Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.6.Startují letní fotbalové kempy FK Dukla PrahaRedakceZačínají prázdniny! První turnus letních fotbalových kempů startuje dnešním dnem v překrásném areálu Green Valley v Chotýšanech u Benešova. A jak se tam budou děti mít?
30.6.Ladislav Šindelář na Mistrovství světa ve fotbale lékařůRedakceTo že na mistrovství světa jezdí jen fotbalový „profíci“, není zas tak velká pravda. Lékař našeho prvního týmu se probojoval mezi 24 statečných a v sobotu odcestoval hájit barvy naší země na 19. ročník fotbalového mistrovství světa lékařů.
29.6.V přípravě pokračujeme na vítězné vlněDUK - UNL 3:1, 0.kolo | RedakceDukle se v přípravě daří, po výhře nad vršovickou Bohemkou, přidala další vítězství, tentokrát nad FK Ústí nad Labem, které porazila 3:1.
29.6.Místa a časy přípravných utkání v RakouskuRedakceDen odjezdu na soustředění do rakouského Hinterstoderu se blíží. Soupeře už známe, teď jsou na řadě místa a časy.
28.6.Hodnocení sezony FK KuniceRedakce Fotbalový klub z Kunic patří do rodiny jménem FK Dukla Praha a je třeba se ohlédnout i za sezonou naší farmy, která skončila na třetím místě v ČFL. Byla úspěšná nebo ne? To se dozvíte v rozhovoru s dosavadním kunickým trenérem Zdeňkem Haškem.
27.6.Proženeme Armu z Ústí nad Labem?DUK - UNL 3:1, 0.kolo | RedakceDalší přípravné utkání sehrajeme v sobotu 29. června od 11,00 hodin na hřišti ve Zbuzanech. Soupeřem nám tentokrát bude FK Ústí nad Labem, které figuruje ve Fotbalové národní lize.
27.6.Další změny v kádru jsou tadyRedakceMáme za sebou přes týden letní přípravy a v kádru se to pěkně hýbe. Klub definitivně opouští Vojtěch Přeučil a Jakub Sklenář, na hostování jde Tomáš Pospíšil s Ondřejem Šimlem.
26.6.XI. ročník fotbalového turnaje přípravek nar. 2004 a mladších - DUKLA MINICUPRedakceXI. ročník fotbalového turnaje přípravek narozených v roce 2004 a mladších - DUKLA MINICUP se letos uskutečnil 19. června 2013 za krásného slunečného počasí na stadionu, kde hraje svá ligová utkání FK Dukla Praha.
26.6.Los Gambrinus ligy 2013/2014Redakce Velká tajenka je už odhalena, Dukla zná jízdní řád následující sezony.
25.6.Známe soupeře pro rakouské soustředění v HinterstoderuRedakceOtazníkům, s jakými soupeři se duklácké áčko střetne na soustředění v rakouském Hinterstoderu, je konec. Metalurg Doněck, Blau-Weiss Linz a Śląsk Wrocław, tyto kluby poměří síly s šestým týmem Gambrinus ligy.
24.6.Změna na trenérských postechRedakce Juniorka Dukly a zároveň kunická farma budou mít od další sezony nové trenéry. Do Kunic se přesouvá Jaroslav Peřina a k juniorce nastoupí dosavadní trenér U19 Jaroslav Hynek.
23.6.Od pondělí začne s A týmem trénovat Petr TrappRedakceSoustředění v Rakousku se nezadržitelně blíží, a tak není divu, že do odjezdu chce trenérské duo poznat co nejvíce nových hráčů. Dalším nováčkem, který se zařadí od pondělí do letní přípravy, je Petr Trapp.
23.6.Áčko bojovalo na Genesis Bike PragueRedakceVčerejší den nepatřil pouze bojům na zeleném trávníku, mezi dvaadvaceti hráči. Včera se bojovalo i na cyklistické trati. Celkem 8 zástupců Dukly Praha vyrazilo poměřit síly s hráči HC Sparta Praha na Genesis Bike Prague.
22.6.První prověrka po letní pauze je tady!DUK - BOH 2:0, 0.kolo | RedakceSobota 22. června proběhne ve znamení prvního souboje prvoligových týmů, naší Dukly a Bohemians 1905, v letní přípravě na nový ročník Gambrinus ligy.
22.6.Přípravu jsme zahájili vítězněDUK - BOH 2:0, 0.kolo | Redakce V prvním utkání letní přípravy jsme se utkali s vršovickými Bohemians. V tomto duelu jsme byli aktivnějším celkem a díky brankám Engelmanna a Haška jsme zvítězili 2:0.
21.6.Duklu navštívili CD ChivasRedakce Tak jak kdysi před léty jezdila slavná Dukla Praha (vedená nejlepším fotbalistou Evropy Josefem Masopustem), sehrát 5-6 utkání s mexickými týmy, kde je fotbal jednou velkou oslavou, tak i v současné době se mnohem mladší fotbalové "Dukelce" (ročník 1998) podařilo sehrát dvě utkání s týmem Chivas Gualadajara.
21.6.Sokol Hlohová zažil druhý den s trenérem z Gambrinus ligyRedakceAni tropické horko neodradilo hráče Sokolu Hlohová od tréninku. Na programu nebyla totiž běžná příprava, ale trénink pod vedením profesionálního trenéra z Gambrinus ligy. Den s trenérem Lubošem Kozlem vyhrál tým z OFS Domažlice díky projektu Gambrinusu Kopeme za fotbal.
20.6.Hráči FK Dukla byli na FTVSRedakceAni příšerné horko nezabránilo tomu, aby hráči prvního mužstva absolvovali zátěžové testy na FTVS UK.
20.6.Kašpárkohraní 2013Redakce Kašpárkohraní je velký festival pro děti, který se letos odehrál před oborou Hvězda na Vypichu. Tohoto festivalu se zúčastnili i zástupci Dukly Praha.
18.6.Luboš Kozel: Snažíme se trénovat podobně po celý rokRedakceNa strahovském stadionu Přátelství pražilo slunce a víc než 20 hráčů Dukly naplno zahájilo přípravu na novou sezonu, ve které bude Dukla obhajovat šesté místo. Hned zkraje přípravy jsme tedy vyzpovídali trenéra Kozla o tom, jaké bude letní soustředění a kteří hráči jej budou absolvovat.
Další stránky
123>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu