Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.6.Zástupci fotbalové Dukly v Českém rozhlase 2RedakceV neděli 5. června 2016 vysílá ČR2 tříhodinové Dobré ráno s Dvojkou, jehož moderátorkou bude spisovatelka Zuzana Maléřová. Ta mimo jiné přizvala do svého vysílání fotbalisty z týmu U14 Jakuba Štefana, Matěje Klečka, Jakuba Spáčila a Zdeňka Hypiuse, kteří budou v průběhu celého vysílání číst ukázky své a svých spoluhráčů, které vznikly v rámci projektu Celá Dukla čte a píše.
2.6.První dorost hostí VyšehradRedakcePrvní dorost DUKLY se v posledním kole ČLD utká s FK Slavojem Vyšehrad. Náš soupeř v předcházejícím zápase remizoval na svém hřišti s Admirou Praha 1 : 1 (penalty 1 : 2) a patří mu 17. místo v průběžné tabulce ČLD.
2.6.Program mládežnických družstev DUKLY - 3.- 5.6.2016RedakceMistrovské soutěže mládežnických celků finišují, v republikových soutěžích zbývá sehrát poslední dvě kola, v krajských o jedno více.
2.6.Farma a hráči na hostování v měsíci květnuRedakceJak se dařilo hráčům Dukly v benešovské farmě a na hostováních v měsíci květnu? Benešov, kde pravidelně nastupují David Tetour, Ondřej Brejcha, Pavel Čapek a Ladislav Vopat si připsal čtyři remízy. Táborsko, kde v jarní části sezony hraje Jan Juroška skončilo ve Fotbalové národní lize na 5. místě!
5.6.Libor Pala: „Děkuji Dukle za šanci vrátit se do české kopané"RedakceKončící trenér Juniorky se ohlíží za právě uzavřenou sezónou. Ve svém hodnocení shrnuje celé své působení u mladých dukláků, zásadní momenty ročníku i individuální výkony jednotlivých hráčů. Na závěr přidává poděkování všem, kteří tvořili důležitou část jeho působení na Julisce.
6.6.U14: S Admirou se nám v Ruzyni podařilo zvítězitDUK - ADP 2:1, 9.kolo | RedakceKrásné letní počasí přivítalo v Ruzyni tým Admiry. Přestože náš výkon byl pod našimi možnostmi, předvedli jsme několik pěkných akcí, z nichž se nám dvakrát podařilo skórovat a nakonec jsme zvítězili v poměru 2:1.
6.6.Šestnáctka veze z pod Ještědu vítězstvíLIB - DUK 2:4, 26.kolo | Redakce
6.6.U15: Vysoké vítězství nad AdmirouDUK - ADP 7:1, 9.kolo | Redakce
6.6.V utkání s Braníkem doplatilo “Céčko“ na neproměňování příležitostí DUK - ABC 0:2, 20.kolo | RedakceZa nepříjemného parného počasí jsme na Julisce přivítali tým Braníka. Přestože jsme si vypracovali řadu příležitostí, nedokázali jsme vstřelit ani jednu branku a naopak hosté využili naše dvě chyby v rozehrávce a odvezli si všechny body.
6.6.WU19: Dorostenky slaví titul a jdou do barážeBHD - DUK 0:6, 20.kolo | RedakcePoslední ligové kolo jsme jeli odehrát do Vestce u Prahy. Po utkání, které se hrálo za velmi pěkného počasí, bylo na programu předání poháru a medailí pro mistra 2. ligy.
6.6.U17: Skvělý obrat jsme dovršili úspěšným penaltovým rozstřelemLIB - DUK 3:4, 26.kolo | RedakcePo nevydařeném prvním poločasu jsme v tom druhém předvedli skvělý obrat a po výhře jsme sahali už v řádné hrací době. Nakonec jsme utkání dotáhli do vítězství až v penaltovém rozstřelu, kde jsme byli úspěšní sedmkrát v řadě.
6.6.První rok v lize žákyň je za námiHRA - DUK 5:0, 18.kolo | RedakceO prvním víkendu v červnu byl na pořadu dne poslední dvojzápas 1. ligy starších i mladších žákyň. Tentokrát jsme zajížděli na půdu vítěze soutěže starších žákyň Hradce Králové.
7.6.Devatenáctka v posledním zápase sezony přehrála VyšehradDUK - VHR 2:0, 32.kolo | RedakceStarší dorost se rozloučil vítězně, Chrudim však nezaváhala a baráž o dorosteneckou ligu nehrajeme.
7.6.Mladší žáci U12 podlehli TeplicímTEP - DUK 11:7, 14.kolo | Redakce
7.6.WU11: Předposlední zápas sezónyRedakceV sobotu 4. června se sešly dívky ze starší přípravky na Julisce, kde je čekal tým Strašnic. Další obtížné utkání čekalo hráčky Dukly, pozitivních věcí by každý našel hned několik, holky si velmi dobře zahrály.
8.6.Program mládežnických družstev DUKLY - 8.- 12.6.2016RedakceProgram mládežnických celků začíná již dnešní předehrávkou utkání posledního kola Přeboru PFS staršího dorostu družstva U 18 s Libuší a pokračuje až do neděle.
8.6.Juliska má za sebou úspěšný náborRedakceNa druhý pokus jsme letos na krásném stadionu Juliska přivítali přes 60 Dukláčků a Duklaček. Na šesti stanovištích vedli trenéři mládeže různorodá cvičení za pomoci našich žáků a dorostenek. Nábor proběhl 7. června, o týden dříve se bohužel hřiště vinou nárazového deště dostalo pod vodu během jedné hodiny.
8.6.Fotbalistky WU9 se na Julisce utkaly s hráči z Bílé Hory RedakceV sobotu brzy ráno nastoupily dívky z Dukly do dalšího mistrovského utkání, tentokráte proti Bílé Hoře. Na podzim právě na Bílé Hoře předvedly nejvyrovnanější zápas, na jaře se nám utkání moc nepovedlo.
9.6.U13 utkání v Teplicích nezvládlaTEP - DUK 10:2, 14.kolo | Redakce
10.6.Ing. Michal Šrámek: „Zvolení beru jako projev důvěry od členů ligového grémia.“RedakceVýkonný ředitel FK Dukla Praha Ing. Michal Šrámek byl zvolen do výboru pro nejvyšší fotbalovou soutěž. V rozhovoru hovoří o úkolech, které výbor čekají, změnách pro profesionální fotbal po jeho odtržení i o budoucnosti Juniorské ligy. Dále se zastavil i u případné změny hracího modelu nejvyšší soutěže.
Další stránky
123>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu