Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.12.Předseda představenstva a výkonný ředitel přejí do nového rokuRedakce
30.12.Rekapitulace roku 2016RedakceMáme před sebou poslední hodiny roku 2016. Bývá zvykem si v těchto chvílích zrekapitulovat předchozích 12 měsíců a zavzpomínat na to nejpodstatnější, co se v nich událo. Nejde zde však o statistická data, počty vítězství, gólů anebo umístění, nýbrž o to nejzajímavější, co každý měsíc roku přinesl a co utkvělo v paměti.
27.12.Vánoční turnaj internacionálů 2016RedakceDvaadvacátý ročník tradičního vánočního turnaje se konal na druhý svátek vánoční v Aréně Sparta v Podvinném mlýně. Dukla na něm obsadila 5. místo. Když porazila tým Zbrojovky a Bohemians.
25.12.Vánoční turnaj internacionálů proběhne tradičně na ŠtěpánaRedakceVánoční turnaj internacionálů, kterého se Dukla každoročně účastní, proběhne v pondělí 26. prosince od 10 hodin v Aréně Sparta v Podvinném mlýně.
23.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rok!Redakce
21.12.Jakub Považanec s Lukášem Štetinou v nominaci reprezentace SRRedakceTrenér slovenské fotbalové reprezentace Ján Kozák nominoval 23 hráčů na lednový tréninkový kemp v Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Ve výpravě už tradičně nebudou chybět ani dva zástupci Dukly Jakub Považanec a Lukáš Štetina.
15.12.Zimní příprava: A mužstvo čeká Vardar Skopje nebo MachačkalaRedakceA mužstvo se po Vánocích poprvé sejde v úterý 3. ledna. Během zimní přípravy je čeká celkem sedm utkání. Nejzajímavější jsou dva potvrzení soupeři jako Vardar Skopje nebo Anži Machačkala.
15.12.Vánoční slevy na permanentkyRedakcePakliže ještě hledáte něco pod stromeček pro své blízké, máme pro vás jeden zajímavý tip na dárek, který bezpochyby potěší duši každého dukláka.
13.12.Mladší žáci U13 na návštěvě v Klokánku v HostivicíchRedakceJednoho krásného dne vznikla ještě hezčí myšlenka, a to podpořit nějakým způsobem děti, které to potřebují víc než my. Kdo tedy mohl, pomohl a povedlo se nám vysbírat oblečení, obuv, stolní hry a další věci, které dětem před Vánocemi pomůžou a potěší je.
13.12.Mladší žáci U13 na návštěvě v Klokánku v HostivicíchRedakceJednoho krásného dne vznikla ještě hezčí myšlenka, a to podpořit nějakým způsobem děti, které to potřebují víc než my. Kdo tedy mohl, pomohl a povedlo se nám vysbírat oblečení, obuv, stolní hry a další věci, které dětem před Vánocemi pomůžou a potěší je.
12.12.Ptejte se! hráčů A mužstva je zpět a v novém!RedakceNestačí vám odpovědi hráčů na novinářské otázky a rádi byste se sami zeptali na něco, co vás opravdu zajímá? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Po delší přestávce „rozjíždíme“ inovovaný projekt Ptejte se!
12.12.Získejte permanentky v naší vánoční soutěžiRedakcePro zkrácení čekání na Vánoce jsme pro vás letos připravili speciální soutěž, ve které prověříme vaši znalost hráčů A-týmu. Pro jednotlivé výherce je připraveno hned 8 permic na jarní část sezony.
12.12.Fotbalistky WU9 na podzim nastřílely 200 gólů!RedakceTento víkend odehrály malé fotbalistky z Dukly svůj poslední letošní zápas. Na turnaji proti klukům skončily na pěkném 4. místě a sezónu zakončily přesně na 200 gólech. V listopadu a prosinci se toho událo mnohem více. Ligu jsme zakončili vítězstvím v Tróji, kde jsme kluky výrazně přehráli. V Hradci Králové jsme uspořádali turnaj dívčích přípravek a odnesli jsme si první a druhé místo. Na turnaji dívčích přípravek v Praze jsme odehráli krásná utkání a i když jsme turnaj nevyhráli, tak jsme si odnesli spoustu zážitků, zkušeností i podnětů ke zlepšení.
9.12.Legendy Dukly oslavily svá jubileaRedakceKaždý rok zakončuje ASC Dukla oslavou jubileí sportovních legend Dukly. Letos připadl na tyto oslavy 7. prosinec 2016.
9.12.Néstor Albiach Roger zamířil do SpartyRedakceNa Julisku dorazil v zimě 2012. Po čtyřech letech, pokračuje dál. Novou adresou španělského fotbalisty bude letenský klub AC Sparta Praha.
8.12.Planeta fotbalového srdce aneb Celá Dukla píše a hrajeRedakce5.prosince 2016 vyvrcholil v Galerii Azeret další z dlouhodobých projektů, které v našem klubu připravuje s našimi hráči i hráčkami spisovatelka Zuzana Maléřová.
7.12.Rozhovor s trenérem Jaroslavem HynkemRedakceKonec podzimní sezony byl hořký. Dukla hrála nejpohlednější fotbal z ligy, ale body jí to bohužel nepřineslo. Nyní nastupují hráči na zimní dovolenou a začátkem ledna se sejdou k zimní přípravě. Jak se dívá na uplynulé měsíce trenér Jaroslav Hynek a jak bude přibližně vypadat zimní příprava?
7.12.Příběhy podzimu: Z Dukly do reprezentace. A dál? Štetina sní o AngliiiDnes.cz - Vojtěch PovejšilPřepsal dějiny novodobé Dukly. Byl prvním seniorským reprezentantem z dejvického klubu od dob Milana Luhového! Obránce Lukáš Štetina hrál od šestnácti za juniorské výběry a nyní je součástí širšího kádru slovenského áčka. „Kozáčik, Bakoš, Hrošovský nebo Ďuriš ukázali, že se hráč z české ligy může prosadit. Je to čest být v reprezentaci,“ říká spolehlivý stoper, který na podzim nevynechal jedinou minutu.
7.12.Fotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému první ligyRedakceFotbalové kluby budou v únoru hlasovat o změně systému pro první ligu od sezony 2018/19. Ligová fotbalová asociace, která nejvyšší domácí soutěž řídí, navrhuje nadstavbu se třemi skupinami v systému 6-4-6 plus baráž o Evropskou ligu a sestup. Celkem by tak přibylo 42 zápasů.
6.12.Trenér Jaroslav Hynek v Nočním Mikrofóru v Českém rozhlase 2RedakceV pátek 9.prosince bude hostem Zuzany Maléřové v Nočním Mikrofóru v Českém rozhlase 2 trenér našeho A týmu Jaroslav Hynek. Hovor "v širších souvislostech" o životě i sportovní filozofii jednoho z nejmladších trenérů české ligy bude ČR2 vysílat živě od 22,30 do 23,30 hodin. Hezký poslech!
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu