Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2023 vyšly tyto články:

2.6.Dukla dostala licenci pro příští ročník druhé fotbalové ligyTisková zprávaFotbalisté Dukly Praha se i v příštím ročníku zahrají tuzemskou druhou nejvyšší soutěž. Klub obdržel od Fotbalové asociace České republiky SILVER licenci pro sezónu 2023/24.
2.6.Trenéři Dukly absolvovali stáž v DánskuKlubSkupina mládežnických trenérů Dukly Praha se vrátila ze stáže v dánském městě Ikast. Dojmy z obohacující cesty našich trenérů si přečtěte na následujících řádcích.
1.6.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš HubáčekProgram mistrovských utkání začíná již páteční předehrávkou I.CLD s Brnem a dalšími zápasy pokračuje o víkendu.
1.6.B-tým hostí rezervu PlzněTomáš HubáčekV posledním domácím zápase sezony se náš B-tým utká s rezervou Plzně. Plzeň v předcházejícím kole remizovala s Přešticemi 0 : 0 a v tabulce je zatím čtvrtá s 50 body. DUKLA podlehla těsně Domažlicím, které si tak zajistily postup do baráže o II. ligu. DUKLE patří v tabulce 13. místo se ziskem 32 bodů.
1.6.Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2023 je za námiKlubOpět po roce proběhlo tradiční klubové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Nadšené malé sportovce a sportovkyně jsme na Julisce přivítali v úterý 30. května.
1.6.Úspěšné vystoupení dorostenců na turnaji v PlattenhardtuTomáš KulvajtNáš dorost U19 se ve dnech 27. - 29.5.2023 zúčastnil mezinárodního turnaje v Plattenhardtu, kde obsadil třetí místo a Kristián Bačinksý byl zvolen nejlepším hráčem turnaje.
 

Fotogalerie


Partneři klubu