V únoru 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
28.2.FK Dukla Praha podporuje léčbu hemofílie, přidejte se!RedakceDruhý ročník kampaně „Podporuji léčbu hemofílie“ navazuje na úspěšnou loňskou premiéru, díky které se podařilo na účet pacientských organizací Hemojunior a Český svaz hemofiliků připsat 63 850 Kč. Veřejnost mohla hemofilikům vyjádřit svou podporu zakoupením benefičních předmětů a účastí na charitativním pochodu ve Světový den hemofilie, kterým kampaň vyvrcholila.
28.2.Potvrdí juniorka první jarní vítězství?PLZ - DUK 3:0, 23.kolo | Redakce Junioři Dukly míří na západ Čech, kde se v pondělí od 13:30 utkají s Viktorií Plzeň - mužstvem, které v prvním jarním kole remizovalo se Slavií.
28.2.Přátelské utkání s Bohemians skončilo jasným vítěztvímBOH - DUK 2:5, 0.kolo | RedakceVložené utkání se soupeřem s nejvyšší dorostenecké soutěže proběhlo podle představ. V utkání se vystřídali všichni zdraví hráči ročníku a dovedli ho do vítězství 5:2.
27.2.Dukla si připsala další tři body! Tentokrát porazila Liberec.DUK - LIB 3:1, 18.kolo | RedakceZ druhého souboje jara vyšla Dukla opět vítězně. Po nerozhodném poločase inkasovala branku, ale vyrovnala a díky chybě soupeře se dostala do vedení, které potvrdila třetím gólem pár minut před koncem zápasu.
26.2.Dnes slaví narozeniny Jozef AdamecRedakceJozef Adamec se narodil 26. února 1942 a pochází ze slovenské Vrbové. Bývalý útočník Dukly Praha patří mezi dva kanonýry, kteří dokázali vstřelit brazilskému národnímu týmu hattrick. Dnes slaví své narozeniny a klub FK Dukla Praha mu přeje vše nejlepší.
26.2.Jakub Považanec před utkáním s Libercem v trochu "dovednostním" rozhovoruRedakcePovede se navázat na bodový zisk z Brna? Na to nám odpověděl v krátkém rozhovoru pro klubový web Jakub Považanec, a aby to neměl tak jednoduché, dal si u toho rovnou pár "nožiček".
25.2.Marek Hlinka odchází na hostování do TrnavyRedakce V jarní části sezony neuvidí fanoušci Dukly v našem dresu hráče s číslem 33 na zádech - Marek Hlinka odchází na hostování do slovenské Trnavy.
25.2.SYNOT liga se vrací na Julisku – přivítáme Slovan LiberecDUK - LIB 3:1, 18.kolo | RedakcePo vítězství na moravském poli čeká Duklu mužstvo ze severu Čech. Svěřenci Luboše Kozla přivítají FC Slovan Liberec, trojnásobného českého mistra, který se v současné době nachází na 15. místě ligové tabulky.
24.2.Narozeninový křest nové knihy Zuzany Maléřové měl barvu vínově žlutouRedakce17.února 2015 pokřtila spisovatelka Zuzana Maléřová v Divadle Ypsilon svou novou knihu DOPIS CYRANOVI, která vyšla u příležitosti jejího jubilea.
24.2.Juniorská liga: Hodnocení po utkání s Dynamem České BudějoviceRedakcePo bezbrankovém prvním poločase začaly na "Mikulce" padat branky a to pouze za záda brankáře Fryštáka. Dukla tak porazila Dynamo České Budějovice 4:0! Utkání hodnotí nový člen duklácké juniorky Jan Mejdr a trenér Jaroslav Hynek.
24.2.Třináctka byla v utkání s Frýdkem-Místkem málo produktivníFRM - DUK 0:0, 0.kolo | RedakceUtkání s Frýdkem-Místkem nevyšlo zcela dle představ, kluci měli velmi slušné herní momenty, ale chyběla produktivita. Už za týden je čeká utkání proti Opavě.
23.2.PhDr. Milan Tošnar, CSc. slaví 90 letRedakce V pátek dne 27. února 2015 oslaví vzácné životní jubileum bývalý vynikající atlet, úspěšný trenér a funkcionář - PhDr. Milan Tošnar, CSc.
23.2.Dukla vstoupila úspěšně i do jarní části Juniorské ligyDUK - CEB 4:0, 22.kolo | Redakce Po bezbrankovém prvním poločase začaly na "Mikulce" padat branky a to pouze za záda brankáře Fryštáka. Dukla tak porazila Dynamo České Budějovice 4:0!
22.2.Juniorka přivítá České BudějoviceDUK - CEB 4:0, 22.kolo | Redakce Po zahájení nejvyšší soutěže čeká jarní premiéra i svěřence trenéra Hynka, kdy v pondělí 21. února od 14 hodin přivítají na UMT Mikulova České Budějovice.
22.2.Video: Hodnocení po utkání se Zbrojovkou BrnoRedakceDukla zahájila jarní část SYNOT ligy jak nejlépe mohla. Po proměněné penaltě v 65. minutě si z Králova Pole vezou svěřenci Luboše Kozla tři body za vítězství 1:0! Utkání hodnotí Jakub Považanec a trenér Luboš Kozel.
20.2.Patrik Gedeon před utkáním se Zbrojovkou BrnoRedakcePřed utkáním se Zbrojovkou Brno jsme vyzpovídali kapitána Patrika Gedeona. Jak je důležité v Brně uspět či jak je to s jeho touhou stát se nejstarším hráčem ligy, zvláště po prodloužení své stávající smlouvy do roku 2016, uvidíte v následujícím rozhovoru.
18.2.Tisková konference před startem jarní časti SYNOT ligyRedakceVe VIP prostorách klubu proběhla tradiční tisková konference před zahájením jarní části SYNOT ligy, které se zúčastnili Michal Šŕamek, Günter Bittengel, Luboš Kozel a Patrik Gedeon, který oznámil prodloužení svého stávajícího kontraktu do roku 2016!
18.2.Jan Blažek: Důležitý je start ligy!RedakceJeho předposlední zahraniční angažmá přerušilo zranění, po půl roce, který musel strávit v druhé řecké lize, se vrátil do Čech do Dukly. Honzovi Blažkovi se v Dukle daří, během tří přípravných utkání vstřelil tři branky a věří, že to přenese i do ligy.
18.2.Jarní část zahájíme na stadionu v Králově PoliBRN - DUK 0:1, 17.kolo | Redakce V sobotu skončí dlouhé čekání na jarní část SYNOT ligy! Dukla odstartuje druhou polovinu soutěže utkáním se Zbrojovkou Brno. Duel v moravské metropoli je na programu v sobotu od 17 hodin.
17.2.Vznikl spolek „Přátelé FK Dukly Praha“RedakcePočátkem minulého roku vznikla myšlenka nového projektu FK Dukla Praha „SPOLEČNOU CESTOU“,o které jsme vás informovali na našich stránkách v sekci Akademie.