archiv článkůarchiv aktualit

V září 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
30.9.Fotbalistky WU9 získaly 3. místo na minicupuRedakcePo těžkém mistrovském utkání v sobotu 24. 9. pokračovaly malé fotbalistky na odpoledním minicupu. Na obou akcích předvedly velmi pěkný výkon a z minicupu si dovezly třetí místo.
30.9.Můj první gól: Na Julisce proběhl Sraz fotbalistekRedakceNa svatého Václava se v odpoledních hodinách sešly na Julisce fotbalistky z Prahy a okolí. Od 15 hodin zde proběhla akce s názvem sraz fotbalistek. Cílem akce bylo zviditelnění dívčího fotbalu a ukázat holkám, že v patnácti u kluků nemusí s fotbalem končit, ale mohou pokračovat.
30.9.Turnaj ZŠ dívek v tubusech :)RedakceV úterý 20.9.2016 proběhl již třetí ročník dívčího fotbalového turnaji základních škol. Tentokrát jsme využili parádní prostory ZŠ Dědina.
30.9.Zhodnocení turnaje dívčích přípravek skupiny ARedakceVe středu 28. 9. proběhla první kola soutěže dívčích přípravek. Hraje se ve třech skupinách a skupinu A hostila Dukla Praha na Julisce. Soutěž je primárně určena dívkám starší přípravky, tedy ročníkům 2006 a mladším.
30.9.Štetina a Považanec v nominaci pro kvalifikační utkání Slovenska na MS 2018RedakceBlíží se další reprezentační přestávka a tudíž odlehčenější týden, aspoň co se nejvyšší fotbalové soutěže týče. Kdo volno mít určitě nebude jsou obránce Lukáš Štetina a záložník Jakub Považanec, které čekají dvě kvalifikační utkání v dresu slovenské reprezentace.
29.9.Dukla bude hrát s Mladou BoleslavíMBA - DUK 1:0, 9.kolo | RedakcePo dvou domácích výhrách vyjíždí Dukla za hranice Prahy do nedaleké Mladé Boleslavi. S druhým týmem tabulky se utká v rámci devátého kola ePojisteni.cz ligy v sobotu 1. října od 15,30 hodin.
29.9.WU18: Dorostenky Slovácko přehrály Duklu o pět branekDUK - SLO 1:6, 5.kolo | RedakceVložené 5.kolo 1.ligy dorostenek se odehrálo ve středu na státní svátek ve Sportovním areálu ErZet.
28.9.BSC Praha v boji o Pohár středoevropských měst pro nevidoméRedakceO víkendu 1. a 2. října 2016 se uskuteční Pohár středoevropských měst ve fotbale pro nevidomé. Letos je pořadatelem organizace BSC Praha, jejíž zástupce jsme mohli potkat při utkání s Bohemians Praha 1905. Pohár se koná v Praze-Březiněvsi a všichni jste srdečně zváni.
28.9.U14: V domácím utkání s Jabloncem jsme zaslouženě prohráliDUK - JAB 1:4, 7.kolo | Redakce
28.9.SŽ "C": Na Hájích jsme na vyspělého soupeře nestačiliHJM - DUK 2:1, 3.kolo | Redakce
28.9.U16: Druhé derby jsme zvládli lépe a po obratu zvítězili nad BohemiansDUK - BOH 2:1, 7.kolo | RedakcePrvní poločas jsme tahali za kratší konec a Bohemka zaslouženě vedla, ve druhém jsme však zvýšenou aktivitou dokázali utkání otočit.
28.9.K sedmému kolu ČLD U 19 jsme cestovali do NáchodaNNC - DUK 1:6, 7.kolo | RedakceK utkání na východ Čech jsme odjížděli s cílem navázat na poslední dobré výkony. Úvod utkání se nesl ve znamení velkého počtu ofsajdů z naší strany, kdy jsme si dlouho nedokázali poradit s vysoko postavenou obrannou soupeře. Po čase jsme přeci jen našli recept na tuto herní variantu a do poločasu šli s třígólovým vedením. Po změně stran se nám dařilo držet tempo i rychlost hry a jen nepřesnost v koncovce nás stála vyšší gólové skóre.
28.9.U17: Byli jsme šťastnějším týmemDUK - BOH 2:1, 7.kolo | Redakce
27.9.Setkání bývalých hráčů fotbalového klubu Dukla PrahaRedakceV pondělí dne 26. září 2016 se uskutečnilo v klubovně na stadionu na Julisce pravidelné setkání bývalých hráčů (internacionálů) našeho A mužstva a současných a bývalých funkcionářů klubu fotbalového klubu Dukla Praha. Zároveň se jednalo o 2. výročí odhalení Pamětní desky.
27.9.Žákyně mají za sebou tři malé pražské derbyRedakceV ligovém dvojutkání starších i mladších žákyň jsme na domácím hřišti v Nuslích přivítali v neděli 25.9.2016 týmy Slávie. První utkání bylo pro naše mladší žákyně nemilosrdné, ani starší žákyně nezvládly držet se sešívanými soupeřkami krok. Další zápas druhé ligy žákyň jsme odehráli na Střížkově s Fotbalovou akademií Praha.
27.9.WU18B: Střelecké hody proti Mn.HradištiDUK - MNH 11:3, 4.kolo | RedakceNedělní odpoledne bylo ve znamení střeleckých hodů v utkání 2.ligy dorostenek mezi Duklou B a Mnichovo Hradiště.
27.9.WU18: Plzeň nedala dorostenkám šanciDUK - PLZ 0:4, 6.kolo | RedakceK dalšímu domácímu zápasu na Děkanku přijel tým ze západu Čech.
26.9.Mladší žáci U12 zvítězili na AdmiřeADP - DUK 4:17, 7.kolo | Redakce
25.9.Marek Hanousek: "Sedm bodů za tři kola je úžasný počin"DUK - BRN 4:2, 8.kolo | RedakceV utkání proti Brnu zastupoval zraněného Šimůnka v roli kapitána. Sám měl velkou příležitost dát Brnu branku. Marek Hanousek hodnotí nejen zápas, ale i přínos změny na trenérských postech a šance Dukly na vítězství na domácím hřišti v dalších kolech.
25.9.V Brně juniorka nebodovalaBRN - DUK 4:1, 8.kolo | RedakceDobrý vstup Dukly do utkání korunovaný brankou Douděry v osmé minutě vystřídal druhý poločas, ve kterém mělo domácí Brno navrch a po vstřelení čtyř branek, slavilo zasloužené vítězství.