• A-tým

• 26.01.2014

Néstor dnes podstoupil magnetickou rezonanci

Pateční vyšetření, která proběhla po utkání s Bohemians Praha 1905 ukázala na poškození postranních vazů v koleni a zároveň i menisku. Dnešní magnetická rezonance obě poškození potvrdila a zároveň odhalila poškození předního zkříženého vazu.

V pátek během druhého poločasu došlo v souboji ke zranění jednadvacetiletého útočníka Néstora Albiacha. Vážnost zranění měla potvrdit až dnešní magnetická rezonanance. "Néstor v pátek prošel vyšetřeními, která potvrdila poškození postranních kolenních vazů a menisku. Dnes podstoupil magnetickou rezonanci, která navíc odhalila poškození předního zkříženého vazu. Toto zranění vyžaduje operativní řešení, které proběhne v nejbližším možném termínu. Následná rehabilitace bude trvat v řádu měsíců," uvedl klubový lékař MUDr. Ladislav Šindelář.

Na zranění našeho španělského hráče zareagovali i fanoušci, kteří mu posílají tento vzkaz:

Los fans de Dukla estan contigo. Cruzamos los dedos para que vuelvas pronto / Fanoušci Dukly jsou s Tebou. Držíme Ti palce a brzy se vrať.

Aby se přání vyplnilo si přeje celý klub. Drž se, Néstore!