PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.10.Naše béčko porazilo rezervu prvoligových TeplicDUK - TEB 3:0, 12.kolo | ing. Jiří UldrichB-mužstvo DUKLY v posledním domácím utkání podzimní části sezony porazilo zcela jasně rezervu Teplic v sestavě s brankářem Němečkem a stoperem Ljevakovičem.
18.10.Další výrazné vítězství DUKLY U19DUK - SHK 8:0, 10.kolo | Tomáš HubáčekNáš první dorost zaznamenal další výrazné vítězství a upevnil si svou vedoucí pozici v soutěži. Před posledními dvěma koly vede před čtveřicí pronásledovatelů o 6 bodů.
18.10.Napínavé utkání ve Varech.KVA - DUK 2:1, 10.kolo | Adam LukášV napínavém utkání nechala naše U18 nakonec všechny body ve Varech. Za vedoucími celky soutěže - Teplice B a Roudnice n/L - zaostává o dva body, ale naši konkurenti v boji o postup mají jeden zápas k dobru. Vše může být jinak už příští týden, kdy naše U18 zajíždí do Teplic.
18.10.Vysoká výhra 11:0, čisté konto a deset střelců.DUK - SHK 11:0, 10.kolo | Jakub SainerO vysoké vítězství se podělilo hned deset střelců. Vzadu jsme udrželi třetí nulu v sezóně, nastřelili několik tyčí a další dobré příležitostí neproměnili. Konečné skóre se vyšplhalo na 11:0
18.10.Po divoké přestřelce veze U16 nakonec z Varů všechny bodyKVA - DUK 3:4, 10.kolo | Martin BabačaV utkání bohatém na góly byl nakonec úspěšnější náš tým, i když ve 4. minutě prohrával již 0 : 2. Do poločasu však bylo srovnáno a ve druhé druhé půli už dominovalo naše družstvo, které tak do Prahy přivezlo všechny body.
18.10.Třetí dvojciferné vítězství v řaděDUK - VLA 21:0, 10.kolo | Tomáš HubáčekDalší vysoké vítězství zaznamenala naše U13, tentokrát vyprovodila z Julisky Vlašim.
18.10.Také U12 si s Vlašimí poradilaDUK - VLA 9:3, 10.kolo | Tomáš HubáčekMladší žáci U12 zaznamenali další vítězství ve své mistrovské soutěži.
18.10.Ženy A: Těsná prohra v LiberciLIB - DUK 2:1, 9.kolo | RedakceV pátek večer se na hlavním stadionu v Liberci předehrálo 9. kolo 1. ligy žen, kdy domácí Slovan zopakoval těsnou výhru a porazil naše Duklačky 2:1.
17.10.Naše U15 si napravila reputaciDUK - CHO 4:0, 10.kolo | Tomáš HubáčekNaši starší žáci kategorie U15 si napravili pošramocenou reputaci z minulého týdne, kdy i za nepříznivých vlivů, které nemají se sportem nic společného, zvláště u mládeže, prohráli vysoko v Karlových Varech
17.10.Také U14 si s Chomutovem poradilaDUK - CHO 3:0, 10.kolo | Pavel PapežStarší žáci U14 potvrdili velmi dobrou formu a po vysokém vítězství minulý týden v Karlových Varech porazili přesvědčivě i svého soupeře z Chomutova
17.10.Výsledkový servis FK DUKLA Praha, sppolekTomáš HubáčekV sobotních zápasech si družstva našeho klubu vedla velice dobře a kromě kategorie U18, včechna zvítězila. Také neděle byla velice úspěšná, všechna tři družstva zvítězila. A připočteme-li k tomu vítězství A i B-mužstva, je to asi nejúspěšnější víkend v celé historii klubu.
17.10.Dukla veze z Varnsdorfu vítězství! Zápas jsme rozhodli už v prvním poločaseVAR - DUK 1:3, 11.kolo | Lukáš ŠonskýSkvělý výsledek. Dukla zvládla první zápas po reprezentační pauze na jedničku, když v 11. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vyhrála na hřišti Varnsdorfu 3:1. Naše góly už v prvním poločase vstřelili David Kozel, Daniel Souček a Lukáš Cienciala.
16.10.Naši mladší žáci U13 si z chutí zastříleliHJM - DUK 1:19, 8.kolo | Tomáš HubáčekOdložené utkání 8. kola ČLŽ skončilo jasným vítězstvím našich mladších žáků.
16.10.Také žáci U12 svého soupeře výrazně přestříleliHJM - DUK 3:26, 8.kolo | Tomáš HubáčekTaké naši mladší žáci U12 si otevřeli na Hájích střelnici a svého soupeře vyprovodili dvouciferným skore.
16.10.Dukla míří na sever Čech. Čeká ji utkání s VarnsdorfemVAR - DUK 1:3, 11.kolo | Lukáš ŠonskýPo reprezentační přestávce se znovu rozjela FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Dukla sehraje svůj zápas v neděli, kdy se od 15:30 představí v rámci 11. kola na hřišti Varnsdorfu.
15.10.Béčko DUKLY hostí rezervu prvoligových TeplicTomáš HubáčekV neděli 17.10.2021 hostí v posledním domácím utkání podzimní části sezony naše "béčko" FK Teplice "B".
15.10.Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 16.-17.10.2021Tomáš HubáčekO víkendu pokračují mistrovské soutěže celků našeho klubu. Pozornost bude upřena rovnoměrně na několik hřišť, protože jak v ČLD, tak v ČDD i ČDŽ usilují naše družstva o postup do vyšších soutěží.
14.10.Pořiďte si Kartu Dukla od ČSOB plnou slev a výhodRedakceNaši fanoušci mohou používat platební kartu v dukelských barvách. S klubem tak mohou být i při nakupování a navíc získají řadu výhod a slev. Podmínkou k získání jedinečné bezkontaktní platební karty je účet v ČSOB nebo Poštovní spořitelně, který lze také otevřít jednoduše online. Miroslava Kybala, manažera sportovních karet z ČSOB, jsme se zeptali na několik otázek k této spolupráci.
13.10.Mladší žáci DUKLY dnes na HájíchTomáš HubáčekDnes ve středu 13.10.2021 sehrají naši mladší žáci odložená utkání s FC Háje JM.
13.10.WU18: Vítězství proti Českým Budějovicím DUK - ČBU 2:0, 7.kolo | Lukáš SmrčkaVelmi důležité vítězství si připsaly domácí dorostenky. Utkání rozhodla v druhém poločase dvěma brankami Krůtová.
13.10.WU13: Ve vzdálené Třebeši se sehrálo velmi kvalitní utkáníTRS - DUK 3:5, 7.kolo | Lukáš RedlichV nekompletní sestavě zasloužené tři body z venkovního hřiště.
11.10.Vzpomínání Miloslava Jíchy. Náš sekretář dnes slaví 84. narozeninyLukáš ŠonskýJe jednou z klubových ikon a ve fotbalovém prostředí patří mezi funkcionářské legendy. Aby ne, když Miloslav Jícha působí na Julisce jako sekretář už téměř 65 let! Při příležitosti nedávného klubového klubového výročí a jeho dnešních 84. narozenin jsme společně s ním zavzpomínali na slavnou éru Dukly i její největší úspěchy.
11.10.U14 - v Karlových Varech jsme plně bodovaliKVA - DUK 1:5, 9.kolo | Pavel PapežPrvní poločas byl herně vyrovnaný a přinesl několik brankových příležitostí na obou stranách, ale i přesto jsme do druhého poločasu pouze s hubeným vedením 0:1. Toto skóre ve druhém poločase dlouho nevydrželo, protože jsme se dokázali prosadit hned v úvodu 2. poločasu a potě ještě třikrát.
11.10.Utkání ve Varech jsme nezvládliKVA - DUK 4:0, 9.kolo | Jaroslav ŽipajI kvůli organizačním komplikacím před i během utkání a vyloučení našeho brankáře jsme i přes několik slibných šancí odjeli z Varů bez bodů.
10.10.U12 si s Admirou také poradilaDUK - ADP 4:1, 9.kolo | Tomáš HubáčekTaké žáci kategorie U12 své utkání s Admirou Praha zvládli a připsali si další tři body do průběžné tabulky ČLMŽ.
10.10.Naše devatenáctka si upevnila vedení v ČLDDUK - HKB 4:1, 9.kolo | Tomáš KulvajtNáš první dorost rozhodl své utkání s rezervou Hradce jž v prvním poločase a kráčí za vítězstvím ve své skupině ČLD.
10.10.U18 - vítězství v souboji s prvním týmem soutěžeLBB - DUK 0:2, 9.kolo | Adam LukášSobotní dopoledne přineslo utkání proti velmi kvalitnímu mužstvu Slovanu Liberec. Utkání plné šancí na obou stranách naše osmnáctka zvládla a odváží si důležité tři body v klání o čelo tabulky.
10.10.Vítěznou sérii ukončil Hradec Králové.DUK - HKB 0:4, 9.kolo | Jakub SainerV nedělním slunném odpoledni hradečtí přerušili v kvalitním utkání vítěznou sérii našich mladších dorostenců. Z naší optické převahy jsme bohužel nevytěžili žádný gól, naopak hosté byli velmi produktivní a zaslouženě si na východ Čech odvážejí výhru v poměru 4 : 0.
10.10.Více emocí, méně fotbaluLBB - DUK 1:1, 9.kolo | Martin BabačaTabulkově nejúspěšnější týmy poměřily síly pod Ještědem. Férově vyhecované klání vítěze nepoznalo.
9.10.Rezerva DUKLY remizovala v Mladé BoleslaviMBB - DUK 1:1, 11.kolo | Jiří UldrichPřestože domácí tým z města automobilů získal před utkáním 11. kola ČFL, skupiny B o tři body méně než rezerva Dukly, byl před utkáním favoritem a to proto, že hrál na svém domácím hřišti a že v základní sestavě nastoupilo osm hráčů pod ligovou smlouvou a mužstvo bylo výrazně zkušenější než B-tým Dukly. Domácí s pěticí zkušených hráčů v základní sestavě ve věkovém rozmezí 23-30 let, byli v průměru o 3,5 roku zkušenější než tým mladíků z Julisky, jejichž věk se pohyboval mezi 19 a 20 lety a jen jeden z nich měl uzavřenou ligovou smlouvu - brankář J. Štefan.