Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2020 vyšly tyto články:

3.4.Mládežnický reprezentant Antonín Kinský přestupuje do DuklyRedakcePokračuje ve šlépějích svého úspěšného otce. Stejně jako bývalý reprezentační brankář a účastník bronzového ME 2004 Antonín Kinský starší, spojí jeho sedmnáctiletý syn Antonín svoji kariéru s Duklou. Na konci zimního přestupního období se stal definitivně součástí klubu. Vedení se dohodlo na podmínkách přestupu s FC Tempo Praha.
8.4.Last minute podpisy: Vojtěch Zárybnický a Kim Seung-Bin patří DukleRedakceDukla získala před koncem přestupního období na konci března další dvě posily. Dvacetiletého obránce Vojtěcha Zárybnického z Teplic doplnil o rok mladší Korejec Kim Seung-Bin.
8.4.Vedení FAČR rozhodlo o ukončení ročníku pro mládež a amatéryRedakceOčistit kopačky a odložit až do začátku příští sezony do botníku. Pro tu letošní je totiž dohráno. Alespoň tedy v případě amatérských soutěží. Na včerejším zasedání o tom rozhodl Výkonný výbor FAČR. Důvodem je nepřijatelné zdravotní riziko způsobené šířením nového typu koronaviru. Rozhodnutí se v případě FK Dukla Praha dotýká především mládeže a žen.
9.4.Celá Dukla s míčem čaruje a stojkujeRedakceMládežnické týmy pokračují v individuálních trénincích a s novým nosným tématem.
15.4.Celá Dukla hlavičkujeRedakceOpatření v souvislosti s onemocněním COVID-19 nám nadále neumožňují se sejít společně na trávníku. Mládežnické kategorie tedy pokračují v tematických týdnech.
17.4.V 70 letech zemřel někdejší útočník Dukly Ladislav KuruczredakceNa nebeské trávníky odešla jedna z klubových legend, slovenský střední útočník Ladislav Kurucz. Bylo mu 70 let.
21.4.Zpátky na trávníky! Hráči A-týmu absolvovali první tréninkyredakceSvěží jarní vítr a úsměv na tváři. Po více než měsíci se fotbalisté FK Dukla Praha sešli na tréninku. V omezeném počtu a za přísných hygienických podmínek. Ale ani to nezkazilo hráčům dojem z prvního společného polykání tréninkových dávek.
22.4.Celá Dukla klikuje a dřepuje pro OlíhoRedakceNové hlavní téma týdne podporuje dobrou věc. Kluci klikují a holky dřepují.
30.4.Snižování mezd v DukleRedakceFK Dukla Praha se vzhledem k probíhající koronavirové krizi dohodla na snížení mezd, které se týká všech, od hráčů přes realizační tým až po vedení klubu.
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha B
Sokol Hostouň