archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
30.4.U14: S Kladnem jsme předvedli silný výkon a po zásluze zvítěziliDUK - KLA 6:1, 21.kolo | RedakceUtkání s Kladnem jsme herně i výsledkově velmi dobře zvládli. Po produktivním prvním poločasu, kdy jsme vstřelili čtyři góly, jsme v aktivní a kombinační hře pokračovali i ve druhé půli a přidali další dvě branky. Soupeř v závěru korigoval na konečných 6:1.
30.4.U15: Vítězství nad KladnemDUK - KLA 3:2, 21.kolo | RedakceNaše patnáctka se v dalším kole ligy utkala s týmem z Kladna. Utkání nabídlo hned 5 branek. Naši kluci předvedli skvělý výkon a po dvou gólech v prvním poločase a jednom gólu ve druhém poločase soupeře porazili.
30.4.U17: Příliš malá investiceOST - DUK 1:0, 23.kolo | RedakceV dalším kole ligy se naše sedmnáctka utkala s Ostravou. V porovnání s podzimní vzájemnou konfrontací se hrála vyrovnanější partie. Verdikt stanovil až v 75. minutě domácí Jaroslav Harušťák.
30.4.U16: V Teplicích jsme odehráli dobrou partiiTEP - DUK 2:1, 23.kolo | RedakceV dalším kole ligy narazili kluci z U16 na o rok starší tým Teplic. Kluci odehráli skvělé utkání a bojovali do poslední sekundy, za což si vysloužili i pochvalu od trenéra. Nakonec to ale na body nestačilo a Dukla Teplicím podlehla.
30.4.Podruhé v ligové sezoně přivítáme na Julisce BohemiansDUK - BOH 1:1, 0.kolo | RedakceV rámci prvního kola FINÁLE FORTUNA:LIGY se ve skupině o udržení Dukla utká doma s týmem Bohemians 1905. Malé pražské derby začne na Julisce v pátek v 18 hodin. Povede se Dukle snížit ztrátu na předposlední Karvinou?
30.4.U19: Starší dorost z Ostravy bez bodu aneb "Muži nebrečí, ale..."OST - DUK 2:1, 23.kolo | RedakceStarší dorostenci Dukly ve 23. kole celostátní dorostenecké ligy U19 zavítali na hřiště Baníku Ostrava. Dukla byla v tabulce před zápasem na 14. místě, s jednobodovým náskokem na poslední Mladou Boleslav a s lepším skóre se stejným bodovým ziskem 23 bodů jako patnáctá Jihlava; po odehraném zápase v Ostravě Dukla klesla na 15. misto, protože Jihlava uhrála bod. Domácí, kteří na domácím hřišti patří mezi nejúspěšnější mužstva CLD, výhrou přeskočili v tabulce Příbram a Viktorii Plzeň a postoupili na páté místo s jednobodovou ztrátou na Hradec Králové, který je na čtvrtém místě. Baník Ostrava praktikoval klasické rozestavení 4-4-2 a ve vyrovnaném zápase, v němž Dukla byla ve druhé půli aktivnější, rozhodla penalta odpískaná ve prospěch domácích tři minuty před koncem zápasu. Baník Ostrava si tak připsal tři body a Dukla odjela z Ostravy s prázdnou.
29.4.Devátý dívčí turnaj škol vyhrála ZŠ Antonína Čermáka!RedakceV neděli 28. dubna uspořádala Dukla Praha letošní první turnaj základních škol v dívčím fotbale a zájem byl obrovský. Stalo se již tradicí, že se snažíme propagovat dívčí fotbal také formou turnajů, které organizujeme pro základní školy, zejména z nejbližšího okolí. Letos jsme připravili turnaj poslední dubnovou neděli a dívky se skutečně bavily.
29.4.U19: Starší dorost si na "pardubickém perníčku" vylámal zubyDUK - PAR 0:2, 17.kolo | RedakceStarší dorostenci Dukly přivítali na svém "domácím" travnatém hřišti v Jirnech soupeře z města perníku - FK Pardubice. Dukla byla v tabulce před zápasem na 14. místě, s jednobodovým náskokem na poslední Mladou Boleslav a s lepším skóre se stejným bodovým ziskem 23 bodů jako patnáctá Jihlava, na postavení Dukly se po zápase nic nezměnilo. Hosté po výhře zůstávají na desátém místě tabulky se ziskem 32 bodů a výhrou odskočili českobudějovickým dorostencům na jedenáctém místě o tři body. Hosté z Pardubic vsadili na přehuštěný střed hřiště a důsledný prolínavý obranný "dvojval" v rozestavení 4-5-1, takže většina zápasu se odehrávala mezi pokutovými územími obou celků, s tím, že od počátku bylo zřejmé, že rozhodujícím bude to, kdo vstřelí první gól. Byli to pardubičtí, kteří gólem do šaten ve 44. min. po trestném kopu na malé vápno využili standardní situaci ke vstřelení důležitého prvního zásahu do černého. Druhým vstřeleným gólem v 66. minutě rozhodli zápas. Dukla se přes obranný val nedokázala prosadit, a tak hosté udrželi nulu na svém kontě a odvážejí si zaslouženě tři body.
28.4.Juniorka prohrála se ZlínemZLF - DUK 3:1, 5.kolo | RedakceV 5. kole nadstavby juniorské ligy skupiny o udržení se Dukla utkala se Zlínem. Nepovedený první poločas se dukelští pokusili dotáhnout, přes zlínského brankáře Dostála ale prošla pouze jedna střela.
28.4.Ženy A: V nadstavbové části bereme s Brnem bodDUK - LOH 1:1, 15.kolo | RedakceV sobotu 28.4.2019 jsme odstartovali 1. kolo nadstavby. Na domácím Střížkově jsme přivítali Brno, se kterým jsme se nakonec rozešli smírně 1:1.
27.4.Čtyři góly od Plzně nás vzdalují barážiPLZ - DUK 4:0, 30.kolo | RedakcePoslední utkání základní části FORTUNA:LIGY Dukla odehrála na hřišti plzeňské Viktorie. Stejně jako v prvním utkání této sezony, ve kterém se Dukla utkala rovněž s Plzní, padl rychlý první gól. Na rozdíl od úvodního kola byla dnes rychle skórujícím týmem Plzeň, která tak určila vývoj utkání.
26.4.Dukla vyjede ke 30. kolu do PlzněPLZ - DUK 4:0, 30.kolo | RedakceV sobotu od 17 hodin se spolu ve Štruncových sadech utkají dva týmy, kterým jde o hodně, i když jsou v naprosto rozdílné situaci. Jak dobře víme, Dukla potřebuje každý bod, aby se přiblížila záchraně v první lize. Plzeň naopak vzhlíží k ligovému titulu, na první Slavii jí nyní scházejí čtyři body.
25.4.U17: Střelců pomálu, gólů bohatěDUK - BRN 3:2, 30.kolo | RedakceAčkoliv si zapisoval hlavní sudí Vnuk během zápasu celkem 5 branek, k uzavření zápisu o utkání mu vystačila pouze 2 jména. Gólová razítka pro hosty opatřil Daniel Fila, pro domácí Václav Kočí.
25.4.FINÁLE FORTUNA:LIGY se blížíRedakceUž jen jeden zápas odehrají ligové týmy v základní části soutěže. Letos poprvé se po třiceti odehraných kolech dočkáme nadstavby, týmy se rozdělí podle bodového zisku do tří skupin. Jak přesně bude nadstavba vypadat a s kým se utká Dukla?
25.4.Výročí zápasu s CelticemRedakceDne 25. dubna 1967 se na Julisce uskutečnilo odvetné utkání semifinále Poháru mistrů evropských zemí mezi Duklou Praha a Celticem FC Glasgow s výsledkem 0:0. Účast v semifinále byla největším úspěchem českého klubového fotbalu v poválečné historii.
24.4.Výjezd do Plzně se nekonáRedakce
21.4.S Mladou Boleslaví jsme získali bodDUK - MBA 2:2, 29.kolo | RedakcePředposlední kolo základní části FORTUNA:LIGY přivedlo na Julisku Mladou Boleslav, která bojuje o první šestku. Hosté si vytvořili dvoubrankové vedení, Dukla ale ve druhém poločase vyrovnala a týmy si rozdělily po bodu.
20.4.Proti Mladé Boleslavi se chceme přiblížit barážiDUK - MBA 2:2, 29.kolo | RedakceV neděli 21. dubna odehraje Dukla poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY. Soupeřem nám bude od 17:00 Mladá Boleslav, která se drží ve střední části tabulky. Podaří se klukům z Dukly soupeře na Julisce obrat?
19.4.U19: Nadstandardní týmový výkon přinesl překvapení na úkor ZbrojovkyDUK - BRN 5:1, 30.kolo | RedakceStarší dorostenci Dukly ve vloženém třicátém kole celostátní dorostenecké ligy U19 zavítali na jaře poprvé na své nové "domácí" travnaté hřiště v Jirnech. Dukla okupovala před zápasem v tabulce poslední, šestnácté místo, po odehraném kole postoupila na 14. místo, s jednobodovým náskokem na poslední Mladou Boleslav a s lepším skóre se stejným bodovým ziskem 23 bodů jako patnáctá Jihlava. Brněnští prohrou ztratili pátou příčku v tabulce a klesli na osmou pozici, přičemž jejich bodové konto dosahuje 39 bodů a na vedoucí Slavii Praha ztrácejí sedm bodů. Dukla má odehrán o jeden odložený zápas méně s Pardubicemi, který se bude dohrávat v úterý 23. dubna 2019 v Jirnech. Mladíci Dukly po zodpovědném a taktickém výkonu všech řad získali tři důležité body, když přitom mnoho nechybělo, aby oplatili brněnským podzimní šetigólovou porážku z umělky v Brně. Hosté z Brna, přestože měli mezi sebou výrazné individuality a snažili se zvrátit nepříznivý vývoj zápasu až do devadesáté minuty, doplatili na nedisciplinovanost, když více než poločas hráli oslabení o vyloučeného levého obránce. Diváci viděli rychlý bojovný zápas s častými souboji a rušnými situacemi před oběma brankami.
19.4.Ženy A: Poslední zápas v základní části se SpartouDUK - SPA 2:6, 14.kolo | RedakceNa Velký pátek 19.4.2019 jsme odehráli poslední zápas základní části ligy žen. Na domácím hřišti na Střížkově jsme přivítali Spartu.