archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.9.Daniel Souček prodloužil smlouvu v Dukle. Nově má kontrakt do roku 2023Tisková zprávaZáložník Daniel Souček podepsal na Julisce novou smlouvu. Dukle se upsal do roku 2023.
20.9.Miroslav Gajdůšek slaví životní jubileum 70 letRedakceMiroslav Gajdůšek, narozen 20. září 1951 v Otrokovicích, slaví životní jubileum 70 let.
19.9.U19 vyhrála na Tempu a je v čele soutěžeTPO - DUK 0:1, 6.kolo | Tomáš KulvajtV přímém souboji o první příčku v tabulce ČLD byl nakonec úspěšnější náš celek a po dnešním utkání je na čele soutěže.
19.9.Brankové hody U13 ve StřešovicíchSTR - DUK 1:21, 6.kolo | Tomáš HubáčekNaši mladší žáci si ve Střešovicích s chutí zastříleli a upevnili si vedoucí místo v tabulce své skupiny ČLMŽ.
19.9.Náš B-tým remizoval s rezervou LiberceDUK - LBB 0:0, 8.kolo | Jiří UldrichB-tým Dukly přivítal v 8. kole ČFL, skupiny B na domácím hřišti v Jirnech B-tým FC Slovanu Liberec. Během zápasu se potvrdilo dosavadní celkové skóre hostí v tabulce 6:9, což značilo společně se Zbuzany nejmenší počet vstřelených gólů, ale také druhý nejmenší počet inkasovaných gólů ze všech týmů skupiny B. Dukla, povzbuzena bodovým ziskem ze hřiště Velvar, postupně získávala půdu pod nohama, ale ani Liberec svojí hrou nenaznačoval, že by se smířil s dosavadním umístěním v tabulce. Byl vidět oboustranně útočný fotbal, v němž hrály prim obrany obou týmů. Výsledkem byla bezbranková remíza, ale fanoušci obou táborů se nenudili, protože oba týmy se až do konce utkání snažily zvrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch.
19.9.Také naše U12 měla ve Střešovicích brankové hodySTR - DUK 2:18, 6.kolo | Tomáš HubáčekRovněž naši mladší žáci U12 nadělili domácím plnou nůši branek a určitě půjdou do dalších zápasů s velkou chutí střílet další.
19.9.Nešťastná remíza U17 na TempuTPO - DUK 3:3, 6.kolo | Jakub SainerNa těžkém terénu jsme odehráli bojovné utkání, dvou rozdílných poločasů. První poločas nás domácí přehrávali zejména v nasazení a bojovnosti. Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkým odhodláním a úplně jiným přístupem. Hru jsme kontrolovali, bohužel jsme nepřidali více branek a soupeř v závěru utkání potrestal naší chybnou rozehrávku a vyrovnal na konečných 3:3.
18.9.DUKLA U15 porazila v Ruzyni HájeDUK - HJM 2:0, 6.kolo | Tomáš HubáčekDUKLA U 15 po velmi dobrém výkonu zvítězila nad družstvem Hájů.
18.9.Víkendové výsledky zápasů FK DUKLA Praha, spolekTomáš HubáčekO víkendu probíhají další zápasy naší mládežnické akademie a také našeho "C"-mužstva, složeného převážně z trenérů našeho klubu.
18.9.Také U16 si s Motorletem poradilaDUK - MRB 6:2, 6.kolo | Tomáš HubáčekZcela přesvědčivé vítězství našeho družstva bylo potvrzeno i vysokým počtem vstřelených gólů, střelecky se prosadili hlavně Blokeš a Kulhavý, kteří vstřelili po dvou gólech
18.9.U14 rozstřílela HájeDUK - HJM 9:1, 6.kolo | Tomáš HubáčekPo zcela jednostranném průběhu utkání si naši chlapci s chutí zastříleli a připsali si další vítezství v soutěži.
18.9.Naše U18 porazila Motorlet BDUK - MRB 2:0, 6.kolo | Adam LukášPo mírné převaze našeho družstva v prvním poločase zápasu se hra ve 2. půli sice opticky vyrovnala, přesto však naši hráči přidali 10 minut před koncem druhý pojišťující gól a dovedli zápas do vítězného konce.
17.9.Dukla v divokém zápase proti Příbrami sahala po výhře, nakonec nemá ani bodDUK - PRI 2:3, 8.kolo | Lukáš ŠonskýUž to vypadalo, že bychom mohli v zápase 8. kola doma proti Příbrami v závěru senzačně otočit skóre po dvoubrankové ztrátě. Nakonec to ale byli hosté, kteří nám v 89. minutě zasadili rozhodující úder. Góly Dukly při prohře 2:3 vstřelili Lukáš Buchvaldek a Jakub Barac.
16.9.Zpátky na Julisce. K předehrávce kola k nám přijede PříbramDUK - PRI 2:3, 8.kolo | Lukáš ŠonskýPřesně po třech týdnech je před námi další zápas na domácím hřišti. V předehrávce 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se na Julisce utkáme s Příbrami. Zápas začíná v pátek v 16:30 a pokud se nedostanete na stadion osobně, můžete nám držet palce u přímého přenosu ČT Sport.
16.9.Rezerva DUKLY hostí B-tým LiberceTomáš HubáčekV neděli naše béčko hostí na hřišti v Jirnech FC Slovan Liberec B. Po velmi pěkném výkonu a remíze ve Velvarech bude náš mladý tým chtít potvrdit stoupající formu.
16.9.Naše "céčko" jede do ŘepTomáš HubáčekNaše "C" mužstvo zajíždí k dalšímu utkání své mistrovské soutěže na hřiště Sokola Řepy
16.9.Program mistrovských utkání mládeže DUKLY - 18.-19.9.2021Tomáš Hubáček Pozornost fanoušků DUKLY bude předně upřena na nedělní zápas našeho prvního dorostu na hřišti Tempa, které je zatím v čele soutěže o dva body právě před DUKLOU. Držet palce budeme samozřejmě také ostatním týmům.
16.9.Dukla prohlubuje partnerství se společností MESSA Interior DesignTisková zprávaLogo společnosti MESSA Interior Design bude nově na rukávech našich dresů. Dukla a MESSA ID tím rozšiřují vzájemné partnerství.
14.9.WU18: Další vysoká výhraDUK - TRS 13:0, 3.kolo | Lukáš SmrčkaKrůtová vstřelila 4 branky!!! Dorostenky si připsaly třetí výhru v sezóně a vedou 2. ligu.
13.9.Doprovodné akce při utkáních ČLDTomáš HubáčekV neděli 12. září 2021 uspořádal FK DUKLA Praha, spolek ve spolupráci s DUKLA klubem doprovodné akce k zápasům České ligy dorostu kategorií U19 a U17.
13.9.Ženy A: Vysoká prohra s lídrem tabulkyDUK - SLA 0:9, 5.kolo | RedakceNa Julisku dorazil první tým tabulky, Slavia Praha, která i přes krátký čas po předkole LM ukázala sílu a porazila domácí fotbalistky 9:0.
12.9.Dorost U 19 remizoval s LibercemDUK - LIB 1:1, 5.kolo | Tomáš KulvajtVe velmi kvalitním a bojovném utkání se obě družstva prezentovala velmi dobrým výkonem a utkání nakonec skončilo po zásluze dělbou bodů
12.9.Dorost U 17 podlehl LiberciDUK - LIB 1:3, 5.kolo | Pavel SedláčekNaši mladší dorostenci nestačili na sedmnáctku Liberce a prohráli 1 : 3. Přesto bylo na hře našeho týmu vidět řadu pozitiv. Zápas se dohrával za vytrvalého deště a na těžkém, podmáčeném terénu. Důležité bylo, že se nikdo z hráčů našeho družstva ani soupeře v závěru utkání nezranil.
11.9.Ve Velvarech sahala rezerva DUKLY po třech bodechVLV - DUK 3:3, 7.kolo | Jiří UldrichPo velmi dobrém výkonu a vedení po prvním poločase nakonec naše béčko veze z Velvar jenom bod, když Ciencala za stavu 3 : 2 pro DUKLU neproměnil penaltu.
10.9.Dukla poběží opět pro TeribearMaruška HavlasováStejně jako v minulých letech vyrazí kluci a holky sbírat kilometry pro dobré účely.
10.9.Víkendové výsledky FK DUKLA PrahaTomáš Hubáček Po prohře našeho A-mužstva v Líšni nastoupilo na Julisce naše "céčko" a získalo první body pro náš klub o tomto víkendu. Střelecky se zaskvěl Ondřej Šindler - autor 3 branek. V sobotu si naši starší žáci U 15 napravili reputaci po nepovedeném utkání v minulém kole s Roudnicí a zvítězili v Kolodějích nad FK Viktorií Žižkov 6 : 2.
10.9.Soupeřem Dukly ve 3. kole kole poháru jsou prvoligové České BudějoviceLukáš ŠonskýZnáme soupeře pro 3. kolo MOL Cupu. Doma na Julisce se utkáme s Českými Budějovicemi. Hrát se bude ve středu 6. října od 15:30.
10.9.První prohra v sezoně. Z Líšně odjíždíme bez bodů LIS - DUK 3:0, 7.kolo | Lukáš ŠonskýDukla v 7. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY prohrála na hřišti Líšně 0:3. V utkání jsme brzy ztráceli a nedokázali v něm ani jednou skórovat. Šanci na reparát máme příští týden v pátek doma proti Příbrami.
9.9.František Smolík oslaví 75. narozeninyRedakce11. září oslaví odchovanec Dukly Praha František Smolík 75. narozeniny. Narodil se v roce 1946 v Praze.
9.9.WU13: Malé pražské derby ovládl náš týmBHD - DUK 3:7, 2.kolo | Lukáš RedlichMladší žákyně zvítězily nad DKF Bohemians Praha a v soutěži jsou tak zatím stoprocentní.