rád hořčici ? :-)
Ahoj Krmec. Bohužel nemám.

Ahoj, sleduješ i lední hokej? Máš nějaký oblíbený tým? :) Díky a ať se daří! Kuba
Ahoj. Lední hokej moc nesleduji, takže nemám žádného favorita.

Jak se ti hrálo ve Spartě a s kým nejlépe? Václav
Ahoj. Tak já na Spartě byl už dávno v dorostu, takže si toho ani moc nepamatuji, ale hrál jsem například s Kadeřábkem a nebo Krejčím.

Ahoj, - tvé nejoblíbenější jídlo? - tvá nejoblíbenější značka auta? - tvůj nejoblíbenější fotbalista? - přeji mnoho úspěchů v Dukle! Honza
Jídlo asi pizza, auto Audi a fotbalista Fabregas.

Zdravím, na jakém místě v systému Dukly byste radši nastupoval? Na křídle nebo ve středu zálohy? Díky a ať se daří! Petr
Ahoj. Tak mě je to celkem jedno, jestli nastupuju ve středu hřište a nebo na křídle, takže určitě si s tím poradim.