archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
31.3.Odneste si vzpomínku z pražského derby Dukla - Slavia v podobě fotografie!RedakceZelená je (se) tráva… Jaro klepe na dveře, vše se obléká do nového kabátu, tak proč ho „nezvěčnit“ hned v prvních dnech a rovnou na fotbalovém zápase? FK Dukla Praha si pro všechny fanoušky, kteří najdou cestu na stadion Juliska v neděli 3. dubna 2016 v 15.00 hodin, kdy začíná malé pražské derby proti Slavii, připravila ve spolupráci se společností Fotonaut zábavnou FOTOBUDKU!
31.3.První dorost míří do DoubravkyRedakcePrvní dorost DUKLY sehraje další mistrovské utkání na hřišti SK SENCO Doubravka. Klub z městské části západočeské metropole Plzně prohrál v minulém kole v Kobylisích s Admirou Praha 0 : 3 a patří mu zatím 18. místo v průběžné tabulce ČLD.
31.3.Program mládežnických družstev DUKLY - 2.- 3.4.2016RedakceO tomto víkendu zasáhnou poprvé do jarní části sezony také ligové celky mladších žáků. Pokračují samozřejmě i soutěže mladších dorostenců, žáků starších i dorostenecký přebor PFS.
31.3.Na Moravě fotbalistky Dukly vyhořelySLO - DUK 8:0, 14.kolo | RedakceLos závěrečného kola základní části první fotbalové ligy žen poslal naše děvčata na půdu Slovácka.
30.3.Vstupenky na Slavii jsou v prodejiRedakceV pondělí začal předprodej vstupenek na utkání FK Dukla Praha – SK Slavia Praha, které se hraje v neděli 3. dubna 2016 od 15 hodin na stadionu Juliska.
30.3.S Dukla Klubem do města automobilůRedakcePo reprezentační pauze pokračuje i ligový kolotoč a týden po domácím derby se Slavií vyráží dukelské barvy do Mladé Boleslavi. Ta je teď sice asi ve větší euforii ze semifinále hokejové extraligy, to se však do výkopu utkání s Duklou může snadno změnit – přeci jenom, v Synot lize drží modrobílí třetí místo a přestože se jejich gólostroj na jaře poněkud zpomalil, pořád jde o mužstvo s nejvyšším počtem vstřelených branek v aktuální sezóně.
30.3.Dorostenky přehrály v souboji o čelo tabulky LiberecLIB - DUK 1:6, 11.kolo | RedakceHned první jarní kolo slibovalo velkou bitvu na severu Čech. Domácí dosud neporažený Liberec, hostil naše žluté baletky.
30.3.Na severu Čech jsme v chladném počasí prohráliJAB - DUK 4:0, 21.kolo | RedakceKe třetímu ligovému utkání jsme zajížděli do Jablonce. Hra byla vyrovnaná, ale my jsme na rozdíl od Jablonce nedokázali využít své příležitosti, naopak jablonečtí naše chyby potrestali a nakonec jsme prohráli v poměru 0:4.
30.3.Utkání na Velký pátek jsme smolně prohráli s týmem PardubicDUK - PAR 2:3, 16.kolo | Redakce
30.3.První domácí zápas jsme bohužel nezvládli a vysoko podlehli PardubicímDUK - PAR 1:5, 16.kolo | RedakcePrakticky z první naší vážnější akce jsme šli do vedení. Do poločasu jsme však o něj přišli a třetí branka hostů zápas zlomila. V závěru jsme pak ještě dvakrát inkasovali z brejků.
30.3.Devatenáctka v derby s Motorletem vítězněDUK - MOT 1:0, 22.kolo | Redakce
29.3.Na Julisku zavítají sešívaníDUK - SLA 0:1, 23.kolo | RedakcePo týdenní pauze, způsobené zápasy reprezentačního výběru, se na české stadiony opět vrací Synot liga a s ní v rámci 23. kola i derby mezi pražskými celky Dukly a Slavie. Pojďme si tedy soupeře z Vršovic v krátkosti představit.
28.3.Ženy B: Prohra v Poděbradech v poslední minutěPOE - DUK 2:1, 14.kolo | RedakcePrvní jarní výjezd čekal naše hráčky poslední březnovou sobotu, cestovalo se do Poděbrad. I přesto, že absencí se nasčítalo několik, tým nezanechal vůbec špatný dojem a díky smolnému gólu z 90. minuty padl 1:2.
28.3.FK Dukla Praha přeje veselé Velikonoce!RedakceK Velikonocům jednoznačně patří malovaná vajíčka a my jsme ty naše dukelácká poschovávali na webových stránkách klubu. Pojďte je s námi hledat a vyhrajte v naší facebookové soutěži. Hraje se o lístky na Slavii a jednu Adidas "mičudu". Více najdete ZDE.
27.3.U12: Přátelské utkání se ZlínemDUK - ZLF 0:0, 0.kolo | Redakce
26.3.Dukla porazila Budějovice 5:1DUK - CEB 5:1, 0.kolo | RedakceV přátelském utkání Dukla zvítězila nad Budějovicemi čtyřbrankovým rozdílem 5:1. Brankově se dvakrát prosadil Beauguel, hattrick si připsal Jakub Mareš.
26.3.Filip Rada: Velikonoce trávíme s rodinouRedakceUtkání s Brnem byl pro něj první zápas po zranění. Nyní už je stoprocentně fit a těší se na další zápasy, které přijdou po reprezentační pauze. Nejen o ní, ale i o Velikonocích nebo cílech do konce sezony, je tento rozhovor.
26.3.U12: Přátelské utkání se SlováckemDUK - SLO 0:0, 0.kolo | Redakce
25.3.Junioři v Příbrami nebodovaliPRI - DUK 3:1, 25.kolo | RedakceV utkání 25. kola nastoupila juniorka proti Příbrami. Ačkoliv bylo utkání po prvním poločase vyrovnané, v 60. minutě druhého poločasu byla pro domácí nařízena penalta, kterou Příbram proměnila a své vítězství ztvrdila brankou v závěru utkání.
24.3.Dukla vyplní reprezentační pauzu utkáním s Českými BudějovicemiDUK - CEB 5:1, 0.kolo | RedakceNa bílou sobotu odehraje Dukla přátelské utkání proti druholigovému Dynamu České Budějovice. Utkání začne v 11.00 hod. a hrát se bude na hřišti AFK Kácov, Kácov 327, okr. Kutná Hora.