Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2017 vyšly tyto články:

31.12.Výkonný ředitel klubu přeje do nového rokuRedakce
30.12.Ohlédnutí za rokem 2017RedakceKonec roku je oblíbeným časem pro bilancování toho, co nám uplynulých dvanáct měsíců přineslo. Pojďte si s námi měsíc po měsíci připomenout, jak vypadal rok 2017 z pohledu A týmu Dukly.
27.12.Dukla na vánočním turnaji internacionálůRedakceNa druhý svátek vánoční se konal tradiční turnaj fotbalových internacionálů v hale na Podvinném Mlýně. Na 23. ročníku nemohl chybět ani tým Dukly, který v konečné tabulce obsadil 3. místo.
22.12.Plán dukelské zimní přípravyRedakceDnem 3. ledna začíná hráčům Dukly zimní příprava, během níž je čeká nabírání kondice, ale také herní příprava na jarní část soutěže. Tu nasbírají během přípravných utkání s mnohdy zvučnými soupeři. Přinášíme vám přehled, s jakými celky se během zimní ligové přestávky setkáme.
21.12.Vánoční pozdrav příznivcům fotbalové DuklyRedakce
20.12.Dukla posiluje zálohu, přichází Mohamed DoumbiaRedakceDo Dukly přichází mladý záložník z Pobřeží Slonoviny Mohamed Doumbia. Úspěšně absolvoval všechny testy a dnes podepsal s klubem smlouvu na čtyři roky.
14.12.Jaroslav Hynek: Po podzimu nás čeká hodně práceRedakceHráči A týmu užívají zaslouženou dovolenou a chvíle klidu před vánočními svátky. Ještě před tím, než vánoční veselí propukne naplno, přinášíme obsáhlý rozhovor s trenérem A týmu Jaroslavem Hynkem, ve kterém shrnuje dukelský podzim.
13.12.Zinedin Mustedanagič ukončil hostování v DukleRedakceDevatenáctiletý záložník Zinedin Mustedanagič, který v Dukle působil od ledna 2017, ukončuje hostování v našem klubu a vrací se do Sparty. Zimní přípravu už tak s Duklou absolvovat nebude.
12.12.Dukla ve stacionáři Letohrádek VendulaRedakceVe středu 6. 12. v podvečer se začal plnit zcela nový autobus Dukly mladými hráči a hráčkami tohoto klubu a jejich trenéry. Petr Fišar a Pavel Sedláček se svým týmem U16 a Ondřej a Maruška Havlasovi se zástupci ženských jedenáctek U15 a U18 vyrazili směr Horní Bezděkov.
11.12.WU13: Turnaje na závěr sezony 2017RedakceMladší žákyně se v průběhu posledních dvou víkendů zúčastnily dvou halových turnajů. Hráčky byly rozděleny na dvě party, aby si každá z nich po konci sezóny zahrála alespoň jeden halový turnaj.
6.12.Adventní Dobré ráno s DvojkouRedakceVe slavnostním adventním vysílání Dobrého rána s Dvojkou na vlnách Českého rozhlasu nebude 10. prosince chybět ani vyprávění o fotbalové Dukle.
6.12.Autobus Dukly je ve finální podoběRedakceOd začátku září jezdí A tým Dukly novým autobusem. S poznávací značkou 1FK DUKLA ho můžete potkávat na našich silnicích, nyní navíc už s kompletním klubovým polepem.
4.12.Juniorka zakončila podzim remízou proti Mladé BoleslaviDUK - MBA 1:1, 17.kolo | RedakceDukelští hráči se na Julisce představlili naposledy v končícím kalendářním roce. Zásluhou přesné trefy Lohoydy remizovali se středočeským celkem 1:1 a připsali si do tabulky juniorské ligy šestnáctý bod v sezoně.
4.12.Filip Rada: Kvalitně potrénujeme a na jaře budeme sbírat body i venkuRedakcePoslední zápas roku se Dukle nevyvedl. Ztratila domácí neporazitelnost, když v sobotu podlehla 0:2 Teplicím, které naopak protrhly smůlu venkovních zápasů. Tým si teď užije pár dní volna, na začátku ledna se ale sejde k náročné zimní přípravě.
2.12.Na závěr podzimu porážka od TeplicDUK - TEP 0:2, 16.kolo | RedakceDukla ani podruhé v probíhající sezoně nestačila na Teplice. Utkání výrazně ovlivnila červená karta pro Ondřeje Kušníra před koncem prvního poločasu. Domácí tak přišli o neporazitelnost na vlastním hřišti a s rokem 2017 se bohužel rozloučili porážkou.
1.12.Duklu čeká poslední zápas rokuDUK - MBA 4:1, 15.kolo | RedakceLigová sezona vstupuje do druhé poloviny, pro Duklu znamená 16. kolo utkání s Teplicemi, kterým na začátku srpna podlehla 1:3. Zápas bude zároveň rozloučením s fotbalovým rokem 2017, na další napínavé ligové okamžiky si budeme muset počkat do jarní části.
1.12.Mario Holek daroval své prémie mládežiRedakceVelmi neobvyklá věc překvapila v týdnu dukelské vedení. Obránce Mario Holek, který v Dukle během podzimu hostuje ze Sparty, se rozhodl dukelské mládeži věnovat finanční prémie, které mu měly být vyplaceny za jeho působení v našem klubu.
 

Fotogalerie


Partneři klubu