Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.6.Ženy A: Plzeň utkání otočila ve svůj ziskDUK - PLZ 1:2, 19.kolo | RedakceV neděli 2.6.2019 odpoledne přivítaly naše ženy k poslednímu letošnímu utkání soupeřky z Plzně. Utkání se odehrálo od 17 hodin v Jirnech. Utkání se vyvinulo k prospěchu hostí, naše ženy by si ovšem v tomto zápase body rozhodně zasloužily. Příští týden zajíždí naše ženy k poslednímu utkání sezóny do Hradce.
4.6.U14: Vedro v Jirnech přineslo čtrnáctce vítězství s Českými BudějovicemiDUK - CEB 2:0, 26.kolo | RedakceV posledním domácím utkání jsme v Jirnech přivítali České Budějovice. Ve vyrovnaném utkání, kdy si oba týmy vytvořily několik zajímavých situací, jsme zvítězili, když jsme se v každém poločase jednou prosadili pěknými střelami z velké a střední vzdálenosti.
4.6.U18: Naše osmnáctka porazila NeratoviceNER - DUK 0:5, 28.kolo | RedakceNa poslední ligový výjezd jsme zavítali do Neratovic, kde jsme sehráli pěkné utkání, na jehož konci jsme se radovali z výhry 5:0.
4.6.U15: Vítězství nad BudějovicemiDUK - CEB 2:0, 26.kolo | RedakceV předposledním kole ligy se naše patnáctka utkala s Českými Budějovicemi. Kluci soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili. Obě branky utkání vstřelili kluci z Dukly ve druhém poločase.
4.6.U16: V utkání hraném v horkém počasí jsme zvítězili v NeratovicíchNER - DUK 0:4, 28.kolo | RedakceV předposledním kole ligy se naše šestnáctka utkala s Neratovicemi. Dukla soupeři dokázala vstřelit 4 branky hned během prvního poločasu a utkání s přehledem dotáhla do vítězného konce.
4.6.WU15: Hezké umístění z dobře obsazené turnaje v HolandskuRedakceO víkendu starší žákyně absolvovaly dvoudenní turnaj v Holandsku. Z Rosmalenu přivezly krásné 9.místo ze 32 účastníků.
5.6.Letní příprava DuklyRedakceZačátek června ještě hráči A týmu tráví na svých dovolených, už 17. června se ale sejdou k letní přípravě. Její součástí budou tradičně přátelské zápasy a letní soustředění.
6.6.Uplyne 60 let od zisku dorosteneckého tituluRedakceVe čtvrtek 20. června od 16:00 se uskuteční v Klubovně na Julisce setkání bývalých dorostenců, kteří v roce 1959 získali titul Přeborníka republiky.
7.6.U19: Po obratu zasloužená remíza s Mladou Boleslaví DUK - MBA 4:5, 28.kolo | RedakceStarší dorostenci Dukly v posledním utkání celostátní dorostenecké ligy U19 přivítali na svém domácím hřišti v Jirnech dorost Mladé Boleslavi. Po zisku bodu se Dukla posunula na konečné předposlední místo před Jihlavu, která získala o bod méně a spolu tvoří sestupovou dvojici. Starší dorost Dukly tak bude v příštím ročníku hrát Českou ligu dorostu, tj. druhou nejvyšší soutěž. Dukla celkem získala v uplynulém ročníku 28 bodů, její soupeř z Mladé Boleslavi byl již před posledním kolem zachráněn a skončil o jednu příčku výše než Dukla s celkovým ziskem 33 bodů.
9.6.Ženy A: Na závěr 3 body v HradciHRA - DUK 0:8, 20.kolo | RedakceV neděli 9.6.2019 odcestovaly naše ženy k poslednímu utkání sezóny 2018/2019. Za velmi teplého počasí se představily od 13:30 v krásném areálu v Hradci Králové. Na půdě letošního sestupujícího nastřílely 8 branek.
10.6.Dukla se zúčastní All Stars CupuRedakceOd 14. do 16. června proběhne v Praze mezinárodní mládežnický fotbalový turnaj All Stars Cup, který je určen pro kategorie U16. Z Dukly se ho tedy zúčastní svěřenci trenéra Jaroslava Žipaje.
12.6.Hráči Dukly v reprezentacích U21RedakceBěhem reprezentačí pauzy na závěr sezony se tři hráči dukelského A týmu zúčastnili reprezentačních programů svých národních výběrů. Podívejte se, jak se jim dařilo.
13.6.Dukla MINI CUP proběhne 19. červnaRedakceNa Julisce proběhne ve středu 19. června osmnáctý ročník Dukla MINI CUPU, fotbalového turnaje přípravek. Pořadatelem akce je Unie armádních sportovních klubů ČR ve spolupráci s FK Dukla Praha a ASC Dukla Praha.
13.6.U16: V posledním ligovém utkání jsme doma podlehli HradciDUK - HKB 0:3, 29.kolo | RedakceNaše šestnáctka v posledním zápase sezóny přivítala na svém hřišti Hradec Králové. Dukla bohužel nezvládla především první poločas, a poslední ligový zápas tak prohrála poměrem 0:3.
15.6.První rozhovor s novým ředitelem klubu Pavlem VandasemRedakceDo nové sezony vstoupí Dukla pod novým vedením, na trojpozici výkonného ředitele, sportovního ředitele a člena představenstva stanul Pavel Vandas. S fanoušky se poprvé setkal na besedě v sobotu 8. června, přinášíme vám nyní shrnutí všeho důležitého, o čem s fanoušky mluvil.
17.6.Návraty z hostování RedakceLetní příprava začala Dukle 17. června, zapojilo se do ní i několik hráčů, kteří strávili minulou sezonu nebo její část na hostování.
18.6.Jan Holenda a Ján Ďurica opouštějí DukluRedakceKlub se loučí s útočníkem Janem Holendou a obráncem Jánem Ďuricou, kterým ke 30. červnu končí smlouva. Do letní přípravy A týmu Dukly už se ani jeden z nich nezapojí.
18.6.A týmu začala letní přípravaRedakceV pondělí 17. června v 10 hodin dopoledne odstartovali hráči A týmu v tréninkovém areálu v Satalicích letní přípravu před novou sezonou.
19.6.Günter Bittengel se přesouvá k mládežiRedakceNovým sportovním manažerem mládežnické akademie FK Dukla Praha se stává Günter Bittengel. Ten v červnu skončil na pozici sportovního ředitele, kterou po něm převzal Pavel Vandas. Bittengel už s mládeží úzce spolupracoval během své předchozí funkce, nyní bude mít prostor se jí věnovat naplno.
19.6.Druholigová soutěž zná své rozlosováníRedakceFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA už má rozpis svých zápasů, ve středu 19. června odpoledne se totiž uskutečnil její los. A Duklu čeká pořádně ostrý začátek, v prvních pěti kolech se mimo jiné utkáme s oběma posledními účastníky baráže a čeká nás také derby se Žižkovem.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu