archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.3.U12 a U13 v BerlíněRedakceNaše dlouhodobá snaha spojit návštěvu zajímavého bundesligového/reprezentačního utkání s přátelským utkáním pro mládežnické kategorie se konečně stala skutečností. Ve dnech 27.-28.března navštívili kluci z kategorií U12 a U13 Berlín, kde se odehrálo přípravné mezinárodní utkání mezi domácím Německem a Brazílií, na což se nám podařilo napasovat přípravná utkání s Tennis Borussia Berlín a Dynamem Berlín.
31.3.U15: Doma vítězně s AdmirouDUK - ADP 5:1, 13.kolo | Redakce.
31.3.U19: Vítězství nad Ústí nad LabemDUK - UNL 5:2, 19.kolo | Redakce.
31.3.Filip Rada: Musíme bojovat dál a vyvarovat se triviálních chybRedakceOdcházet z dobře rozehraného utkání se Sigmou bez bodu je kruté a ví to i Filip Rada. Ani on nedokázal zabránit hattricku Jakuba Řezníčka, který určil osud celého utkání.
30.3.Dukla doma padla s Olomoucí těsně 2:3DUK - OLO 2:3, 22.kolo | RedakcePředehrávka 22. kola nabídla na Julisce 5 gólů. I přes dobrý výkon domácích se z těsné výhry radovali Hanáci. V dresu Dukly se gólově prosadili Schranz a Kušnír, za hostující Sigmu zařídil všechny tři přesné trefy muž zápasu Jakub Řezníček.
29.3.Veselé Velikonoce přeje DuklaKlubHezké prožití velikonočních svátků přeje svým hráčům, trenérům, zaměstnancům, partnerům, fanouškům a příznivcům klubu vedení FK Dukla Praha. Ať jsou Vaše Velikonoce plné radosti a pohody!
29.3.Před generálním štábem probíhá dukelská výstavaRedakceFotografická výstava nazvaná 70 let ASC Dukla a armádní sportovci na ZOH 2018 byla slavnostně zahájena ve středu 28. března. Před budovou Generálního štábu Armády České republiky na Vítězném náměstí bude k vidění do 9. května tohoto roku.
29.3.Na Julisku přijede OlomoucDUK - OLO 2:3, 22.kolo | RedakceJe tu 22. kolo a s ním další domácí zápas Dukly. V pátek 30. března se na Julisce utkáme se Sigmou Olomouc.
28.3.Ženy: Promarněný zápas v PlzniPLZ - DUK 5:1, 13.kolo | RedakceVe 13. kole naše ženy zamířily na západ Čech na domácí půdu Viktorie Plzeň.
28.3.U16: Ve Vlašimi jsme zvítězili o čtyři brankyVLA - DUK 0:4, 19.kolo | RedakcePo celou dobu utkání jsme měli herní převahu a drželi jsme častěji míč na svých kopačkách. V prvním poločase jsme se ale nedokázali opakovaně dostávat do brankových příležitostí a z velké územní převahy jsme po pěkné kombinaci vytěžili jednu branku. Ve druhém jsme zlepšili efektivitu zakončení a přidali další tři góly. Utkání skončilo naším vítězstvím v poměru 4:0.
28.3.U18: V Ústí nad Orlicí dorost herně dominoval UNO - DUK 0:5, 18.kolo | Redakce.
28.3.Zveme fanoušky na zápas s OlomoucíRedakceReprezentační pauza skončila a opět je čas na zápasy HET ligy. Ve 22. kole hostí Dukla Sigmu Olomouc, zápas proběhne na Julisce v pátek 30. března od 18.00 hodin. Pro příchozí je mimo jiné připravená i fotografická soutěž o luxusní snídani.
28.3.Ženy B: Prvních 15 minut zlomilo ráz utkáníDUK - TR5 6:1, 0.kolo | RedakceV předposledním přípravném utkání se B tým žen utkal se staršími žáky Třeboradic.
26.3.U16: V Ústí nad Orlicí jsme jednoznačně zvítězili UNO - DUK 0:12, 18.kolo | RedakceV dalším utkání jsme zajížděli do našeho známého prostředí v Ústí nad Orlicí, kde kluci prožili spoustu hezkých dní při našich soustředěních. Od první minuty jsme drželi utkání pevně ve svých rukách a skóre postupně narůstalo. Nakonec jsme po jednoznačném průběhu zvítězili v poměru 12:0.
26.3.U9: Miniliga ročníku 2009Redakce
26.3.U14: V prvním jarním utkání jsme zvítězili nad BraníkemABC - DUK 2:6, 0.kolo | Redakce.
26.3.U19: Devatenáctka porazila ChrudimCHR - DUK 0:5, 18.kolo | Redakce.
26.3.U17: Z Chrudimi vezeme třetí jarní vítězstvíCHR - DUK 0:3, 18.kolo | RedakceV Chrudimi jsme potvrdili vydařený vstup do jarní části a po třetí v řadě jsme vyhráli bez obdrženého gólu.
26.3.Po reprezentační přestávce přijede SigmaDUK - OLO 2:3, 22.kolo | RedakceDramatický zápas na půdě Baníku dopadl pro Duklu nejlépe, jak mohl. Vítězství 2:1 zapříčinilo, že tým z Julisky přečkal reprezentační přestávku na 10. místě tabulky. Nyní do Prahy směřuje Sigma Olomouc, tedy tým bojující o účast v Evropských pohárech.
26.3.WU15: Starší žákyně nedohrály utkání s LibercemDUK - LIB 3:0, 12.kolo | RedakceV sobotu 24.3.2018 bylo na pořadu další kolo základní části starší ligy žákyň. Na Julisce jsme přivítali Liberec. Bohužel soupeř nastoupil k utkání pouze v devíti hráčkách a během deseti minut 3 hráčky ze hřiště stáhl, údajně pro svalová zranění.