Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.7.V neděli hostíme pražského rivalaDUK - ZIZ 2:0, 3.kolo | RedakceVe druhém domácím zápase letošní sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Dukla hostí Viktorii Žižkov. Pražskému rivalovi se na hřišti soupeři příliš nedaří a Dukla by ráda napravila své úvodní domácí představení!
29.7.Dukla si z Hradce odváží tři bodyHRA - DUK 0:2, 2.kolo | RedakcePrvní venkovní zápas sezóny zvládli svěřenci trenéra Skuhravého výborně. Skvělý Hruška vytáhl několik vynikajících zákroků a udržel si čisté konto. O dvě dukelské branky se pak ve druhé půli postarali Tetour s Holíkem.
27.7.Dukla B: Předposlední přípravný zápas s Vltavínem přinesl brankové hodyDUK - VLN 7:2, 0.kolo | RedakceB-tým Dukly sehrál své páté přípravné utkání, tentokrát s FK Loko Vltavín, účastníkem A skupiny ČFL, na hřišti v Jirnech. Po vyrovnané první půli, kdy si soupeř z Holešovic vytvořil více brankových příležitostí než Dukla, si nakonec mladíci Dukly nenechali vítězství vzít a po tom, co se ve druhé půli dostali zaslouženě do dvougólového vedení, postupně navýšili skóre na pětibrankový rozdíl. Rezervní tým Dukly v rámci přípravy sehraje ještě jedno přátelské utkání a poté již 11. srpna 2019 vstoupí do soutěžní sezóny prvním kolem na hřišti SK Zápy.
27.7.U18: Naše osmnáctka v přípravě opět vyhrálaDUK - SOK 9:0, 0.kolo | RedakceV hezkém prostředí na soustředění v Blšanech jsme v přípravném zápase přivítali tým ze Sokolova. Po prvním poločase jsme vedli 4:0 a zápas jsme také dotáhli do vítězného konce.
27.7.U19: Na závěr soustředění jsme sehráli zápas s B týmem z Karlových VarůDUK - KVB 14:0, 0.kolo | RedakceSvé další přípravné utkání odehrála naše devatenáctka na konci soustředění v Blšanech. Rezervní tým Karlových Varů kluci po skvělém výkonu porazili 14:0.
25.7.U19: Další vítězné utkání v přípravě nejstaršího dorostuDUK - PKO 5:1, 0.kolo | RedakceV rámci soustředění v Blšanech sehrála U19 přípravné utkání s účastníkem krajského přeboru mužů - Přední Kopaninou a po koncentrovaném výkonu zvítězila 5:1.
25.7.Ženy A: Přípravu ženy odstartovaly vítězněDUK - WRR 2:1, 0.kolo | RedakceDo letní přípravy nastoupil velmi omlazený kádr a první přípravné utkání sehrály ženy ve čtvrtek vpodvečer v Satalicích.
24.7.Dukla B: Příprava vstoupila do druhé poloviny - je co zlepšovatCBR - DUK 2:1, 0.kolo | RedakceB-tým Dukly sehrál své čtvrté přípravné utkání, tentokrát s SK Český Brod, účastníkem B skupiny divize, na hřišti v Čelákovicích. Ve vyrovnaném utkání byl soupeř produktivnější, když první půli vyhrál poměrem 2:1 a přes šance na obou stranách ve druhém poločase se až do konce utkání skóre nezměnilo. Rezervní tým Dukly tak vstoupil do druhé poloviny přípravného období přípravného období, v němž na tréninkový proces navážou ještě dva přípravné zápasy.
23.7.U18: Přípravné utkání s MostemDUK - MOS 6:0, 0.kolo | RedakceV druhém přípravném zápase jsme přivítali v Jirnech tým z Mostu. Po prvním poločase jsme vedli 3:0 a po poločasové přestávce se nám podařilo střelit další tři branky a náš tím dokázal zvítězit 6:0.
23.7.U19: První přípravné utkání Dukla zvládlaDUK - JAB 4:1, 0.kolo | RedakceV prvním přípravném zápase přivítal náš nejstarší dorost v Jirnech tým z Jablonce a po zajímavém průběhu zápasu, ke kterému přispěly oba týmy, dokázal zvítězit 4:1.
23.7.U18: V prvním přípravném utkání kluci porazili JablonecDUK - JAB 6:1, 0.kolo | RedakceV prvním přípravném zápase přivítal náš starší dorost U18 v Jirnech tým z Jablonce. Po nerozhodném prvním poločase 1:1, kde hrál náš soupeř velmi dobře, jsme nakonec dokázali zvítězit 6:1.
23.7.U19: Ve druhém přípravném utkání jsme přestříleli muže BraníkuABC - DUK 4:7, 0.kolo | RedakceVe druhém přípravném utkání se dukelský nejstarší dorost utkal s muži Braníku. Zápas nabídl hned 11 branek, když Dukla zvítězila 7:4.
23.7.Na první venkovní zápas Dukla zamíří do HradceHRA - DUK 0:2, 2.kolo | RedakceVe druhém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY budou oba celky napravovat nepovedené premiéry. Duklu rozhodně nečeká jednoduchý zápas. Votroci v loňské sezóně patřili mezi nejlepší týmy druhé ligy a jejich ambice míří rozhodně výš.
22.7.Výjezd do Hradce KrálovéRedakce
22.7.Dorostenky začaly přípravu na Julisce.RedakceV pondělí 22.7. se poprvé sešly dorostenky k nové sezoně, ve které je čeká 2. liga dorostenek a soutěž v okresu Praha-západ s týmy chlapců.
21.7.Dukla B: Třetí přípravný zápas naznačil cestuHKB - DUK 1:3, 0.kolo | RedakceB-tým Dukly na závěr herního soustředění v Ústí nad Orlicí sehrál druhý přípravný zápas, tentokrát s B-týmem FC Hradec Králové, který bude v letošním podzimu zařazen ve stejné skupině ČFL jako B-tým Dukly. Proti vrstevníkům sehráli mladíci Dukly, zejména v první půli vyrovnané utkání, ve druhé půli pak Dukla navýšila vedení, když neproměnila i některé další nadějné akce a šance. Cíle přípravného zápasu, v praxi navázat na tréninkový proces a přispět k prohloubení sehranosti týmu, byly dosaženy. Mladíci Dukly zvítězili zaslouženě 3:1, po poločasu 2:1.
20.7.Úvodní představení Dukly ve F:NL skončilo prohrouDUK - TRI 2:3, 1.kolo | RedakceVe svém premiérovém utkání letošní sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Dukla hostila Třinec. Domácí se hned v prvním poločase dostali do nepříjemné situace a prohrávali 0:2. Do konce poločasu Dukla snížila na 1:2 a vyrovnávací gól přidala ve druhém poločase. Všechny body si však nakonec odvážejí hosté, kteří dokázali přidat i třetí gól.
19.7.Dukla podepsala další dva hráčeRedakceDukla do svých řad přivedla další dva fotbalisty. Ještě před začátkem sezóny podepsali smlouvu na 3 roky záložník Josef Jakab a obránce Daniel Fišl.
19.7.Matúš Hruška prodloužil smlouvuRedakceSlovenský brankář Matúš Hruška zůstává dál na Julisce. Před startem nové sezóny prodloužil smlouvu s Duklou do konce června roku 2020.
18.7.Nová sezóna startuje! Co potřebujete vědět před prvním zápasem?RedakceV sobotu 20. 7. v 10:15 hostíme na Julisce našeho prvního soupeře letošní sezóny - Třinec. Přečtěte si důležité informace, které potřebujete vědět než s přáteli či rodinou vyrazíte na zápas.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu