Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

13.8.Dukla i přes množství šancí podlehla TřinciTRI - DUK 2:0, 3.kolo | Michael SchusterDukla ani ve třetím kole nedokázala zvítězit. Ani přes výraznou převahu a větší aktivitu jsme nedokázali využít své šance a stále jsme bez bodu.
12.8.Opět na druhý konec republiky. Dukla se střetne s TřincemMichael SchusterVe třetím kole se Dukla utká s Třincem. Ani jeden z týmů v nové sezóně ještě nevyhrál. Připíšeme si první body?
12.8.Do Dukly jde David Huf, do Pardubic míří Marek ČervenkaTisková zprávaDavid Huf bude v Dukle z Pardubic hostovat na půl sezóny. Opačným směrem se vydá Marek Červenka, který bude ve východních Čechách hostovat také na 3 měsíce. Obě hostování jsou bez opce.
11.8.B-tým hostí Loko VltavínTomáš HubáčekNaše béčko se poprvé v tomto soutěžním ročníku představí na domácím hřišti. To bude mít pro podzimní část mistrovské soutěže na Přední Kopanině, kde v neděli přivítá Loko Vltavín.
11.8.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš HubáčekO víkendu pokračují mistrovské soutěže dorosteneckých družstev, celky žáků a přípravek začínají sezonu koncem srpna a začátkem září.
10.8.Změny v kádru: Ruml, Štefan a Březina jdou hostovat Tisková zprávaHned trojice hráčů míří z Dukly na hostování. Ondřej Ruml putuje do Chlumce, Jakub Štefan a Lukáš Březina se připojí do Velvar.
9.8.Personální změny v marketingu a úseku výkonného řediteleKlubKe změnám došlo v úseku výkonného ředitele na postu sportovně-provozního manažera. V marketingovém úseku na postech PR manažera a tiskového mluvčího.
8.8.Výhra U18 v prvním kole proti SokolovuDUK - SOK 3:1, 1.kolo | Adam LukášPo nepovedeném začátku se našemu týmu zdařil obrat v utkání, které nakonec bezpečně dovedl do vítězného konce.
8.8.V prvním mistrovském utkání jsme podlehli doma Spartě DUK - SPA 0:2, 1.kolo | Tomáš KulvajtNa domácím hřišti v Radotíně jsme hned na úvod narazili na jednoho z favoritů soutěže. Po bezbrankovém poločasu jsme v tom druhém dvakrát inkasovali. Tři body si tak odvážejí hosté.
7.8.V prvním utkání soutěže podlehlo béčko těsně AdmiřeADP - DKB 2:1, 1.kolo | ing. Jiří UldrichRezerva Dukly, která v uplynulém ročníku skončila ve skupině B ČFL na 10.místě se ziskem 39 bodů, zajížděla v prvním kole na hřiště FK Admira Praha, jeden ze čtyř pražských oddílů, s nimiž se utká v novém zařazení do skupiny A ČFL. Admira se v plynulém ročníku umístila ve skupině A ČFL na 7 místě se ziskem 42 bodů. Na útulném stadionu v pražských Kobylisích a na dobře připraveném hřišti domácí tým v prvním poločase byl aktivnější a dostal se na konci první dvacetiminutovky do vedení, když Dukla byla do té doby pod tlakem a vypracovala si jen jeden náznak nebezpečné situace. Domácí v důrazných soubojových situacích vyžívali svoji váhovou převahu a jejich zkušení hráči kontrolovali vývoj hry. Do druhého poločasu domácí vystřídali jednoho hráče, Dukla pokračovala v úvodní sestavě a po deseti minutách si vypracovala dobrou brankovou příležitost a na konci první čtvrthodiny druhé půle po zásluze vyrovnala. Obě mužstva se snažila zvrátit vývoj utkání na svoji stranu, a a na konci první půlhodiny druhého poločasu jako první zahrozili domácí, ale D. Spilka v brance Dukly zneškodnil po kombinaci domácích zakončení domácího hráče ze 7 metrů, ale již o další půlminutku se domácí radovali z vítězné trefy 2:1. Dukla si pak v první minutě nastavení vypracovala také gólovou šanci, ale střela z 8 metrů skončila vedle branky domácích. Dukla tak z Kobylis odjíždí s prázdnou a domácí si připsali první tři podzimní body.
6.8.Dukla ani napodruhé nevyhrála. Stále jsme nedali gól OPA - DUK 3:0, 2.kolo | Michael SchusterPo těsné prohře s Líšní v prvním kole Dukla nedokázala dostatečně zareagovat a v Opavě prohrála 0:3. Po dvou kolech jsme tak stále bez bodu.
4.8.B-tým vstupuje do nového soutěžního ročníkuTomáš HubáčekBéčko DUKLY vstoupí o víkendu do nové sezony. Pro tento soutěžní ročník bylo přeřazeno do skupiny A a tak se střetne s celou řadou nových soupeřů.
4.8.Další zastávkou Opava. Povede se tentokrát zvítězit?Michael SchusterV druhém kole nového ročníku F:NL se střetneme s Opavou. Oba týmy přes své ambice a dobré výsledky v přípravě úvodní ligový duel prohrály. Kdo si připíše první body?
4.8.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš HubáčekJako první z našich družstev mládeže vstoupí do nového soutěžního ročníku dorostenecké celky. V obnovené premiéře v I.CLD hostí v pondělí v pražském derby Spartu Praha a již v sobotu zasáhnou do bojů o mistrovské body také kategorie U18 a U16.
2.8.Soustředění, dva zápasy, příprava ženám pokračuje!RedakceMinulý týden trávily oba ženské týmy soustředění v Podbořanech, kde v krásném prostředí strávily několik dnů. Na závěr se utkaly proti Viktorii Plzeň, které podlehly 1:3. V úterý sehrají A a B mix. proti Američankám z Miami Marlins!
2.8.U19 remizovala s bundesligovou Herthou Zehlendorf Berlin Tomáš KulvajtNováček první bundesligy Hertha Zehlendorf za námi přijel na otočku z Berlína. Na hřišti v Radotíně jsme se po vyrovnaném průběhu rozešli smírně.
1.8.V předposledním přípravném utkání jsme přestříleli Hradec KrálovéTomáš KulvajtPo třech vysokých prohrách jsme tentokrát byli ofenzivnějším týmem my a Hradci Králové vstřelili pět branek.
31.7.V poslední přípravě podlehlo naše béčko těsně rezervě HradceDKB - HKB 2:3, 0.kolo | ing. Jiří UldrichB-tým Dukly si k poslední přípravě před započetím podzimních mistrovských zápasů v ČFL, sk. A pozval účastníka ČFL sk. B, tým FC Hradec Králové B. Oba B-týmy představily v generálce na podzimní část mistrovských soutěží naděje svých ligových A týmů a několik hráčů širšího kádru A mužstev k oživení jejich herní a zápasové praxe. Ve vyrovnaném, remízovém, zápase rozhodla větší přesnost a klid v zakončení z prostoru pokutového území, v čemž byli "hosté" z Hradce Králové lepší a zvítězili proto po vyrovnaném poločase 3:2.
30.7.Dukla dostala gól v závěru a v prvním zápase podlehlaDUK - LIS 0:1, 1.kolo | Michael SchusterLigová premiéra Petra Rady neměla takový konec, jak bychom si všichni přáli. Zápas byl hodně bojovný a gólových šancí moc nebylo. Hosté z Líšně ale dokázali v zápase využít tu poslední a z Julisky si tak vezou všechny body.
28.7.Dukla favoritem ve F:NL? Ukáže to i zápas s LíšníMichael SchusterPřesně týden po důležitém vítězství 4:1 nad Teplicemi je tu i první ligový zápas. Televizní duel s Líšní začíná v 17 hodin na Julisce a pomůže poodhalit, jak na tom Dukla po mnoha personálních změnách opravdu je.
27.7.Předsezónní tisková konference: S Petrem Radou o postupKlubDukla Praha před novou sezónou přivedla mnoho nových hráčů, personální změny se ale dotkly i realizačního týmu. Po příchodu Petra Rady na post hlavního trenéra je cíl na novou sezónu jasnější než kdy dřív. Vrátit Duklu zpátky do první ligy.
27.7.Johana Jusková přichází ze SpartyRedakceJohana Jusková poslední sezonu působila v rezervě pražské Sparty, odkud přichází k nám do klubu. Vytáhlá útočnice byla od začátku přípravy na testech a nyní se stává oficiálně hráčkou Dukly Praha.
27.7.B tým Příbrami byl nad naše sílyTomáš KulvajtZápas proti týmu tvořenému hráči B týmu a širšího kádru druholigového áčka byl pro nás velkou školou. Důstojným soupeřem jsme byli domácím pouze do šedesáté minuty.
25.7.Ženy na úvod přípravy porazily juniorku SpartySPA - DUK 0:5, 0.kolo | RedakceŽeny v prvním testu odehrály utkání proti mladším hráčkám Sparty, které nakonec dokázaly porazit 5:0. Dvakrát se prosadily Kavalová a Hrobská, jednu branku přidala Beránková.
25.7.Na soustředění v Blšanech jsme svým soupeřům dvakrát podlehliTomáš KulvajtV úterý jsme nastoupili proti diviznímu Štětí, v sobotu před odjezdem pak proti Jihlavě, která je stejně jako my nováčkem nejvyšší dorostenecké soutěže.
24.7.Na závěr soustředění porazilo béčko Králův Dvůring. Jiří UldrichKe třetímu přípravnému zápasu v rámci soustředění v Blšanech si B-tým Dukly pozval účastníka ČFL, sk. A, FK Králův Dvůr. Zápas se hrál v sobotu 23.7.2022 od 10:15 hod. za vedra "jako v amazonském pralese" s vysokou vlhkostí.
22.7.Dukla si vypracovala pohodlný náskok a v generálce vyhrála DUK - TEP 4:1, 0.kolo | Michael SchusterPoslední přípravné utkání Dukle vyšlo náramně. Červenožlutý klub se dostal do vedení už v 12. minutě a vedení v zápase už nepustil. Do poločasové přestávky se hráči pražského klubu trefili hned třikrát. V druhém poločasu přidali další branku, a protože jednu také dostali, radovala se Dukla z vítězství 4:1.
21.7.Zemřel bývalý hráč a reprezentant – MILAN DVOŘÁK Miloslav JíchaVe čtvrtek dne 21. července 2022 zemřel ve věku 87 let bývalý hráč a reprezentant, pan Milan Dvořák. Zemřelý se narodil 19. listopadu 1934 v Praze. Je odchovancem Bohemians Praha (TJ Spartak Stalingrad) univerzální hráč s tvrdou střelou z dálky.
21.7.Béčko porazilo Baník SokolovIng. Jiří UldrichK druhému přípravnému zápasu v rámci soustředění v Blšanech si B-tým Dukly pozval účastníka ČFL, sk. A, FK Baník Sokolov 1948.
21.7.Poslední test před ligou. Na Julisku přijedou TepliceMichael SchusterUž jen pár dní zbývá do startu nového ročníku FNL. Dukla v posledním přípravném zápasu poměří síly s prvoligovými Teplicemi. Pro všechny fanoušky je na zápas vstupné zdarma.