Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

26.9.Tentokrát se divoká přestřelka se Žižkovem nekonalaSKZ - DUK 0:3, 6.kolo | Pavel PapežV sobotu jsme se vydali na další venkovní utkání, tentokrát nás čekal tým ze Žižkova.
23.9.Ve 3. kole MOL Cupu k nám zavítá A-tým Slavie Tisková zprávaNáš soupeř pro 3. kolo poháru už je odtajněný. Bude jím pražská Slavia. Utkání se odehraje ve středu 19. října na Julisce.
22.9.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš HubáčekKromě Celostátní ligy dorostu, která má reprezentační pauzu, pokračují o víkendu všechny soutěže mládeže.
22.9.B-tým se chystá na pražské derbyTomáš HubáčekRezervu DUKLY čeká v neděli malé pražské derby, ve kterém se střetne s Bohemians 1905 B.
22.9.U12 na Xaverově při umělém osvětlení XAV - DUK 4:11, 1.kolo | Jakub SainerVe středu v podvečer jsme se utkali s Xaverovem v dohrávce prvního kola. Utkání se mám povedlo a výsledkem bylo jedenáct vstřelených branek v síti soupeře.
20.9.Teribear 2022 rozhýbal DukluRedakceV neděli skončil letošní happening Teribear hýbe Prahou. Při návratu po šesti letech na Letnou jsme si akci nemohli nechat ujít.
20.9."Chybí nám klid před brankou." Ženy podlehly Liberci o dvě brankyDUK - LIB 0:2, 4.kolo | RedakceV neděli na Julisce odehrály naše ženy první domácí utkání ve svém prostředí. Na body to bohužel nestačilo, i přes dobrý první poločas chyběla branka a Liberci jsme podlehli 0:2.
20.9.Na těžkém terénu jsme se utkali s houževnatým soupeřemABC - DUK 2:6, 5.kolo | Jakub SainerV nedělním sychravém odpoledni jsme se utkali s Braníkem. Utkání bylo poznamenané těžkým terénem, se kterým se musely oba týmy vypořádat. Lépe se to povedlo nám a zaslouženě jsme zvítězili.
20.9.Herně zajímavé utkání jsme sehráli s ChomutovemDUK - CHO 7:2, 7.kolo | Jaroslav ŽipajNa kluzkém terénu se hrál poměrně kvalitní zápas s velkým množstvím branek. Dalším vítězstvím si naše šestnáctka drží dosavadní neporazitelnost v podzimní části soutěže.
19.9.U18 zvítězila nad ChomutovemDUK - CHO 1:0, 7.kolo | Adam LukášZa studeného a deštivého počasí na kluzkém terénu získala naše U18 těsné vítězství nad družstvem Chomutova.
19.9.Po bojovném výkonu vezeme z Pardubic cenný bodPAR - DUK 1:1, 7.kolo | Tomáš KulvajtPo dvou zápasech, které jsme výsledkově nezvládli a v součtu inkasovali šest branek, jsme tentokrát defenzivu zvládli mnohem lépe a i přes první inkasovanou branku dokázali vyrovnat.
19.9.O remíze jsme rozhodli až v závěru zápasuDUK - ARI 2:2, 5.kolo | Pavel PapežV sobotu nás na Ruzyni čekalo malé derby, přijeli totiž kluci z nedaleké Aritmy.
19.9.WU18: Velmi cenné tři body z BrnaLOH - DUK 2:3, 4.kolo | RedakceVe velmi dobrém bojovném výkonu si z Brna odvážíme 3 body.
18.9.Rezerva DUKLY se vrací z Karlových Varů bez bodůKVA - DKB 3:0, 7.kolo | ing. Jiří UldrichV 7. kole ČFL, sk. A zavítala v sobotu 17. 9. 2022 od 18:00 hod. rezerva Dukly na hřiště čtvrti Karlovy Vary-Drahovice, kde na hřišti FC Slavia Karlovy Vary prohrála 0:3, po poločase 0:0. Domácí získali v předchozích čtyřech kolech deset bodů a v tabulce zaujímali čtvrté místo, když v minulém kole remizovali v Domažlicích 2:2. Dukla získala dosud devět bodů, když v minulém kole brali bod za domácí remízu s Přešticemi. V zápase na hřišti s UMT povrchem a ve druhém poločase za umělého osvětlení rozhodl první vstřelený gól v zápase, což se podařilo zkušenějším domácím v 70. minutě a následně pak potvrzený dvěma brankami v poslední desetiminutovce. V zápase rozhodla herní zkušenost domácích, kteří vycházeli z důsledného obranného bloku ve zhuštěném prostoru v hloubce max. 20 m a dlouhými míči se pokoušeli dostat za linii obrany Dukly na vysoké důrazné útočné duo. Dukla náběhy domácích pokrývala a sama se snažila překonat domácí obranný val kombinačními akcemi, vypracovala si tři dobré gólové příležitosti, ale nepřesným zakončením se připravila o kýžený gólový efekt. Domácí tým nastoupil v rozestavení 3-5-2 s ofenzivním podhrotovým středopolařem. V první půli si vytvořil jednu gólovou příležitost, kterou zmařil brankář D. Spilka v bance Dukly. Ve druhé půli pak domácí po nedůrazu obrany Dukly na polovině hřiště vybojovali u pomezní lajny na polovině míč a svůj brejk proměnili ve vedoucí branku. Poté se domácí tým uklidnil, naopak dukláci znervózněli a domácí si pak v poslední desetiminutovce vytvořili další gólové příležitosti, z nichž dvě proměnili a přetavili tak na jasné třígólové vítězství. Zajímavostí bylo nasazení tří hráčů tmavé pleti v domácím týmu.
18.9.Atraktivní fotbal, spousta šancí i červená karta. Dukla z Olomouce veze bodOLB - DUK 2:2, 9.kolo | Michael SchusterV rámci devátého kola FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY se Dukla představila v Olomouci na půdě B týmu Sigmy. Domácí šli v 9. minutě do vedení, když se trefil Jáchym Šíp. Zásluhou Jiřího Pirocha se však Dukle v 18. minutě podařilo srovnat. O tři minuty později si vzala Olomouc vedení zpět a do šaten se šlo za stavu 2:1. V druhém poločase jsme nejprve viděli červenou kartu a nakonec i srovnání z nohy Lukáše Matějky. Zápas tak nakonec skončil nerozhodně 2:2.
16.9.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš HubáčekMistrovské soutěže mládeže pokračují také o tomto víkendu a přinášíme jejich harmonogram.
16.9.Dukla má 3. nejlepší formu v lize. Teď ji čeká nebezpečná OlomoucMichael SchusterČtvrtý tým soutěže proti týmu s třetí nejlepší formou. I tak se dá popsat duel Sigmy Olomouc B a pražské Dukly. Podaří se Dukle bodovat ve venkovním utkání a prolomit neporazitelnost Olomouce na svém hřišti?
15.9.B-tým zajíždí do Karlových VarůTomáš HubáčekRezervní tým DUKLY sehraje další mistrovské utkání v Karlových Varech - Drahovicích. Zápas se hraje ve večerních hodinách při umělém osvětlení.
14.9.Jozef Móder – životní jubileum, 75 letMiloslav Jícha(Na snímku první zprava) Narozen 19. září 1947 v Tvrdošovicích u Nových Zámků. Středopolař, vynikající technik s tvrdou střelou. Za naše reprezentační mužstvo odehrál celkem 17 mezistátních zápasů (1972–1977) je autorem 3 branek. Účastník ME 1976 v Jugoslávii, kde naše reprezentace získala zlaté medaile.
14.9.V druhém pohárovém utkání jsme vstřelili opět 3 gólyLBČ - DUK 1:3, 2.kolo | Michael SchusterV zápase s Libčany jsme se poprvé prosadili ve 40. minutě zásluhou Romana Holiše. Vedení po pauze na 2:0 navýšil Filip Matoušek, a i když se soupeři také podařilo skórovat, tečku za utkáním napsal třetí trefou Dukly Štěpán Šebrle.
13.9.WU18: Dorostenky si připsaly první 3 body do tabulkyDUK - OST 4:1, 3.kolo | RedakceV souboji nováčků 1. ligy dorostenek byly domácí hráčky úspěšnější.
13.9.V dalším kole poháru se střetneme s LibčanyMichael SchusterV rámci druhého kola MOL Cupu odehrajeme další pohárové utkání proti týmu SK Libčany. Soupeř, který hraje přebor v Královéhradeckém kraji, je aktuálně ve spodních patrech své soutěže. V minulém kole poháru ale zvítězil nad Českým Brodem. Zápas s Duklou se bude hrát v Libčanech, výkop je naplánovaný na 16:30.
12.9.V téměř ztraceném utkání nakonec naše béčko vybojovalo remízuDKB - PŘC 3:3, 6.kolo | ing. Jiří UldrichV 6. kole ČFL, sk. A přivítala v neděli 11. 9. 2022 od 10:15 hod. rezerva Dukly na domácím hřišti v Přední Kopanině hosty z FK ROBSTAV Přeštice. Hosté získali v předchozích pěti kolech devět bodů, když v minulém kole doma přesvědčivě zvítězili nad druhým týmem tabulky, Jiskrou Domažlice, 5:1 byli na čtvrtém místě tabulky. Dukla získala dosud osm bodů, když po posledním zápase, kdy remizovala ve Zbuzanech 2:2, byla v tabulce na průběžném sedmém místě. V zápase, který nepostrádal tempo a nasazení z obou stran, kdy se zkušený tým hostí dostal do vedení 0:3, Dukla vyrovnala v poslední pětadvacetiminutovce na konečných 3:3 a nechybělo mnoho, aby otočila vývoj zápasu zcela ve svůj prospěch, protože přečíslení tři na jednoho v poslední minutě vyřešili hráči Dukly u pokutového území Přeštic chybnou přihrávkou do ofsajdové pozice. V prvním poločase, i přes herní převahu hostí, mladíci Dukly proti zkušenějšímu mužstvu drželi nerozhodný bezbrankový stav až do poslední minuty první půle, kdy hosté po neodpískaném ofsajdu (?) šli do vedení 1:0. Po této studené sprše hosté ve druhé půli využili zaváhání v obranné činnosti Dukly, a svůj náskok navýšili během třinácti minut druhé půle na rozdíl tří branek, 0:3. Mladící Dukly však nesklopili zbraně a poslední půlhodince zápasu vyrovnali na konečných 3:3.
12.9.Z nejdelšího venkovního výjezdu do Varnsdorfu jsme se vrátili s výhrouVAR - DUK 0:10, 4.kolo | Pavel PapežV sobotu jsem vycestovali za nejvzdálenějším týmem Prahy, kde jsme museli bohužel utkání sehrát na umělé trávě
12.9.U14 - přesvědčivé vítězství ve VarnsdorfuVAR - DUK 0:6, 4.kolo | Patrik ZeidlerZ výjezdu na sever republiky přivezli naši žáci U14 jasné vítězství.
12.9.Vysoké vítězství U16 v BenešověBEN - DUK 0:11, 6.kolo | Jaroslav ŽipajPo velmi dobrém výkonu si naši mladší dorostenci vezou z Benešova přesvědčivé a vysoké vítězství.
12.9.U18 veze z Benešova tři body.BEN - DUK 1:5, 6.kolo | Adam LukášNa úvodní gól soupeře dokázal náš tým ještě do poločasu odpovědět a ve druhé půli otočil vývoj zápasu zcela na svoji stranu.
11.9.Matějka sestřelil Vlašim, je nejlepším střelcem ligy a Dukla má všechny body DUK - VLA 2:0, 8.kolo | Michael SchusterKdyž se po první půli šlo do šaten za bezbrankového stavu, mnozí fanoušci na tribunách se obávali další ztráty bodů. Všechny obavy ale v druhém poločasu rozptýlil Lukáš Matějka. Nejprve proměnil penaltu a poté vstřelil ještě gól ze hry. Dukla si vedení v závěru pohlídala a připisuje si důležité body.
10.9.V dalším domácím utkání jsme na hřišti v Radotíně podlehli Jihlavě 1:3 DUK - JIH 1:3, 6.kolo | Tomáš KulvajtO vítězi zápasu rozhodl vstup do druhého poločasu, kdy hosté vstřelili dvě rychlé branky, na které jsme již nedokázali brankově odpovědět.
10.9.Dukla přivítá poslední Vlašim. Cíl je jasnýMichael SchusterV rámci 8. kola FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY odehrajeme utkání proti poslední Vlašimi. Do utkání jdeme s jasným cílem. Konečně získat všechny tři body.