archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.3.V pátek večer na BohemceBOH - DUK 2:0, 19.kolo | RedakcePo víkendu už by měly mrazy polevit, ještě před tím nás ale čeká jedno chladné kolo. V pátek od 20.15 hodin sehrajeme ve vršovickém Ďolíčku utkání proti Bohemians 1905. Zápas budete moct sledovat i na obrazovkách České televize.
2.3.Dukla v derby podlehla Bohemians 0:2BOH - DUK 2:0, 19.kolo | RedakceDukelští hráči neprodloužili vítěznou šňůru vzájemných zápasů proti Bohemians na čtyři utkání a podlehli vršovickým 0:2. V prvním poločase otevřel skóre z pokutového kopu Mašek a ve druhém se trefil střídající Tetteh.
5.3.Zlomit jihlavskou sériiDUK - JIH 1:3, 20.kolo | RedakcePo nevydařeném derby proti Bohemians plánují svěřenci trenéra Hynka nápravu proti jihlavské Vysočině. Ta zatím na jaře působí jako naprosté zjevení a kat favoritů.
5.3.Juniorka padla v PříbramiPRI - DUK 3:2, 20.kolo | RedakceDukla nepřidala třetí jarní vítězství v řadě a podlehla Příbrami 2:3. Pražané šli bleskově do vedení zásluhou Schranze, jenže domácí dokázali vzápětí otočit. Do konce poločasu ještě nádherně vyrovnal Preisler, ale o osudu utkání rozhodl v 80. minutě příbramský Kodr.
6.3.WU13: Zimní liga na JunioruJU2 - DUK 6:3, 0.kolo | RedakceVe stále ještě mrazivém, byť slunečném, nedělním ránu odehrály mladší žákyně již druhý zápas zimní ligy, kterou hrají proti pražským chlapeckým týmům U12. Soupeřem jim tentokrát byli kluci Junioru Praha.
7.3.Zápas s Jihlavou bude patřit ženámRedakceJe tu obleva a s ní další domácí zápas – v pátek přijede obrozená Jihlava, proto opět zveme dukelské fanoušky na Julisku. U příležitosti čtvrtečního MDŽ bude utkání věnováno všem ženám.
7.3.Ženy zvládly souboj s ČáslavíDUK - CAS 7:0, 0.kolo | RedakcePoslední klasické přípravné utkání před začátkem jarní části se odehrálo na Julisce za velmi příjemného počasí.
8.3.Program mládežnických družstev DUKLY - 10.-11.3.2018RedakcePo A-mužstvu a juniorce vstoupí o tomto víkendu do jarní části mistrovských bojů všechny dorostenecké celky DUKLY. Jarní premiéra proběhne vesměs na hřištích soupeřů.
8.3.Na Julisku přijede JihlavaDUK - JIH 1:3, 20.kolo | RedakceDalší domácí zápas je tu! V pátek přijede na Julisku Jihlava, která prožívá neobvykle úspěšný start do jara a vyhrála všechny tři úvodní zápasy. Dukla je v opačné situaci, v roce 2018 ještě nevyhrála a nutně potřebuje nasbírat body do ligové tabulky.
9.3.Dukla na domácím hřišti podlehla JihlavěDUK - JIH 1:3, 20.kolo | RedakceAni ve čtvrtém jarním zápase se hráči Dukly nedočkali kýženého vítězství. Nad jejich síly byla v pátečním podvečeru rozjetá Vysočina Jihlava. Jediným úspěšným střelcem v domácím dresu byl v závěru utkání Jan Holenda.
10.3.U16: Herní soustředění strávila šestnáctka v krásném prostředí lázní LuhačovicRedakceSoustředění proběhlo ve velmi pozitivní atmosféře. Kluci pořádně vyčistili plíce na čerstvém podhorském vzduchu, k čemuž jim dopomáhalo každodenní pití pramene minerální vody Vincentka a kromě skvělých týmových prožitků odehráli dvě velice kvalitní utkání se Zlínem a Slováckem.
11.3.Juniorka doma remizovala s Hradcem Králové 3:3DUK - HRA 3:3, 21.kolo | RedakceZa krásného jarního počasí nastoupili hráči Dukly do utkání proti Hradci králové s jednou výraznou posilou v záložní řadě. Byl jí Marek Hanousek, pro kterého to byl první zápas od zranění, které si přivodil na konci července v Plzni.
11.3.U16: Prosluněný Vyšehrad přivítal naše chlapce po herním soustředění v LuhačovicíchVHR - DUK 0:7, 16.kolo | RedakceNavázali jsme na kvalitní výkony z Moravy a o výhře jsme rozhodli již v prvním poločase pěti vstřelenými góly. V druhé půli jsme kontrolovali hru a přidali dvě branky.
11.3.U19: Na úvod výhra nad AdmirouADP - DUK 0:6, 16.kolo | Redakce.
12.3.U17: Na Admiře jsme prožili vydařený vstup do jarní části ADP - DUK 0:7, 16.kolo | RedakceV úvodním jarním kole jsme za slunného počasí vyhráli na Admiře, kde jsme celkovou převahu po celý zápas vyjádřili i gólově.
13.3.Spouštíme responzivní webRedakceOd úterý přecházíme na novou verzi webu, jehož výhody ocení zejména uživatelé, kteří navštěvují stránky Dukly z mobilních telefonů a tabletů.
13.3.WU18: Na úvod soutěže velmi špatný výkonDUK - SLO 0:10, 12.kolo | RedakceStart do jarní části soutěže se dorostenkám vůbec nepovedl. Soupeř z Moravy jim nastřílel deset branek.
14.3.U18: První utkání dorostenci zvládli vítězněVHR - DUK 0:5, 16.kolo | Redakce.
14.3.Patrik Brandner: Páník své svěřence nabudíRedakceDukla se vzpamatovává z poslední porážky s Jihlavou. Hráči a realizační tým si uvědomují důležitost následujícího zápasu v Ostravě. K němu tento týden směřují svou přípravu, o které jsme mluvili s Patrikem Brandnerem.
14.3.V sobotu jsme na Julisce pořádali akci pod názvem Dívčí fotbalový denRedakceAkce se zúčastnilo téměř 50 nejmladších fotbalistek z Dukly, Liberce a Sparty.