PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík
    FANSHOP

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2019 vyšly tyto články:

6.12.Setkání jubilantů 2019RedakceV úterý dne 3. prosince 2019 se v konferenčním sále Domu armády Praha uskutečnilo slavnostní setkání bývalých armádních sportovců, trenérů a funkcionářů, kteří v letošním roce dosáhli životní jubilea.
6.12.U18: Poslední mistrovský zápasDUK - LOU 14:0, 15.kolo | RedakceV posledním kole jsme doma rozstříleli soupeře z Loun a zakončili podzim vítězstvím.
6.12.Jiří Piroch: Se svými výkony jsem věčně nespokojenýRedakceObránce Jiří Piroch letos rozšířil řady dukelského kádru. Jak vzpomíná na dětství ve Francii a jak je spokojený se svými výkony, to se dozvíte v našem rozhovoru.
4.12.Štěpán Krunert: Snažím se neustále zlepšovatRedakceMladý záložník Štěpán Krunert je jedním z dukelských reprezentantů. V rozhovoru nám mimo jiné prozradil, jak vzpomíná na svůj gól v reprezentačním dresu i zda bývá před zápasem nervózní.
2.12.Posezení s ředitelem Pavlem VandasemRedakce
1.12.Hráči Dukly v reprezentačním dresuRedakcePodzimní část sezóny je u konce a s tím i série reprezentačních utkání napříč kategoriemi. Také dukelští fotbalisté oblékli reprezentační dres. A jak si naši hráči vedli?
 

Fotogalerie


Partneři klubu