• A-tým

• 11.07.2020

🔴 Matchday LIVE | Naposledy doma! Čeká nás Varnsdorf

Dnes hrajeme naposledy v základní části FNL na Julisce. Do hlavního města přijíždí Varnsdorf, jenž stále bojuje o udržení, zatímco nás dělí pouhý bod od baráže o postup do nejvyšší české soutěže.

• 🎟 Vstupenky (v prodeji i na stadionu)
  • Textový přenos
  • 🗞 Zápasové preview
  • Dukla vstupuje do utkání ze třetího místa s 53 body, na jistotu baráže o postup do nejvyšší soutěže jí stačí uhrát bod
  • Varnsdorf je se šesti vítězstvími, sedmi remízami a patnácti porážkami aktuálně čtrnáctý, nasbíráno má 25 bodů a od sestupových vod jej dělí pouhé dva body
  • 🚫 Absence: Samuel Dancák (trest)
  • 👥 Základní sestava: Rada – Chlumecký, Piroch, Jakab – Kozma, Tetour (c), Doumbia – Souček, Preisler, Holík, Fábry | náhradníci: Hruška – Fišl, Krunert, Kovaľ, Ullman, Ayong, Hadaščok

18:45 Juliska, Praha | Proti Varnsdorfu bereme všechny tři body a o třetí příčku v letošním ročníku FNL už nás nikdo nepřipraví!

16:00 Juliska, Praha
| Takovou jedenáctku dnes zvolil kouč Roman Skuhravý.

15:30 Juliska, Praha
| V Praze se vyčasilo, ručička teploměru aktuálně stoupá k 18 stupňům Celsia a během duelu s Varnsdorfem, který začíná v 17 hodin, by nemělo pršet. A už za půl hodiny přineseme sestavu našeho týmu!

11:45 Juliska, Praha | Takhle to momentálně vypadá v tabulce FNL. Bod ze závěrečných dvou kol nám zajistí baráž o postup do nejvyšší české soutěže.

09:00 Juliska, Praha
| Dobré, ač deštivé, ráno, Dukláci! Po včerejším rozpáleném dni zkrápí českou metropoli déšť, teploměry momentálně ukazují 13 stupňů Celsia. Ale nám to až tak nevadí – my jdeme v 17 hodin bojovat o šestou výhru v řadě a postup do baráže o ligu!