Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.6.Pražské derby nám body nepřinesloSPA - DUK 3:0, 30.kolo | Redakce Dukla zajížděla k poslednímu utkání sezony na stadion Sparty. Na velice těžkém a podmáčeném terénu jsme nakonec podlehli "sousedům" z Letné 0:3. Tato prohra a tříbodové zisky Sigmy a Jablonce znamenají, že jsme sezonu zakončili šestým místem.
2.6.Juniorka: Změna termínu a místa utkáníRedakceAč to venku příliš nevypadá, je červen a s ním přichází i poslední domácí kolo Juniorské ligy. V pondělí 3. června přivítáme moravský tým 1.FC Slovácko, se kterým sehrajeme utkání od 14,00 hodin na UMT v Berouně.
3.6.Výsledky dorosteneckých týmů z víkendu 1. - 2. června 2013RedakceVíkendový duel rezervy staršího dorostu proti Junioru Praha skončil výhrou našich borců 4:1. Naopak se výsledkové nedařilo dorostu mladšímu, který podlehl Pardubicím nejprve 0:2 (U17) a poté 2:4 (U16).
3.6.Výsledky žákovských týmů z víkendu 1. - 2. června 2013RedakceVšechny čtyři týmy žáků sehrály utkání proti stejnému soupeři Slavoji Vyšehrad. U15 v zvítězila 3:1, U14 remizovala 1:1, U13 zvítězila 10:3, U12 15:9 a starší žáci "C" zvítězili 10:1 nad tým
3.6.Junioři remizovali se SlováckemDUK - SLO 2:2, 33.kolo | Redakce Juniorka se v předposledním utkání sezony utkala s mužstvem 1. FC Slovácko. Na UMT v Berouně nakonec padly čtyři branky, po dvou na obou stranách. Dukla tak remizovala se Slováckem 2:2.
4.6.Kniha Proč kluci milují fotbal v Českém rozhlaseRedakceHlavními hrdiny velice úspěšné a oceňované knihy Zuzany Maléřové Proč kluci milují fotbal jsou současní hráči Dukly Praha (ročníku 2000) a závěrečná část knihy se v našem klubu i odehrává.
4.6.Devatenáctka remizovala v LitvínověLIT - DUK 2:2, 28.kolo | RedakceV těžkých podmínkách odehrály týmy Dukly a Litvínova duel předposledního kola soutěže. V něm remizovala naše devatenáctka 2:2, díky střelám Gajeckého a Hrazdíry.
4.6.Rozhovor s Lubošem Kozlem a Patrikem GedeonemRedakceNa závěr sezóny jsme vyzpovídali trenéra Luboše Kozla a kapitána Patrika Gedeona. Se spokojeností se šestým místem se trošku rozcházejí, ale určitě se shodnou na tom, že jak se bude Dukle dařit v dalším ročníku, závisí na změnách v kádru.
5.6.Už dnes! Fotbalové odpoledne aneb Staň se DukláčkemRedakceDnes se uskuteční fotbalové odpoledne FK Dukly Praha, Staň se Dukláčkem, a to od 18,00 hodin v areálu stadionu Juliska.
5.6.Finále ankety o „Nejoblíbenějšího hráče“RedakceDalší ročník Gambrinus ligy skončil. Postupně končí i ostatní soutěže, ve kterých bojovala mužstva Dukly všech věkových kategorií. Nastává tedy čas relativního klidu, příprav na další sezónu, ale pochopitelně i nezbytné bilancování sezóny uplynulé.
6.6.Dorost U 19 - derniéra se SokolovemRedakcePrvní dorost DUKLY se s letošní mistrovskou sezonou rozloučí utkáním se Sokolovem, který je sousedem našich dorostenců v tabulce. Před posledním kolem soutěže mu patří 5. místo, náš celek je o příčku výše.
6.6.Program mládežnických družstev DUKLYRedakceMistrovská sezona mládežnických družstev spěje do finále. Pro většinu celků budou víkendové zápasy posledními v této sezoně, některá družstva svá utkání již předehrála a obě starší přípravky čeká ještě dohrávka předposledního kola na hřišti ČAFC Praha, kde se zápasy neuskutečnily v původních termínech kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám.
6.6.KašpárkohraníRedakceNejvětší „dětský mejdan“ Kašpárkohraní se v sobotu 16. června vzhledem k povodním přesouvá ze Stromovky před pražskou oboru Hvězda a přispívá lidem zasaženým záplavami. Vstup je zdarma.
7.6.Juniorka: Závěr sezóny patří derby se SlaviíSLA - DUK 1:1, 34.kolo | RedakceV předehrávce posledního kola nastoupí junioři proti Slavii. V sobotu 8. června od 10,00 hodin na Xaverově v Horních Počernicích se tak rozloučí s prvním ročníkem Juniorské ligy.
7.6.Fotbalové odpoledne aneb Staň se Dukláčkem mělo úspěch!RedakceVe středu 5. 6. 2013 od 18h se na Julisce již pátým rokem uskutečnilo Fotbalové odpoledne pro nejmenší zájemce o náš sport.
9.6.Juniorka: Derby se Slavií skončilo zaslouženou remízouSLA - DUK 1:1, 34.kolo | RedakceTentokrát v horkém počasí nastoupili naši hráči proti týmu pražské Slavie. Po skvělém prvním poločase, kdy padly všechny branky utkání, se oba týmy rozloučily se sezónou remízou 1:1.
9.6.Petr Malý odpovídal na otázky fanouškůRedakcePřinášíme odpovědi hráče A týmu Petra Malého na otázky, které jste mu položili vy, naši fanoušci. Otázky neprošly redakční úpravou.
9.6.Výsledky žákovských týmů z víkendu 8. - 9. června 2013Redakce Žákovská mužstva Dukly Praha mají za sebou poslední utkání sezony. Jak se jim vedlo?
10.6.Dukla bude mít zastoupení na Poháru FIFARedakceDevátý ročník FIFA Poháru Konfederací, jak zní oficiální název, je za dveřmi a FK Dukla Praha bude mít na tomto velkém mezinárodním turnaji zastoupení v podobě Josefa Masopusta, Josefa Jelínka a Jozefa Štibrányho.
10.6.U19 zakončila sezonu vysokou výhrouDUK - SOK 7:4, 29.kolo | Redakce Poslední zápas, ve velice dobrých podmínkách, proti Baníku Sokolov skončil výhrou Dukly 7:4. Starší dorostenci vstřelili za celou sezonu 123 branek!
Další stránky
123>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu