Pojeďte s "Hlasatelem z Julisky" do Alp!

8. 8. 2014 | Redakce

Pojeďte s ”Hlasatelem z Julisky” do Alp!

Kupte si zápasový program na utkání s Brnem a vyhrajte zajímavé ceny od klubu a jeho partnerů. Hlavní cenou pro podzimní část sezony je 3 denní pobyt v rakouských Alpách od skupiny FORTUNO GROUP. Cenu pro utkání s Brnem věnovala společnost SAUNIA.

S novým ročníkem prošel proměnou i zápasový program "Hlasatel z Julisky". Zajímavou novinkou je jeho slosovatelnost během domácích utkání o zajímavé ceny, které vám věnuje klub a jeho partneři. Výherci dále postupují do slosování o hlavní cenu v podobě 3 denního pobytu v rakouských Alpách pro 2 osoby, kterou věnuje investiční skupina Fortuno Group.

Jak soutěž funguje?

  • Každý "Hlasatel z Julisky" má na titulní straně vytištěno unikátní číslo v pravém horním rohu. 
  • Během druhého poločasu budou vždy vylosovány čísla, která vyhlásíme prostřednictvím hlasatele a světelné tabule.
  • Jejichž majitelé si během druhého poločasu budou moci vyzvednout své ceny na stánku klubového fanshopu. 
  • Ceny bude do soutěže věnovat klub a jeho partneři. 
  • Vítězové z jednotlivých domácích utkání, kteří budou chtít pokračovat do dalšího kola losování o hlavní cenu v podobě 3 denního pobytu v rakouských alpách, vyplní ve stánku lísteček s krátkým formulářem. Po posledním podzimním domácím kole jeden z hráčů A týmu, vylosuje ze všech odevzdaných lístečků hlavního výherce! 

HLAVNÍ CENA

Hlavní cenou je třídenní pobyt v komfortně vybavených apartmánech v rakouském městečku Tröpolach. Toto údolní městečko se nachází v blízkosti rakousko-italských hranic, oblast Korutany – ski aréna Nassfeld. Najdete zde výborné podmínky pro lyžování, turistiku, cyklistiku a další aktivity pro celou rodinu. Netýká se termínů 27. 12. 2014 - 3. 1. 2015 a 1. 2. - 15. 3. 2015. Více o místě pobytu se dozvíte na www.horynassfeld.cz

HLAVNÍ PARTNER SOUTĚŽE

Hlavní cenu pro podzimní část sezony věnuje investiční skupina Fortuno Group. Skupina byla založena za účelem investování do vybraných nemovitostních aktiv, jejich správy a případného prodeje v budoucnosti.  Jde o sdružení obchodních společností, vlastnících nemovitý majetek - projekty generující stabilizované výnosy anebo majetek v různé fázi developmentu od pozemků, přes rozestavěné stavby po již stojící a fungující nemovitosti. Více o společnosti najdete na www.fortunogroup.cz

 

Fotogalerie


Partneři klubu