Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2022 vyšly tyto články:

6.10.Aleš Foldyna, životní jubileum – 55 letMiloslav JíchaNarodil se 11. října 1967 v Ostravě. Záložník, odchovanec TJ Baník Ostrava OKD.
6.10.B-tým hostí Králův DvůrTomáš Hubáček V rámci 10. kola České fotbalové ligy hostí náš B-tým FK Králův Dvůr.
6.10.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš HubáčekNaše mládežnická družstva čekají o víkendu další zápasy jejich mistrovských soutěží.
5.10.U12 - 3 body z Mladé Boleslavi po velmi povedeném výkonuMBA - DUK 5:6, 7.kolo | Jakub SainerV Mladé Boleslavi jsme sehráli vyrovnané utkání, které jsme rozhodli dvě minuty před koncem ve svůj prospěch.
3.10.Proti Střešovicím jsme se prosadili hlavně herně a střeleckyDUK - STR 9:2, 7.kolo | Pavel PapežDo Ruzyně zavítal další tým z Prahy 6, tentokrát jsme přivítali kluky ze Střešovic.
3.10.I přes dobrý výkon jsme z Budějovic body nepřivezli ČBU - DUK 2:1, 9.kolo | Tomáš KulvajtNa jihu Čech jsme sehráli velmi dobré utkání, domácí však byli produktivnější a i přes naši herní převahu ve druhém poločasu jsme vyrovnat nedokázali.
3.10.WU18: Důležité 3 body z Hradce KrálovéHRA - DUK 0:4, 6.kolo | RedakceOstrá v prvním zápase za Duklu vstřelila dvě branky a dorostenky vezou 3 body z Hradce Králové.
3.10.Prodej vstupenek na utkání MOL Cupu se Slavií spuštěnKlubKlub FK Dukla Praha se po dohodě s SK Slavií Praha rozhodl posunout výkop utkání v rámci 3. kola MOL Cupu. Z původního termínu ve středu 19. října od 15:00 byl začátek utkání posunutý na 18:00 stejného dne. FK Dukla se tak rozhodla vyhovět oběma fanouškovským táborům a posunula začátek utkání. Předprodej vstupenek za výhodnější cenu začíná v pondělí 3. října v 18 hodin.
3.10.Vítězství U18 nad RoudnicíDUK - RNL 3:2, 9.kolo | Adam LukášVe vyrovnaném utkání nakonec naše osmnáctka dokázala vstřelit o branku více než soupeř, když o svém vítězství rozhodla sedm minut před koncem zápasu brankou Reka.
3.10.Ženy A: Bezbranková remíza v PlzniPLZ - DUK 0:0, 6.kolo | Redakce
2.10.Vybojovaný bod z JinonicMOT - DKB 2:2, 9.kolo | ing. Jiří UldrichV devátém kole ČFL, sk. A zajížděla rezerva B-týmu Dukly na hřiště Motorletu v Jinonicích. Motorlet v minulém kole přivezl bod za remízu z Domažlic 2:2, a s 11 body byli v tabulce na 9. místě. Dukla v minulém kole porazila doma B-tým Bohemians 3:1a v průběžné tabulce zaujímala 6. příčku v tabulce. Za domácí nastoupil hráč zvučného jména – M. Stoch, B-tým Dukly byl posílen o hráče z kádru A-týmu: - v brance J. Čtvrtečka, v obraně F. Matoušek a K. Arnaud, v záloze J. Uhlíř a M. Douděra a v útoku D. Huf a J. Hodek. Ve velmi kvalitním a fotbalovém zápase se domácí dostali do vedení dvěmi brankami v rozmezí tří minut mezi 35. 37. minutou, Dukla vyrovnala po hodině hry z pokutového kopu po faulu domácí obrany na D. Hufa a osm minut před vypršením řádné hrací doby po útočné akci Dukly a přetaženém centru. To už Dukla hrála o deseti, neboť po dvou žlutých kartách byl vyloučen K. Arnaud. Rezerva Dukly tak v dalším z pražských „derby“ nevyšla bodově naprázdno a drží se ve středu tabulky ČFL, sk. A.