• A-tým

• 27.06.2020

🔴 Matchday LIVE | Tři body počtvrté v řadě

O poslední červnové sobotě míří na Julisku osmý celek FNL MFK Chrudim. Duel 27. kola druhé nejvyšší české soutěže startuje v 17 hodin, tady vám ho přiblížíme.

• Textový přenos
  • 🗞 Zápasové preview
  • Dukla vstupuje do utkání ze třetího místa se 47 body
  • Na třetí Viktorii Žižkov má náskok jednoho bodu
  • Chrudim je s devíti vítězstvími, šesti remízami a jedenácti porážkami aktuálně osmá, nasbíráno má 33 bodů
  • Absence: Martin Chlumecký (🚫 karetní trest)
  • 👥 Základní sestava: Rada – Dancák, Piroch, Jakab – Kozma, Tetour (c), Doumbia – Souček, Preisler, Holík, Ayong | náhradníci: Hruška – Krunert, Kovaľ, Fišl, Ullman, Fábry, Hadaščok

18:55 Juliska, Praha

17:47 Juliska, Praha
| Po úvodních 45 minutách vedeme nad Chrudimí o dva góly.

17:00 Juliska, Praha

16:00 Juliska, Praha
| Do duelu jdeme s jednou změnou – absentujícího Martina Chlumeckého nahrazuje na levém okraji obranné linie Josef Jakab.

14:00 Juliska, Praha
| Tři hodiny před výkopem šplhá v Praze rtuť v teploměrech k tropické třicítce – aktuálně je u čísla 29 stupňů Celsia. Letní počasí má vydržet i během utkání, až v 19 hodin hrozí bouřky.

12:00 Juliska, Praha | Po čtvrteční remíze Žižkova s Prostějovem jsme setrvali na třetí pozici, která znamená účast v baráži do nejvyšší soutěže. Na Viktorku máme jednobodový náskok, jenž v případě vítězství nad Chrudimí naroste minimálně do zítra na čtyři body.

10:00 Juliska, Praha
| Dobré sobotní ráno, Dukláci! Poslední červnová sobota patří předposlednímu domácímu duelu základní části sezony 2019/20, v němž na Julisce v 17 hodin přivítáme tým Chrudimi.