FANSHOP

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
26.5.Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha - 27.5.-29.5.2022Tomáš Hubáček Mistrovské soutěže finišují do finále a o víkendu pokračují dalšími zápasy. Již v pátek hostí náš C-tým, který si již zajistil postup do II. třídy, FC Prosex.
25.5.U16 - remíza s TeplicemiDUK - TEB 2:2, 26.kolo | Martin BabačaZaslouženou remízou skončilo utkání našich mladších dorostenců s Teplicemi.
24.5.Vítězstvím nad Teplicemi jsme udělali důležitý krok na cestě do baráže o první dorosteneckou liguDUK - TEP 2:1, 26.kolo | Tomáš KulvajtZápas o šest bodů – tak by se dalo charakterizovat utkání s druhými Teplicemi. Díky vítězství, které se však nerodilo vůbec snadno, jsme zvýšili náskok na 10 bodů a v posledních třech zápasech nám stačí jedno vítězství k jistotě baráže.
24.5.Dukla začne přípravu 13. června. Pak nastoupí dvakrát proti SpartěRedakcePřípravu na novou sezonu odstartuje náš tým 13. června. Čeká nás během ní celkem 8 zápasů i soustředění v Písku.
24.5.Sportovní ředitel Staněk: Sezona byla neúspěšná, pozitivem je rozvoj mladíkůLukáš ŠonskýDukla obsadila v letošní sezoně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY deváté místo, což je daleko za cíli, které jsme si před startem ročníku stanovili. V následujícím rozhovoru zhodnotil sezonu svým pohledem sportovní ředitel klubu Jan Staněk.
23.5.Zemřel Jiří StejskalMiloslav JíchaV neděli dne 22. května 2022 ve věku 86 let zemřel pan plk v.v PhDr. Jiří Stejskal.
23.5.Divoká přestřelka v RadotíněDUK - MBB 3:6, 26.kolo | Tomáš HubáčekGólovou přestřelkou skončilo utkání našeho B-týmu s rezervou Mladé Boleslavi. Přestože naše mužstvo ve 20. minutě vedlo už 2 : 0, poločas skončil nerozhodně. Hned v úvodu 2. půle se náš tým znovu ujal vedení, ale soupeř během tří minut nejen vyrovnal, ale otočil skore ve svůj prospěch. V závěru zápasu pak ještě hosté pečetili své vítězství dvěma brankami. Střelecky se zaskvěl teprve osmnáctiletý Mašek, autor čtyř branek.
23.5.U14: Proti Ústí jsme předvedli dobrý výkon a zaslouženě zvítěziliDUK - UNL 2:1, 18.kolo | Pavel PapežV sobotu do areálu na Ruzyni zavítal tým z Ústí nad Labem vedoucí naši tabulku. Jednalo se o atraktivní zápas, jelikož naši kluci jsou druzí v tabulce právě za Ústím. Počasí na fotbal bylo ideální a diváků bylo kolem hřiště také dost.
23.5.U17: Po vyrovnaném utkání se s Teplicemi rozcházíme smírněDUK - TEP 3:3, 26.kolo | Pavel SedláčekV České lize dorostu jsme v dalším kole přivítali na suchdolském hřišti tým Teplic. V bojovném utkání, kdy se hra přelévala ze strany na stranu, vstřelily oba týmy po třech brankách a utkání tak skončilo remízou 3:3.
23.5.U18 nestačila na TepliceDUK - TEB 1:3, 26.kolo | Adam LukášPo šesti vítězstvích v řadě se naše U18 musela sklonit před B-týmem FK Teplice.
23.5.U15 - remíza s ÚstímDUK - UNL 2:2, 18.kolo | Jaroslav ŽipajV utkání dvou rozdílných poločasů remizovali naši starší žáci U15 se svým největším rivalem v boji o postup do baráže o Českou ligu žáků FK Ústím nad Labem.
20.5.CELÁ DUKLA TOČÍ FILM aneb JEN TAK SI HRAJEMRedakceVe čtvrtek 19. května proběhla premiéra velkého mládežnického projektu, na kterém se tvůrčím způsobem podílely týmy napříč věkovými kategoriemi a který autoři nazvali "Celá Dukla točí film aneb Jen tak si hrajem."
20.5.Ivo Viktor oslaví v sobotu životní jubileum 80 letRedakceBrankář, jedna z největších postav naší fotbalové historie PaedDr. Ivo Viktor oslaví 80 let. Ve své době patřil k evropské i světové brankářské špičce. Fyzicky zdatný, dokonalý postřeh, jako jeden z prvních brankářů proslul dalekými a přesnými výhozy rukou.
20.5.Vysoké vítězství U13 na BraníkuABC - DUK 0:12, 18.kolo | Patrik ZeidlerNaši mladší žáci U13 dosáhli dalšího vysokého vítězství, když zcela jasně přehráli ABC Braník.
20.5.B-tým hostí rezervu Mladé BoleslaviTomáš HubáčekV dalším mistrovském utkání ČFL proti sobě nastoupí rezervy DUKLY Praha a Mladé Boleslavi.
18.5.Obránce Jiří Piroch prodloužil na Julisce smlouvuTisková zprávaStálice naší obrany šestadvacetiletý stoper Jiří Piroch prodloužil v Dukle o rok svůj stávající kontrakt.
18.5.Výrazné vítězství U16DUK - KVB 7:0, 25.kolo | Martin BabačaPřesvědčivého vítězství dosáhl náš mladší B-dorost v utkání s Karlovými Vary. Střelecky se blýskl Kulhavý, autor čtyř branek.
18.5.Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha - 18.-22.5.2022Tomáš HubáčekProgram mistrovských zápasů DUKLY začíná již ve středu předehrávkou utkání ČLŽ a pokračuje čtvrtečními zápasy přípravek. Zbytek utkání bude sehrán o víkendu.
17.5.Varům jsme podzimní porážku oplatiliDUK - KVB 2:0, 25.kolo | Adam LukášPo celé utkání měla naše U18 více ze hry a jen obětavý výkon hostů a nepříliš kvalitní terén zabránily vyššímu vítězství.
17.5.Po slabším herním projevu přesto vítězství U14 na HájíchHJM - DUK 0:4, 17.kolo | Pavel PapežZa velkého tepla jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na Hájích. Zápas se nám tolik herně nepodařil, ale nakonec jsme ho zvládli a zvítězili.
Další stránky
1234>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu