archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
30.4.Májové vstupné pro páry a soutěžní fotokoutekRedakcePrvní Máj, lásky čas. Chvíle, kdy každá dívka vyhledává se svým milým rozkvetlou třešeň, aby se pod ní políbili a ona další rok neuschla. Na Dukle budeme slavit tento svátek i další den. Pro všechny zamilované páry jsme si připravili zvýhodněné prvomájové vstupné a soutěžní fotokoutek.
30.4.První dorost míří do HradceRedakcePrvní dorost DUKLY zajíždí ke svému dalšímu mistrovskému utkání do Hradce Králové, kde ho čeká 16. celek tabulky ČLD OLYMPIA. Náš soupeř v minulém kole podlehl Náchodu na jeho hřišti 1 : 4.
30.4.Program mládežnických družstev DUKLY - 30.4 - 3.5.2015RedakceProgram našich mládežnických družstev začíná již dnes a pokračuje přes celý prodloužený víkend. Starší přípravka U 11 předehrála své utkání dokonce již v úterý.
29.4.Dukla přivítá hradecké VotrokyDUK - HRA 1:0, 26.kolo | První květnová sobota na Julisce se ponese ve znamení souboje se sestupem ohroženým Hradcem Králové. Tým Luboše Kozla bude chtít v duelu s 15. celkem SYNOT ligy napravit nepříznivý výsledek z Příbrami.
29.4.Hráčem kola Juniorské ligy se stal Zdeněk VávraRedakceV 32. kole ukončila Dukla své dlouhé čekání na další tříbodový zisk na půdě soupeře a vyhrála na hřišti Teplic 2:0, které přitom především v prvním poločase svého pražského soupeře hodně zatlačily. Zde se také vyznamenal brankář a hráč tohoto kola, Zdeněk Vávra.
29.4.Karavajev: Zbývající zápasy musíme vyhrát!Redakce Je jen jediný hráč Dukly, který v letošní sezoně SYNOT ligy nechyběl ani minutu - je jím mladý krajní obránce Vjačeslav Karavajev. "V mém věku je důležité hrát, nic jiného," uvádí ruský reprezentant do 21 let.
28.4.Mladší dorostenci proti Spartě nebodovaliRedakcePražské derby mezi mladšími dorostenci skončilo v obou případech lépe pro soupeře z Letné. Kategorie U17 prohrála 1:4, kategorie U16 1:2. Další utkání čeká oba týmy v neděli 3. května v pražském Edenu proti Slavii.
28.4.O vítězi derby Dukla - Žižkov rozhodly penaltyDUK - ZIZ 0:1, 25.kolo | RedakceVíkendové derby s Viktorkou Žižkov skončilo bezbrankovou remízou. O vítězi tak musel rozhodovat penaltový rozstřel z kterého vyšli lépe hosté.
28.4.Výsledkový servis žákovských kategorií z 25. - 26. dubna 2015RedakceV sobotu byla odehrána všechna ligová utkání starších a mladších žáků. Starší žáci se představili na hřišti Plzně, odkud si přivezla kategorie U15 body za vítězství po penaltovém rozstřelu 1:2. Mladší žáci hostili Ústí nad Labem a v obou případech zůstaly body domácí Dukle.
28.4.První A třída je pro Ratíškovice dostačující, říká legendární VacenovskýRedakceRatíškovice – Za své góly a výkony v minulosti obdržel spoustu ocenění a metálů, teď si na Josefa Vacenovského vzpomněli i v rodné obci. Nejznámější odchovanec Baníku, který se proslavil v Dukle Praha, kde nastupoval po boku Josefa Masopusta a další vynikajících fotbalistů, se společně s bývalým spoluhráčem a kamarádem Františkem Kordulou stal čestným občanem Ratíškovic.
28.4.OBRAZEM: Vacenovský s Kordulou se stali čestnými občany RatíškovicRedakceRatíškovice – Legendy jsou věčné. Nejslavnější odchovanci Baníku a bývalí hráči Dukly Praha, Josef Vacenovský a František Kordula, se stali čestnými občany Ratíškovic. Čestné občanství nejznámějším fotbalistům v pátek dopoledne udělila starostka obce Anna Hubáčková jako zvláštní projev úcty a ocenění úspěchů při reprezentaci čtyřtisícové obce nejen v České republice, ale i v zahraničí.
27.4.Juniorka veze z Teplic tři body!TEP - DUK 0:2, 32.kolo | RedakceSvěřenci Jaroslava Hynka, kteří v posledních duelech Juniorské ligy vyšli bodově na prázdno, se mohou radovat ze tří bodů - na půdě Teplic dokázali po brankách Manzii a Gajeckého zvítězit 2:0!
27.4.Zemřel Jiří HledíkRedakce V sobotu 25. dubna zemřel po dlouhé těžké nemoci ve věku šestaosmdesáti let bývalý hráč ÚDA Praha Jiří Hledík.
26.4.Junioři se utkají s TeplicemiTEP - DUK 0:2, 32.kolo | Redakce Netradičně až od 17 hodin odehraje juniorka Dukly pondělní utkání 32. kola Juniorské ligy v Teplicích.
26.4.Video: Hodnocení po utkání v PříbramiRedakceDukla přijela k Litavce s myšlenkou bodovat v dalším utkání v řadě, ovšem to vzalo za své hned v úvodních minutách prvního poločasu, kdy vstřelila Příbram dvě rychlé branky. Ve druhé půli přišlo částečné zlepšení, které ale utnula třetí a poslední branka domácích. Utkání hodnotí útočníl Jakub Mareš a trenér Luboš Kozel.
25.4.Po dvou výhrách v řadě Dukla nedokázala bodovatPRI - DUK 3:0, 25.kolo | Redakce Dukla přijela k Litavce s myšlenkou bodovat v dalším utkání v řadě, ovšem to vzalo za své hned v úvodních minutách prvního poločasu, kdy vstřelila Příbram dvě rychlé branky. Ve druhé půli přišlo částečné zlepšení, které ale utnula třetí a poslední branka domácích.
24.4.Nejlépe umí zápasy otáčet Dukla. Slavia je naopak nejčastěji ztrácíRedakceCo by se stalo, kdyby zápas skončil náhlou smrtí, tedy po prvním vstřeleném gólu na jedné či druhé straně? Jak by v takovém případě vypadala ligová tabulka? Který tým prokazuje nejsilnější charakter a dovede otáčet nepříznivě se vyvíjející utkání? A který si naopak počíná lehkovážně, nebo mu s blížícím se závěrečným hvizdem ubývá energie a tím pádem přichází i o důležité body? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v našem článku.
23.4.Potvrdí Dukla dobrou formu i v Příbrami?PRI - DUK 3:0, 25.kolo | Redakce Po dvou bezbrankových remízách zaznamenala Dukla dvě vítězství v řadě. Potvrdí vzestupnou formu naše "A" mužstvo u Litavky, kde se utká s Příbramí? Utkání je na programu v sobotu od 17 hodin.
23.4.První dorost DUKLY hostí Viktorii ŽižkovRedakceDalším malým derby pokračuje první dorost o víkendu ve své mistrovské soutěži. V sobotu hostí čtvrtý celek tabulky ČLD FK Viktorii Žižkov, která ve středu ve vloženém 33. kole zvítězila na hřišti Táborska 2 : 0
23.4.Předehrávka s Motorletem nedopadla pro dorostence U19 podle představDUK - MOT 0:2, 33.kolo | RedakceVčerejší utkání dorostenců kategorie U19 proti Motorletu neskončilo nejpříznivěji. V předehrávce 33. kola České ligy dorostu U19 podlehla Dukla Motorletu 0:2.