Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
30.6.Bývalí spoluhráči a blízcí Josefa Masopusta uctili jeho památkuRedakceVčera v odpoledních hodinách se Dukla poklonila Josefovi Masopustovi u jeho sochy před stadionem Juliska. Vzpomínali jeho bývalí spoluhráči, blízcí i fanoušci. Poslední rozloučení proběhne 8. července v 11 hodin na stadionu Juliska.
30.6.Dukla ve středu nastoupí proti Teplicím v Modré u Děčína.RedakceKe svému poslednímu utkání v Čechách nastoupí Dukla už zítra na hřišti v Modré u Děčína. Utkání proti týmu FK Teplice odehraje ve středu 1. července od 11 hodin.
29.6.Sportovní den s Duklou v ZŠ HostiviceRedakceDne 25.6. proběhl v Hostivicích v tamní ZŠ sportovní den, na jehož pořádání se podílela i pražská Dukla. Akce se účastnili kluci i dívky z druhých a třetích ročníků, takže to byla pro naše trenéry malá změna oproti projektu „S chutí na Duklu“. Náplň však byla velmi obdobná, a tak nic nebránilo tomu se bavit fotbalem, potažmo dalšími sportovními hrami.
29.6.Zemřel rytíř sportu.Redakce
29.6.Zemřela legenda Dukly i světového fotbalu, JOSEF MASOPUST.RedakceKdyž ve čtrnácti oblékal dres Mostu, zlomil mu soupeř při jednom ze zápasů klíční kost. U šatny na něj čekala máma a za obveselení obecenstva ho vypohlavkovala až do sanitky: „Já ti dám čutanou!“ To už byl ale osud vesnického kluka ze Střimice zpečetěn. A to i díky tátovi, který s ním trénoval v každé volné chvíli a cestu k babičce proměnil ve slalom s míčem či „přihrávanou“. Levou, pravou, kopal nártem, placírkou, šajtlí… Už v těchto chvílích si Josef uvědomoval, že s míčem je svobodný a šťastný.
29.6.VIDEO: Josef Masopust - R.I.PRedakce
29.6.Video: Hodnocení po utkáních s Jihlavou a TrenčínemRedakceSestřihy a hodnocení přípravných utkání v rámci projektu Česko-slovenské fotbalové srdce 2015. Soupeři byli FC Vysočina Jihlava a AS Trenčín.
27.6.V přípravě zatím bez prohry. Dukla porazila AS TrenčínDUK - TRC 2:1, 0.kolo | RedakceI do třetice si Dukla připisuje vítězství v přípravném utkání. Úřadující slovenský mistr AS Trenčín i přes vysoce kvalitní předvedený výkon podlehl Dukle 2:1. O branky v síti hostů se postarali Néstor a Jeřábek.
26.6.Dukla porazila Jihlavu. Zítra ji čeká slovenský mistr AS Trenčín.JIH - DUK 1:6, 0.kolo | RedakceDruhé přátelské utkání Dukla odehrála proti Vysočině Jihlava. Na neutrální půdě v Chotěboři, ji porazila 6:1. Další utkání ji čeká už zítra proti Trenčínu od 10:30 v Bystřici nad Perštejnem.
26.6.Hromy, blesky, déšť a dívky hrdé na svůj klubredakceObloha byla temná a plná zvláštní energie, jen blížící se blesky sem tam zazářily nad krušnou horskou krajinou. Vydala se na sraz před poslední bitvou a trochu se bála, zda dokáže svůj erb v boji čestně pozvednout. Našla to. Místo srazu týmu U9. Netrvalo dlouho a brzy našla zbytek skupiny. Těšila se na tuto chvíli celou cestu a byla ráda, že se může ohřát s přáteli u společného ohně. Sešlo se jich dost, ale stále nejsou všichni. Zbytek dorazí až zítra a Gabča až v neděli. Dlouho do noci pak jedly a pily až nakonec společně ulehly se strategií jak zítra vyhrát. Statečné dívky z pražské Dukly.
25.6.Duklu čekají přátelská utkání proti Jihlavě a Trenčínu.RedakceV rámci každoročního projektu Česko-slovenské fotbalové srdce 2015, odehraje Dukla dvě přátelská utkání. První v pátek 26. června od 18 hodin v Chotěboři proti Vysočině Jihlava a v sobotu od 10:30 v Bystřici nad Perštejnem proti Trenčínu.
24.6.SYNOT ligu zahájíme na Slovácku. První domácí kolo přivítáme Plzeň.RedakceDnes dopoledne proběhl losovací aktiv nejvyšší fotbalové soutěže SYNOT ligy pro ročník 2015/2016. Dukla ji zahájí na Moravě proti 1.FC Slovácku. O týden později přivítá na Julisce úřadujícího mistra ligy Viktorii Plzeň, s kterou zakončí i celou podzimní část sezony.
24.6.První týden přípravy má A tým za sebou. Podívejte se, jak vypadal.RedakceBěhem prvního týdne absolvovali hráči FTVS testy, odehráli přípravné utkání v polské Bytomi a přivítali dvě nové posily do defenzivních řad. Co je čeká v dalším týdnu přípravy a jaké změny ještě můžeme očekávat, jsme se zeptali trenéra Luboše Kozla.
24.6.Starší žáci U15 se loučili se sezonouRedakcePodívejte se na rozlučkové video s trenéry kategorie U15 a fotogalerii z ukončené, kde kluci navštívili kostel Sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulice, kde padli parašutisté, kteří zabili Heydricha, zatáčku v Kobylisích, kde došlo k atentátu a památník v Lidicích. Celý den pak završili přespáním ve spacácích na tribuně Julisky.
23.6.Dukla vítá další posilu. Přichází Josip Jurendić.RedakceNově příchozím hráčem je chorvatský záložník Josip Jurendić, který působil čtyři roky v NK Záhřeb. Tento osmadvacetiletý hráč se dohodl v Dukle Praha na dvouletém kontraktu.
23.6.Valná hromada FK DUKLA Praha a. s.RedakceDne 22. června 2015 proběhla řádná valná hromada akciové společnosti FK DUKLA Praha a. s. Nejdůležitějším bodem bylo navýšení základního kapitálu společnosti a změny v představenstvu na pozici předsedy a členů.
22.6.Juniorka: Jaroslav Hynek hodnotí jarní část sezony RedakceJuniorský tým trénuje už druhou sezonu. Jak hodnotí uplynulý soutěžní ročník, jaký bude pohyb v kádru a co čeká juniory v letní přípravě, se dočtete v následujícím rozhovoru.
22.6.Dukla odstartovala přípravu v Polsku. Splnilo to účel, chválil KozelRedakceTrochu neobvyklý začátek letní přípravy měla Dukla Praha. Polský klub Polonia Bytom ji pozval si k oslavě 95. výročí založení a 50. jubilea výhry v Americkém poháru, kde mu tehdy podlehla ve finále. Hosté však čerstvého účastníka třetí nejvyšší polské soutěže snadno porazili 4:0. „Splnilo to účel,“ hlásí spokojeně trenér Luboš Kozel.
21.6.Přátelské utkání v Bytomi skončilo výhrou 4:0.BYT - DUK 0:4, 0.kolo | RedakcePři příležitosti 50. výročí posledního vzájemného utkání v turnaji o Americký pohár sehrála Dukla přátelské utkání s Polonií Bytom, která zároveň slaví 95 let od svého vzniku. V utkání Dukla potvrdila roli favorita a po brankách Jurošky, Manzii, Mareše a Néstora zvítězila 4:0.
19.6.OBRAZEM: Setkání klubů FK Dukla Praha a Celtic FC na Celtic Park.RedakceVedení Dukly Praha dnes jednalo o detailech k vzájemnému zápasu s Kevinem McQuillanem, šéfem marketingu a multimédií Celtic FC.
Další stránky
1234>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu