PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

17.10.Naše U15 si napravila reputaciDUK - CHO 4:0, 10.kolo | Tomáš HubáčekNaši starší žáci kategorie U15 si napravili pošramocenou reputaci z minulého týdne, kdy i za nepříznivých vlivů, které nemají se sportem nic společného, zvláště u mládeže, prohráli vysoko v Karlových Varech
17.10.Také U14 si s Chomutovem poradilaDUK - CHO 3:0, 10.kolo | Tomáš HubáčekStarší žáci U14 potvrdili velmi dobrou formu a po vysokém vítězství minulý týden v Karlových Varech porazili přesvědčivě i svého soupeře z Chomutova
17.10.Výsledkový servis FK DUKLA Praha, sppolekTomáš HubáčekV sobotních zápasech si družstva našeho klubu vedla velice dobře a kromě kategorie U18, včechna zvítězila.
16.10.Naši mladší žáci U13 si z chutí zastříleliHJM - DUK 1:19, 8.kolo | Tomáš HubáčekOdložené utkání 8. kola ČLŽ skončilo jasným vítězstvím našich mladších žáků.
16.10.Také žáci U12 svého soupeře výrazně přestříleliHJM - DUK 3:26, 8.kolo | Tomáš HubáčekTaké naši mladší žáci U12 si otevřeli na Hájích střelnici a svého soupeře vyprovodili dvouciferným skore.
16.10.Dukla míří na sever Čech. Čeká ji utkání s VarnsdorfemVAR - DUK, 11.kolo | Lukáš ŠonskýPo reprezentační přestávce se znovu rozjela FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Dukla sehraje svůj zápas v neděli, kdy se od 15:30 představí v rámci 11. kola na hřišti Varnsdorfu.
15.10.Béčko DUKLY hostí rezervu prvoligových TeplicTomáš HubáčekV neděli 17.10.2021 hostí v posledním domácím utkání podzimní části sezony naše "béčko" FK Teplice "B".
15.10.Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 16.-17.10.2021Tomáš HubáčekO víkendu pokračují mistrovské soutěže celků našeho klubu. Pozornost bude upřena rovnoměrně na několik hřišť, protože jak v ČLD, tak v ČDD i ČDŽ usilují naše družstva o postup do vyšších soutěží.
14.10.Pořiďte si Kartu Dukla od ČSOB plnou slev a výhodRedakceNaši fanoušci mohou používat platební kartu v dukelských barvách. S klubem tak mohou být i při nakupování a navíc získají řadu výhod a slev. Podmínkou k získání jedinečné bezkontaktní platební karty je účet v ČSOB nebo Poštovní spořitelně, který lze také otevřít jednoduše online. Miroslava Kybala, manažera sportovních karet z ČSOB, jsme se zeptali na několik otázek k této spolupráci.
13.10.Mladší žáci DUKLY dnes na HájíchTomáš HubáčekDnes ve středu 13.10.2021 sehrají naši mladší žáci odložená utkání s FC Háje JM.
13.10.WU18: Vítězství proti Českým Budějovicím DUK - ČBU 2:0, 7.kolo | Lukáš SmrčkaVelmi důležité vítězství si připsaly domácí dorostenky. Utkání rozhodla v druhém poločase dvěma brankami Krůtová.
13.10.WU13: Ve vzdálené Třebeši se sehrálo velmi kvalitní utkáníTRS - DUK 3:5, 7.kolo | Lukáš RedlichV nekompletní sestavě zasloužené tři body z venkovního hřiště.
11.10.Vzpomínání Miloslava Jíchy. Náš sekretář dnes slaví 84. narozeninyLukáš ŠonskýJe jednou z klubových ikon a ve fotbalovém prostředí patří mezi funkcionářské legendy. Aby ne, když Miloslav Jícha působí na Julisce jako sekretář už téměř 65 let! Při příležitosti nedávného klubového klubového výročí a jeho dnešních 84. narozenin jsme společně s ním zavzpomínali na slavnou éru Dukly i její největší úspěchy.
11.10.U14 - v Karlových Varech jsme plně bodovaliKVA - DUK 1:5, 9.kolo | Pavel PapežPrvní poločas byl herně vyrovnaný a přinesl několik brankových příležitostí na obou stranách, ale i přesto jsme do druhého poločasu pouze s hubeným vedením 0:1. Toto skóre ve druhém poločase dlouho nevydrželo, protože jsme se dokázali prosadit hned v úvodu 2. poločasu a potě ještě třikrát.
11.10.Utkání ve Varech jsme nezvládliKVA - DUK 4:0, 9.kolo | Jaroslav ŽipajI kvůli organizačním komplikacím před i během utkání a vyloučení našeho brankáře jsme i přes několik slibných šancí odjeli z Varů bez bodů.
10.10.U12 si s Admirou také poradilaDUK - ADP 4:1, 9.kolo | Tomáš HubáčekTaké žáci kategorie U12 své utkání s Admirou Praha zvládli a připsali si další tři body do průběžné tabulky ČLMŽ.
10.10.Naše devatenáctka si upevnila vedení v ČLDDUK - HKB 4:1, 9.kolo | Tomáš KulvajtNáš první dorost rozhodl své utkání s rezervou Hradce jž v prvním poločase a kráčí za vítězstvím ve své skupině ČLD.
10.10.U18 - vítězství v souboji s prvním týmem soutěžeLBB - DUK 0:2, 9.kolo | Adam LukášSobotní dopoledne přineslo utkání proti velmi kvalitnímu mužstvu Slovanu Liberec. Utkání plné šancí na obou stranách naše osmnáctka zvládla a odváží si důležité tři body v klání o čelo tabulky.
10.10.Vítěznou sérii ukončil Hradec Králové.DUK - HKB 0:4, 9.kolo | Jakub SainerV nedělním slunném odpoledni hradečtí přerušili v kvalitním utkání vítěznou sérii našich mladších dorostenců. Z naší optické převahy jsme bohužel nevytěžili žádný gól, naopak hosté byli velmi produktivní a zaslouženě si na východ Čech odvážejí výhru v poměru 4 : 0.
10.10.Více emocí, méně fotbaluLBB - DUK 1:1, 9.kolo | Martin BabačaTabulkově nejúspěšnější týmy poměřily síly pod Ještědem. Férově vyhecované klání vítěze nepoznalo.
9.10.Rezerva DUKLY remizovala v Mladé BoleslaviMBB - DUK 1:1, 11.kolo | Jiří UldrichPřestože domácí tým z města automobilů získal před utkáním 11. kola ČFL, skupiny B o tři body méně než rezerva Dukly, byl před utkáním favoritem a to proto, že hrál na svém domácím hřišti a že v základní sestavě nastoupilo osm hráčů pod ligovou smlouvou a mužstvo bylo výrazně zkušenější než B-tým Dukly. Domácí s pěticí zkušených hráčů v základní sestavě ve věkovém rozmezí 23-30 let, byli v průměru o 3,5 roku zkušenější než tým mladíků z Julisky, jejichž věk se pohyboval mezi 19 a 20 lety a jen jeden z nich měl uzavřenou ligovou smlouvu - brankář J. Štefan.
9.10.Výsledkový servis mistrovských zápasů FK DUKLA Praha, spolekTomáš HubáčekO víkendu pokračují mistrovské soutěže všech našich družstev. Již včera večer za umělého osvětlení deklasovalo naše "céčko" mužů B-tým Stodůlek 12 : 2.
9.10.U13 - vysoké vítězství nad AdmirouDUK - ADP 18:1, 9.kolo | Tomáš HubáčekV dalším kole soutěže jsme se utkali a Admirou, které kluci nedali od samotného začátku nejmenší šanci a opět se prostříleli k dvojcifernému číslu.
8.10.Vítězný přátelák. Dukla po přestřelce porazila Bohemians 1905DUK - BOH 4:3, 0.kolo | Lukáš ŠonskýDukla zvládla přátelské utkání s prvoligovými Bohemians 1905 a na neutrálním hřišti v Libčicích nad Vltavou zvítězila 4:3. Dva naše góly vstřelil Quadri Adediran, gólově se prosadil i útočník Jiří Hrubeš povolaný z rezervního týmu.
7.10.V přátelském utkání změříme síly s prvoligovými Bohemians 1905DUK - BOH 4:3, 0.kolo | Lukáš ŠonskýDva dny po pohárovém vystoupení s Českými Budějovicemi nastoupíme proti dalšímu prvoligovému týmu. Na hřišti v Libčicích nad Vltavou odehrajeme v pátek přátelské utkání s Bohemians 1905. Zápas začíná ve 14:00.
7.10.B-tým DUKLY zajíždí do Mladé BoleslaviTomáš HubáčekNaše béčko pro domácí prohře s Jabloncem si hodlá napravit reputaci v utkání s rezervou prvoligové Mladé Boleslavi.
7.10.V napínavém utkání plném zvratů jsme nakonec uspěliUNL - DUK 4:7, 7.kolo | Tomáš HubáčekV dramatickém zápase plném zvratů nakonec naši starší žáci U15 zvítězili a vyhoupli se do čela tabulky.
7.10.U14: Z Ústí nad Labem si nakonec odvážíme pouze bodUNL - DUK 3:3, 7.kolo | Pavel PapežPrvní půle se nám herně i gólově podařila, ale nakonec jsme vedení o dvě branky neudrželi. Ve druhé polovině kluci z Ústí dokázali vyrovnat brankou v poslední minutě utkání.
7.10.Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 8.-10.10.2021 Tomáš HubáčekMistrovská sezona našich mládežnických celků pokračuje o víkendu dalšími zápasy, už v pátek bude o udržení prvního místa v tabulce bojovat také náš C-tým mužů.
6.10.WU13: Slovan Liberec potvrdil roli favorita soutěžeDUK - LIB 1:6, 6.kolo | Lukáš RedlichV 6. kole 1. ligy mladších žákyň nám v cestě o 3 body stál silný soupeř.