Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2019 vyšly tyto články:

1.12.Hráči Dukly v reprezentačním dresuRedakcePodzimní část sezóny je u konce a s tím i série reprezentačních utkání napříč kategoriemi. Také dukelští fotbalisté oblékli reprezentační dres. A jak si naši hráči vedli?
2.12.Posezení s ředitelem Pavlem VandasemRedakce
4.12.Štěpán Krunert: Snažím se neustále zlepšovatRedakceMladý záložník Štěpán Krunert je jedním z dukelských reprezentantů. V rozhovoru nám mimo jiné prozradil, jak vzpomíná na svůj gól v reprezentačním dresu i zda bývá před zápasem nervózní.
6.12.Setkání jubilantů 2019RedakceV úterý dne 3. prosince 2019 se v konferenčním sále Domu armády Praha uskutečnilo slavnostní setkání bývalých armádních sportovců, trenérů a funkcionářů, kteří v letošním roce dosáhli životní jubilea.
6.12.U18: Poslední mistrovský zápasDUK - LOU 14:0, 15.kolo | RedakceV posledním kole jsme doma rozstříleli soupeře z Loun a zakončili podzim vítězstvím.
6.12.Jiří Piroch: Se svými výkony jsem věčně nespokojenýRedakceObránce Jiří Piroch letos rozšířil řady dukelského kádru. Jak vzpomíná na dětství ve Francii a jak je spokojený se svými výkony, to se dozvíte v našem rozhovoru.
10.12.Lukáš Holík: Na prvním místě jsou výsledky týmuRedakceLukáš Holík je zatím nejlepším dukelským střelcem této sezóny. Na kontě má už 6 branek. V rozhovoru prozradil, kdo jezdí na jeho zápasy i kdo je jeho fotbalový vzor.
13.12.Dominik Preisler: Náš herní styl mi vyhovujeRedakceDominik Preisler letos prodloužil smlouvu na Dukle. Je opora dukelského A týmu se svými výkony spokojena? I na to jsme se Dominika zeptali v našem rozhovoru.
17.12.Ženy A: Hodnocení podzimuRedakcePo podzimní části sezony hodnotí trenér A týmu žen Antonio Console.
18.12.Ženy B: Hodnocení uplynulého podzimuRedakceTrenér Dušan Binder zhodnotil podzimní část sezony B týmu žen.
19.12.WU18: Hodnocení podzimu, aneb perfektní sezona je v poloviněRedakceČekají nás nové výzvy. Dorostenky zahájily novou sezonu s velmi obměněným kádrem a novým realizačním týmem. Právě trenéři odtajnili, jaká pro ně byla první polovina sezony, kde jsou na své cestě a jak to vidí dál.
20.12.WU15: Patnáctka má za sebou povedený podzimRedakceTrenérské trio Dan Dufek, Martin Blažek a Michal Dufek mají za sebou dle vlastních slov povedený podzim.
20.12.David Douděra přestupuje do Mladé BoleslaviRedakceDukla se loučí s obráncem Davidem Douděrou. Dnes se posledními podpisy zpečetila smlouva o jeho přestupu do prvoligového klubu FK Mladá Boleslav.
21.12.Vánoční poselství předsedy představenstvaRedakce
30.12.V zimní přípravě se Dukla představí v Tipsport lizeRedakceZačátek zimní přípravy je už za dveřmi. Hráči A týmu se k prvnímu tréninku sejdou už 3.1. a první přípravné utkání odehrají v rámci Tipsport ligy 11.1. s Bohemians 1905.
 

Fotogalerie


Partneři klubu